Prosečna ocena po mesecu
Dodirnite grafikon da promenite vrednosti
Povređen
Najviša: 8 mil. € (23. jan 2018.)
Poslednje ažuriranje:
Marçal – trenutni klub: Botafogo. Pozicija: Odbrambeni igrač, Državljanstvo: Brazil, Godine: 37, Visina: 178 cm, Tržišna vrednost: 200 hilj. €. Marçal u sezoni 2026: 18 utakmica, 0 golova i 0 asistencija u svim takmičenjima.
Najnovija utakmica u dostupnim podacima na kojoj je igrao Marçal bila je Botafogo - RJ - Chapecoense; na terenu je proveo 90 minuta. Datum utakmice: 17. oktobar 2026..
Botafogo - RJ – nastupi: 13, golovi: 0, asistencije: 0
Prema dostupnim podacima ekipe Botafogo - RJ za sezonu 2026, Marçal je odigrao 709 minuta i počeo 6 utakmica u startnoj postavi.
Botafogo - RJ – nastupi: 131, golovi: 8, asistencije: 9
Wolverhampton – nastupi: 32, golovi: 0, asistencije: 0
Lyon – nastupi: 68, golovi: 0, asistencije: 4
Guingamp – nastupi: 31, golovi: 0, asistencije: 7
Gaziantepspor (1969-2020) – nastupi: 20, golovi: 0, asistencije: 0
Elazığspor – nastupi: 1, golovi: 0, asistencije: 0
Povezane strane: Botafogo, Rezultati uživo
| Datum | Tim | Godine | Vrednost |
|---|---|---|---|
| Botafogo | 37 godina | 200 hilj. € | |
| Botafogo | 36 godina | 250 hilj. € | |
| Botafogo | 36 godina | 300 hilj. € | |
| Botafogo | 35 godina | 400 hilj. € | |
| Botafogo | 35 godina | 600 hilj. € | |
| Botafogo | 35 godina | 650 hilj. € | |
| Botafogo | 34 godine | 900 hilj. € | |
| Botafogo | 34 godine | 1 mil. € | |
| Botafogo | 34 godine | 1,2 mil. € | |
| Botafogo | 33 godine | 1,2 mil. € | |
| Botafogo | 33 godine | 1,5 mil. € | |
| Wolves | 33 godine | 1,5 mil. € | |
| Wolves | 32 godine | 1,5 mil. € | |
| Wolves | 32 godine | 1,8 mil. € | |
| Wolves | 32 godine | 1,8 mil. € | |
| Wolves | 31 godina | 2,4 mil. € | |
| OL | 31 godina | 2,4 mil. € | |
| OL | 30 godina | 3 mil. € | |
| OL | 30 godina | 5 mil. € | |
| OL | 30 godina | 5 mil. € | |
| OL | 29 godina | 7 mil. € | |
| OL | 29 godina | 7 mil. € | |
| OL | 28 godina | 8 mil. € | |
| Guingamp | 28 godina | 3,5 mil. € | |
| Guingamp | 27 godina | 3 mil. € | |
| Benfica | 27 godina | 2 mil. € | |
| Gaziantepspor | 26 godina | 2,6 mil. € | |
| Benfica | 26 godina | 2,8 mil. € | |
| Nacional da Madeira | 25 godina | 2,5 mil. € | |
| Nacional da Madeira | 25 godina | 2,5 mil. € | |
| Nacional da Madeira | 25 godina | 2 mil. € | |
| Nacional da Madeira | 24 godine | 1,8 mil. € | |
| Nacional da Madeira | 24 godine | 1,5 mil. € | |
| Nacional da Madeira | 23 godine | 1 mil. € | |
| Nacional da Madeira | 22 godine | 200 hilj. € | |
| Guaratingueta | 21 godina | 50 hilj. € |
Marçal – starost: 37 godina. Datum rođenja: 19. februar 1989..
Pozicija: Odbrambeni igrač.
Marçal igra za klub Botafogo.
Marçal – visina: 178 cm.
Jača noga: Leva.
Državljanstvo: Brazil.
Tržišna vrednost: 200 hilj. €.
Marçal u sezoni 2026: 18 utakmica, 0 golova i 0 asistencija u svim takmičenjima.
Marçal u sezoni 2026: 18 utakmica, 0 golova i 0 asistencija u svim takmičenjima. Odigrani minuti: 947. Prosečna ocena: 6,6.
| Sezona | Takmičenje | Tim | Utakmice | Odigrano minuta | Golovi | Asistencije | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | Serija A Brazila | Botafogo - RJ | 13 | 709 | 0 | 0 | 6,6 |
| KONMEBOL Kopa Sudamerikana | Botafogo - RJ | 4 | 170 | 0 | 0 | 6,7 | |
| Kup Brazila | Botafogo - RJ | 1 | 68 | 0 | 0 | 6,3 | |
| 2025-2026 | Serija A Brazila | Botafogo - RJ | 12 | 892 | 4 | 0 | 7,0 |
| Kampeonato Karioka A (Brazil) | Botafogo - RJ | 3 | 190 | 0 | 0 | 7,2 | |
| Kup Brazila | Botafogo - RJ | 2 | 17 | 0 | 0 | 6,5 | |
| 2025 | KONMEBOL Kopa Libertadores |
| Botafogo - RJ |
| 2 |
| 143 |
| 0 |
| 0 |
| 6,8 |
| Serija A Brazila | Botafogo - RJ | 1 | 90 | 1 | 0 | 8,0 |
| 2024-2025 | Serija A Brazila | Botafogo - RJ | 11 | 489 | 1 | 0 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| KONMEBOL Kopa Libertadores | Botafogo - RJ | 4 | 52 | 0 | 0 | 6,7 |
| 2024 | Kampeonato Karioka A (Brazil) | Botafogo - RJ | 2 | 69 | 0 | 0 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Serija A Brazila | Botafogo - RJ | 1 | 90 | 0 | 0 | 7,1 | |
| KONMEBOL Kopa Libertadores | Botafogo - RJ | 1 | 32 | 0 | 0 | 6,6 |
| 2023-2024 | Serija A Brazila | Botafogo - RJ | 16 | 1.060 | 0 | 2 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kampeonato Karioka A (Brazil) | Botafogo - RJ | 5 | 294 | 0 | 0 | 6,8 | |
| KONMEBOL Kopa Libertadores | Botafogo - RJ | 2 | 115 | 0 | 0 | 6,4 |
| 2023 | Serija A Brazila | Botafogo - RJ | 5 | 352 | 0 | 0 | 6,3 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| KONMEBOL Kopa Sudamerikana | Botafogo - RJ | 3 | 270 | 0 | 0 | 6,8 | |
| Kampeonato Karioka A (Brazil) | Botafogo - RJ | 2 | 85 | 0 | 0 | – |
| 2022-2023 | Serija A Brazila | Botafogo - RJ | 22 | 1.935 | 1 | 3 | 7,3 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kampeonato Karioka A (Brazil) | Botafogo - RJ | 8 | 572 | 1 | 1 | 6,3 | |
| Kup Brazila | Botafogo - RJ | 4 | 234 | 0 | 2 | 7,2 | |
| KONMEBOL Kopa Sudamerikana | Botafogo - RJ | 3 | 225 | 0 | 1 | 6,7 |
| 2022 | Serija A Brazila | Botafogo - RJ | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,9 |
|---|
| 2021-2022 | Serija A Brazila | Botafogo - RJ | 3 | 193 | 0 | 0 | 7,0 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Premijer liga | Wolverhampton | 18 | 1.453 | 0 | 0 | 6,3 | |
| FA kup | Wolverhampton | 1 | 45 | 0 | 0 | 7,2 |
| 2020-2021 | Premijer liga | Wolverhampton | 13 | 621 | 0 | 0 | 6,4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| EFL trofej | Lyon | 1 | 71 | 0 | 0 | – | |
| Liga 1 | Lyon | 1 | 79 | 0 | 0 | 6,2 | |
| Liga šampiona | Lyon | 1 | 73 | 0 | 0 | 5,7 |
| 2019-2020 | Liga 1 | Lyon | 11 | 832 | 0 | 1 | 6,9 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga šampiona | Lyon | 6 | 435 | 0 | 0 | 6,9 | |
| Kup Francuske | Lyon | 5 | 232 | 0 | 0 | 6,4 | |
| Liga kup Francuske | Lyon | 2 | 210 | 0 | 0 | 7,7 |
| 2019 | Emirejts kup | Lyon | 1 | 61 | 0 | 0 | 6,5 |
|---|
| 2018-2019 | Liga 1 | Lyon | 12 | 883 | 0 | 0 | 7,0 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga šampiona | Lyon | 3 | 270 | 0 | 0 | 6,0 | |
| Kup Francuske | Lyon | 2 | 53 | 0 | 0 | 6,5 | |
| Međunarodne prijateljske utakmice klubova | Lyon | 1 | 22 | 0 | 0 | 6,0 | |
| Liga kup Francuske | Lyon | 1 | 66 | 0 | 0 | 6,2 |
| 2017-2018 | Liga 1 | Lyon | 18 | 1.294 | 0 | 3 | 6,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga Evrope | Lyon | 3 | 250 | 0 | 0 | 6,5 |
| 2016-2017 | Liga 1 | Guingamp | 31 | 2.689 | 0 | 7 | 7,0 |
|---|
| 2015-2016 | Superliga Turske | Gaziantepspor (1969-2020) | 20 | 1.596 | 0 | 0 | 7,2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Prva liga Turske | Elazığspor | 1 | 82 | 0 | 0 | 6,5 |
| 2014-2015 | Primeira liga | Nacional da Madeira | 6 | 425 | 0 | 0 | 5,9 |
|---|
| 2013-2014 | Primeira liga | Nacional da Madeira | 2 | 146 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2012-2013 | Primeira liga | Nacional da Madeira | 2 | 140 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2011-2012 | Primeira liga | Nacional da Madeira | 3 | 242 | 0 | 0 | – |
|---|