Reklama
Marc Kempf – trenutni klub: Como. Pozicija: Odbrambeni igrač, Državljanstvo: Nemačka, Godine: 31, Visina: 186 cm, Tržišna vrednost: 3,5 mil. €. 2026-2027 – nastupi: 9, golovi: 0, asistencije: 0. Poslednji zabeleženi nastup: Como - Venezia (1. novembar 2026.).
Poslednje ažuriranje:

Prosečna ocena po mesecu
Dodirnite grafikon da promenite vrednosti
Povređen
Nema dostupnih podataka
Najviša: 8 mil. € (8. jun 2021.)
Como – nastupi: 7, golovi: 0, asistencije: 0
Prema dostupnim podacima ekipe Como za sezonu 2026/27, Marc Kempf je odigrao 477 minuta i počeo 5 utakmica u startnoj postavi.
Como – nastupi: 81, golovi: 4, asistencije: 1
Hertha Berlin – nastupi: 75, golovi: 5, asistencije: 1
Stuttgart – nastupi: 98, golovi: 9, asistencije: 3
Freiburg – nastupi: 60, golovi: 5, asistencije: 4
Eintracht Frankfurt – nastupi: 2, golovi: 0, asistencije: 0
Povezane strane: Como, Rezultati uživo
Marc Kempf – starost: 31 godina. Datum rođenja: 28. januar 1995..
Pozicija: Odbrambeni igrač.
Marc Kempf igra za klub Como.
Marc Kempf – visina: 186 cm.
Jača noga: Leva.
| Datum | Tim | Godine | Vrednost |
|---|---|---|---|
| Como | 31 godina | 3,5 mil. € | |
| Como | 31 godina | 3,5 mil. € | |
| Como | 30 godina | 3 mil. € | |
| Como | 30 godina | 3 mil. € | |
| Como | 29 godina | 2,5 mil. € | |
| Como | 29 godina | 2 mil. € | |
| Hertha Berlin | 29 godina | 1,5 mil. € | |
| Hertha Berlin | 28 godina | 2 mil. € | |
| Hertha Berlin | 28 godina | 2,8 mil. € | |
| Hertha Berlin | 28 godina | 3,5 mil. € | |
| Hertha Berlin | 27 godina | 4,5 mil. € | |
| Hertha Berlin | 27 godina | 4,5 mil. € | |
| Hertha Berlin | 27 godina | 5,5 mil. € | |
| Stuttgart | 26 godina | 7 mil. € | |
| Stuttgart | 26 godina | 8 mil. € | |
| Stuttgart | 26 godina | 6 mil. € | |
| Stuttgart | 25 godina | 4 mil. € | |
| Stuttgart | 24 godine | 5 mil. € | |
| Stuttgart | 24 godine | 6 mil. € | |
| Stuttgart | 23 godine | 5 mil. € | |
| Stuttgart | 23 godine | 5 mil. € | |
| Freiburg | 23 godine | 4 mil. € | |
| Freiburg | 22 godine | 4 mil. € | |
| Freiburg | 22 godine | 4 mil. € | |
| Freiburg | 22 godine | 3,5 mil. € | |
| Freiburg | 21 godina | 3,5 mil. € | |
| Freiburg | 21 godina | 2,8 mil. € | |
| Freiburg | 20 godina | 3 mil. € | |
| Freiburg | 20 godina | 3 mil. € | |
| Eintracht Frankfurt | 19 godina | 1,5 mil. € | |
| Eintracht Frankfurt | 19 godina | 1 mil. € | |
| Eintracht Frankfurt | 18 godina | 500 hilj. € | |
| Eintracht Frankfurt | 17 godina | 500 hilj. € | |
| Eintracht Frankfurt | 17 godina | 150 hilj. € |
Državljanstvo: Nemačka.
Tržišna vrednost: 3,5 mil. €.
Marc Kempf u sezoni 2026-2027: 9 utakmica, 0 golova i 0 asistencija u svim takmičenjima.
Marc Kempf u sezoni 2026-2027: 9 utakmica, 0 golova i 0 asistencija u svim takmičenjima. Odigrani minuti: 591. Prosečna ocena: 6,8.
| Sezona | Takmičenje | Tim | Utakmice | Odigrano minuta | Golovi | Asistencije | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | Serija A | Como | 7 | 477 | 0 | 0 | 6,8 |
| Liga šampiona | Como | 2 | 114 | 0 | 0 | 6,8 | |
| 2026 | Međunarodne prijateljske utakmice klubova | Como | 3 | 118 | 0 | 0 | 6,7 |
| 2025-2026 | Serija A | Como | 34 | 2.323 | 4 | 1 | 7,0 |
| Kup Italije | Como | 4 | 307 | 0 | 0 | 7,0 | |
| 2024-2025 | Serija A | Como | 31 | 2.617 | 0 | 0 | 6,9 |
| 2. Bundesliga |
| 3 |
| 215 |
| 0 |
| 0 |
| 7,0 |
| Kup Nemačke | Hertha Berlin | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,9 |
| 2023-2024 | 2. Bundesliga | Hertha Berlin | 22 | 1.746 | 4 | 0 | 6,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kup Nemačke | Hertha Berlin | 2 | 180 | 0 | 0 | 7,0 |
| 2022-2023 | Bundesliga | Hertha Berlin | 31 | 2.712 | 1 | 0 | 6,4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2. Bundesliga | Hertha Berlin | 1 | 90 | 0 | 0 | 7,0 |
| 2021-2022 | Bundesliga | Hertha Berlin | 12 | 1.052 | 0 | 1 | 6,3 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2. Bundesliga | Hertha Berlin | 2 | 180 | 0 | 0 | 7,3 | |
| Kup Nemačke | Hertha Berlin | 1 | 120 | 0 | 0 | 6,6 | |
| Bundesliga | Stuttgart | 12 | 841 | 3 | 0 | 6,7 | |
| Kup Nemačke | Stuttgart | 2 | 163 | 0 | 0 | 6,4 |
| 2020-2021 | Bundesliga | Stuttgart | 32 | 2.733 | 2 | 1 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kup Nemačke | Stuttgart | 3 | 270 | 0 | 0 | 6,7 | |
| Međunarodne prijateljske utakmice klubova | Stuttgart | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,4 |
| 2019-2020 | 2. Bundesliga | Stuttgart | 20 | 1.490 | 2 | 2 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kup Nemačke | Stuttgart | 2 | 210 | 0 | 0 | 7,0 |
| 2018-2019 | Bundesliga | Stuttgart | 23 | 2.025 | 2 | 0 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2. Bundesliga | Stuttgart | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,3 | |
| Međunarodne prijateljske utakmice klubova | Stuttgart | 1 | 16 | 0 | 0 | 6,7 |
| 2017-2018 | Bundesliga | Freiburg | 12 | 901 | 0 | 1 | 6,5 |
|---|
| 2016-2017 | Bundesliga | Freiburg | 13 | 1.146 | 0 | 0 | 6,5 |
|---|
| 2015-2016 | 2. Bundesliga | Freiburg | 30 | 2.619 | 5 | 3 | 7,1 |
|---|
| 2014-2015 | Bundesliga | Freiburg | 5 | 198 | 0 | 0 | 5,7 |
|---|
| 2013-2014 | Bundesliga | Eintracht Frankfurt | 2 | 74 | 0 | 0 | – |
|---|