Prosečna ocena po mesecu
Dodirnite grafikon da promenite vrednosti
Nema dostupnih podataka
Najviša: 3,5 mil. € (26. feb 2020.)
Poslednje ažuriranje:
Lewis Wing – trenutni klub: Reading. Pozicija: Vezni igrač, Državljanstvo: Engleska, Godine: 31, Visina: 185 cm, Tržišna vrednost: 700 hilj. €. Lewis Wing u sezoni 2026-2027: 11 utakmica, 0 golova i 1 asistencija u svim takmičenjima.
Najnovija utakmica u dostupnim podacima na kojoj je igrao Lewis Wing bila je Wigan Athletic - Reading; na terenu je proveo 90 minuta. Datum utakmice: 17. oktobar 2026..
Reading – nastupi: 10, golovi: 0, asistencije: 1
Prema dostupnim podacima ekipe Reading za sezonu 2026/27, Lewis Wing je odigrao 900 minuta i počeo 10 utakmica u startnoj postavi.
Reading – nastupi: 158, golovi: 34, asistencije: 32
Wycombe Wanderers – nastupi: 63, golovi: 11, asistencije: 6
Sheffield Wednesday – nastupi: 24, golovi: 1, asistencije: 1
Rotherham United – nastupi: 20, golovi: 2, asistencije: 2
Middlesbrough – nastupi: 90, golovi: 12, asistencije: 8
Povezane strane: Reading, Rezultati uživo
| Datum | Tim | Godine | Vrednost |
|---|---|---|---|
| Reading | 30 godina | 700 hilj. € | |
| Reading | 30 godina | 700 hilj. € | |
| Reading | 29 godina | 700 hilj. € | |
| Reading | 29 godina | 650 hilj. € | |
| Reading | 29 godina | 650 hilj. € | |
| Reading | 28 godina | 500 hilj. € | |
| Wycombe Wanderers | 27 godina | 500 hilj. € | |
| Wycombe Wanderers | 27 godina | 500 hilj. € | |
| Wycombe Wanderers | 27 godina | 600 hilj. € | |
| Middlesbrough | 26 godina | 2 mil. € | |
| Rotherham United | 25 godina | 1,8 mil. € | |
| Middlesbrough | 25 godina | 2,2 mil. € | |
| Middlesbrough | 24 godine | 2,8 mil. € | |
| Middlesbrough | 24 godine | 3,5 mil. € | |
| Middlesbrough | 24 godine | 2 mil. € | |
| Middlesbrough | 23 godine | 1 mil. € | |
| Middlesbrough | 23 godine | 100 hilj. € |
Lewis Wing – starost: 31 godina. Datum rođenja: 23. maj 1995..
Pozicija: Vezni igrač.
Lewis Wing igra za klub Reading.
Lewis Wing – visina: 185 cm.
Jača noga: Desna.
Državljanstvo: Engleska.
Tržišna vrednost: 700 hilj. €.
Lewis Wing u sezoni 2026-2027: 11 utakmica, 0 golova i 1 asistencija u svim takmičenjima.
Lewis Wing u sezoni 2026-2027: 11 utakmica, 0 golova i 1 asistencija u svim takmičenjima. Odigrani minuti: 990. Prosečna ocena: 6,6.
| Sezona | Takmičenje | Tim | Utakmice | Odigrano minuta | Golovi | Asistencije | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | Liga 1 Engleske | Reading | 10 | 900 | 0 | 1 | 6,6 |
| Liga kup Engleske | Reading | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,8 | |
| 2025-2026 | Liga 1 Engleske | Reading | 46 | 4.076 | 11 | 11 | 6,9 |
| FA kup | Reading | 1 | 120 | 1 | 0 | 7,7 | |
| Liga kup Engleske | Reading | 1 | 24 | 0 | 0 | 6,5 | |
| 2024-2025 | Liga 1 Engleske | Reading | 46 | 4.140 | 9 | 6 | 7,0 |
| FA kup |
| 2 |
| 173 |
| 1 |
| 1 |
| 7,7 |
| EFL trofej | Reading | 1 | 90 | 0 | 1 | 7,7 |
| Liga kup Engleske | Reading | 1 | 90 | 1 | 0 | 7,6 |
| 2023-2024 | Liga 1 Engleske | Reading | 42 | 3.562 | 10 | 8 | 6,9 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| EFL trofej | Reading | 4 | 180 | 0 | 1 | 6,8 | |
| FA kup | Reading | 2 | 122 | 1 | 3 | 7,7 | |
| Liga kup Engleske | Reading | 1 | 45 | 0 | 0 | 6,8 |
| 2022-2023 | Liga 1 Engleske | Wycombe Wanderers | 43 | 3.611 | 9 | 5 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga kup Engleske | Wycombe Wanderers | 2 | 44 | 0 | 0 | 6,3 | |
| FA kup | Wycombe Wanderers | 1 | 64 | 0 | 0 | 5,7 | |
| EFL trofej | Wycombe Wanderers | 1 | 22 | 0 | 0 | 6,7 |
| 2021-2022 | Liga 1 Engleske | Wycombe Wanderers | 16 | 1.007 | 2 | 1 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga 1 Engleske | Sheffield Wednesday | 18 | 1.286 | 0 | 0 | 6,4 | |
| EFL trofej | Sheffield Wednesday | 3 | 250 | 1 | 1 | 6,5 | |
| FA kup | Sheffield Wednesday | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,5 | |
| Liga kup Engleske | Sheffield Wednesday | 1 | 90 | 0 | 0 | 5,8 |
| 2020-2021 | Čempionšip | Rotherham United | 20 | 1.636 | 2 | 2 | 6,4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Čempionšip | Middlesbrough | 12 | 371 | 2 | 0 | 6,4 | |
| Liga kup Engleske | Middlesbrough | 2 | 163 | 0 | 1 | 5,8 | |
| FA kup | Middlesbrough | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,8 | |
| Premijer liga U23 | Middlesbrough | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,9 |
| 2019-2020 | Čempionšip | Middlesbrough | 40 | 2.752 | 5 | 2 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| FA kup | Middlesbrough | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,3 |
| 2018-2019 | Čempionšip | Middlesbrough | 27 | 1.760 | 3 | 3 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| FA kup | Middlesbrough | 3 | 225 | 1 | 1 | 7,4 | |
| Liga kup Engleske | Middlesbrough | 3 | 276 | 1 | 1 | 7,1 |