Reklama
Pozicija: Odbrambeni igrač, Državljanstvo: Italija, Godine: 29, Visina: 180 cm, Tržišna vrednost: 350 hilj. €. 2026-2027 – nastupi: 11, golovi: 0, asistencije: 0. Poslednji zabeleženi nastup: Reggiana 1919 - Sambenedettese (30. oktobar 2026.).
Poslednje ažuriranje:
Prosečna ocena po mesecu
Dodirnite grafikon da promenite vrednosti
Najviša: 450 hilj. € (10. dec 2025.)
Reggiana 1919 – nastupi: 96, golovi: 0, asistencije: 1
Reggio Audace – nastupi: 29, golovi: 0, asistencije: 0
Renate – nastupi: 5, golovi: 0, asistencije: 0
Povezane strane: Rezultati uživo
Lorenzo Libutti – starost: 29 godina. Datum rođenja: 17. septembar 1997..
Pozicija: Odbrambeni igrač.
Lorenzo Libutti – visina: 180 cm.
Jača noga: Desna.
Državljanstvo: Italija.
Tržišna vrednost: 350 hilj. €.
Lorenzo Libutti u sezoni 2026-2027: 11 utakmica, 0 golova i 0 asistencija u svim takmičenjima.
| Datum | Tim | Godine | Vrednost |
|---|---|---|---|
| Reggiana 1919 | 28 godina | 350 hilj. € | |
| Reggiana 1919 | 28 godina | 450 hilj. € | |
| Reggiana 1919 | 27 godina | 400 hilj. € | |
| Reggiana 1919 | 27 godina | 400 hilj. € | |
| Reggiana 1919 | 27 godina | 250 hilj. € | |
| Reggiana 1919 | 26 godina | 250 hilj. € | |
| Reggiana 1919 | 26 godina | 200 hilj. € | |
| Reggiana 1919 | 25 godina | 150 hilj. € | |
| Reggiana 1919 | 25 godina | 225 hilj. € | |
| Reggiana 1919 | 24 godine | 200 hilj. € | |
| Reggiana 1919 | 24 godine | 300 hilj. € | |
| Reggiana 1919 | 23 godine | 400 hilj. € | |
| Reggiana 1919 | 23 godine | 300 hilj. € | |
| Reggiana 1919 | 22 godine | 200 hilj. € | |
| Reggiana 1919 | 22 godine | 175 hilj. € | |
| Triestina | 21 godina | 150 hilj. € | |
| Triestina | 21 godina | 125 hilj. € | |
| Triestina | 20 godina | 125 hilj. € | |
| Triestina | 20 godina | 100 hilj. € |
Lorenzo Libutti u sezoni 2026-2027: 11 utakmica, 0 golova i 0 asistencija u svim takmičenjima. Odigrani minuti: 656. Prosečna ocena: 6,8.
| Sezona | Takmičenje | Tim | Utakmice | Odigrano minuta | Golovi | Asistencije | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | Serija C | Reggiana 1919 | 11 | 656 | 0 | 0 | 6,8 |
| 2025-2026 | Serija B | Reggiana 1919 | 31 | 2.282 | 0 | 0 | 6,5 |
| Kup Italije | Reggiana 1919 | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,6 | |
| Međunarodne prijateljske utakmice klubova | Reggiana 1919 | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,4 | |
| 2024-2025 | Serija B | Reggiana 1919 | 30 | 2.429 | 0 | 1 | 6,5 |
| Kup Italije | Reggiana 1919 | 1 | 28 | 0 | 0 | 6,1 | |
| 2023-2024 |
| Reggiana 1919 |
| 19 |
| 991 |
| 0 |
| 0 |
| 6,4 |
| Kup Italije | Reggiana 1919 | 2 | 137 | 0 | 0 | 6,4 |
| 2020-2021 | Serija B | Reggio Audace | 29 | 2.347 | 0 | 0 | 6,4 |
|---|
| 2018-2019 | Serija C | Renate | 5 | 212 | 0 | 0 | – |
|---|