Reklama
Liam Cooper – trenutni klub: Sheffield Wednesday. Pozicija: Odbrambeni igrač, Državljanstvo: Škotska, Godine: 35, Visina: 186 cm, Tržišna vrednost: 200 hilj. €. 2026-2027 – nastupi: 11, golovi: 0, asistencije: 0. Poslednji zabeleženi nastup: Doncaster Rovers - Sheffield Wednesday (24. oktobar 2026.).
Poslednje ažuriranje:
Prosečna ocena po mesecu
Dodirnite grafikon da promenite vrednosti
Povređen
Nema dostupnih podataka
Najviša: 7 mil. € (26. feb 2020.)
Sheffield Wednesday – nastupi: 11, golovi: 0, asistencije: 0
Prema dostupnim podacima ekipe Sheffield Wednesday za sezonu 2026/27, Liam Cooper je odigrao 798 minuta i počeo 10 utakmica u startnoj postavi.
Sheffield Wednesday – nastupi: 25, golovi: 1, asistencije: 0
Leeds United – nastupi: 252, golovi: 11, asistencije: 5
Hull City – nastupi: 1, golovi: 0, asistencije: 0
Povezane strane: Sheffield Wednesday, Rezultati uživo
Liam Cooper – starost: 35 godina. Datum rođenja: 30. avgust 1991..
Pozicija: Odbrambeni igrač.
Liam Cooper igra za klub Sheffield Wednesday.
Liam Cooper – visina: 186 cm.
Jača noga: Leva.
Državljanstvo: Škotska.
| Datum | Tim | Godine | Vrednost |
|---|---|---|---|
| Sheffield Wednesday | 34 godine | 200 hilj. € | |
| Free Player | 34 godine | 300 hilj. € | |
| CSKA Sofia | 33 godine | 400 hilj. € | |
| CSKA Sofia | 33 godine | 800 hilj. € | |
| Leeds United | 32 godine | 1 mil. € | |
| Leeds United | 32 godine | 1 mil. € | |
| Leeds United | 32 godine | 1,8 mil. € | |
| Leeds United | 31 godina | 3 mil. € | |
| Leeds United | 31 godina | 5 mil. € | |
| Leeds United | 30 godina | 7 mil. € | |
| Leeds United | 30 godina | 7 mil. € | |
| Leeds United | 29 godina | 7 mil. € | |
| Leeds United | 29 godina | 7 mil. € | |
| Leeds United | 29 godina | 7 mil. € | |
| Leeds United | 28 godina | 5,5 mil. € | |
| Leeds United | 28 godina | 7 mil. € | |
| Leeds United | 28 godina | 6 mil. € | |
| Leeds United | 27 godina | 4,5 mil. € | |
| Leeds United | 27 godina | 3 mil. € | |
| Leeds United | 27 godina | 1 mil. € | |
| Leeds United | 26 godina | 1 mil. € | |
| Leeds United | 25 godina | 1 mil. € | |
| Leeds United | 25 godina | 1 mil. € | |
| Leeds United | 24 godine | 500 hilj. € | |
| Leeds United | 24 godine | 500 hilj. € | |
| Leeds United | 23 godine | 500 hilj. € | |
| Leeds United | 22 godine | 500 hilj. € | |
| Hull City | 20 godina | 250 hilj. € |
Tržišna vrednost: 200 hilj. €.
Liam Cooper u sezoni 2026-2027: 11 utakmica, 0 golova i 0 asistencija u svim takmičenjima.
Liam Cooper u sezoni 2026-2027: 11 utakmica, 0 golova i 0 asistencija u svim takmičenjima. Odigrani minuti: 798. Prosečna ocena: 6,7.
| Sezona | Takmičenje | Tim | Utakmice | Odigrano minuta | Golovi | Asistencije | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | Liga 1 Engleske | Sheffield Wednesday | 11 | 798 | 0 | 0 | 6,7 |
| 2025-2026 | Čempionšip | Sheffield Wednesday | 14 | 909 | 1 | 0 | 6,2 |
| 2024 | Evropsko prvenstvo | ŠkotskaReprezentacija | 2 | 39 | 0 | 0 | 6,9 |
| 2023-2024 | Čempionšip | Leeds United | 16 | 714 | 1 | 0 | 6,8 |
| FA kup | Leeds United | 3 | 300 | 0 | 0 | 6,8 | |
| Prijateljske utakmice reprezentacija | ŠkotskaReprezentacija | 2 | 122 | 0 | 0 |
| 7,4 |
| 2023 | Prijateljske utakmice reprezentacija | ŠkotskaReprezentacija | 1 | 64 | 0 | 0 | 5,6 |
|---|
| 2022-2023 | Premijer liga | Leeds United | 18 | 1.427 | 1 | 0 | 6,3 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Međunarodne prijateljske utakmice klubova | Leeds United | 1 | 45 | 0 | 0 | 6,8 | |
| Premijer liga 2, Divizija 1 | Leeds United | 1 | 90 | 1 | 0 | 8,1 | |
| Liga kup Engleske | Leeds United | 1 | 45 | 0 | 0 | 6,7 |
| 2022 | Kvalifikacije za SP (Evropa) | ŠkotskaReprezentacija | 6 | 355 | 0 | 1 | 7,0 |
|---|
| 2021-2022 | Premijer liga | Leeds United | 21 | 1.815 | 0 | 1 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga kup Engleske | Leeds United | 1 | 31 | 0 | 0 | 5,8 | |
| Kvalifikacije za SP (Evropa) | ŠkotskaReprezentacija | 1 | 1 | 0 | 0 | – |
| 2020-2021 | Premijer liga | Leeds United | 25 | 2.187 | 1 | 0 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| FA kup | Leeds United | 1 | 45 | 0 | 0 | 6,8 | |
| Liga nacija | ŠkotskaReprezentacija | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,7 | |
| Prijateljske utakmice reprezentacija | ŠkotskaReprezentacija | 1 | 62 | 0 | 0 | 7,0 | |
| Evropsko prvenstvo | ŠkotskaReprezentacija | 1 | 120 | 0 | 0 | 7,7 |
| 2020 | Evropsko prvenstvo | ŠkotskaReprezentacija | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,9 |
|---|
| 2019-2020 | Čempionšip | Leeds United | 38 | 3.132 | 2 | 0 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Evropsko prvenstvo | ŠkotskaReprezentacija | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,6 |
| 2018-2019 | Čempionšip | Leeds United | 38 | 3.351 | 3 | 1 | 7,0 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Međunarodne prijateljske utakmice klubova | Leeds United | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,2 |
| 2017-2018 | Čempionšip | Leeds United | 30 | 2.493 | 1 | 1 | 6,6 |
|---|
| 2016-2017 | Čempionšip | Leeds United | 11 | 679 | 0 | 0 | 6,8 |
|---|
| 2015-2016 | Čempionšip | Leeds United | 39 | 3.073 | 1 | 2 | 6,6 |
|---|
| 2014-2015 | Čempionšip | Leeds United | 7 | 426 | 0 | 0 | 6,8 |
|---|
| 2009-2010 | Premijer liga | Hull City | 1 | 35 | 0 | 0 | – |
|---|