Reklama
Marcelo González – trenutni klub: 2 de Mayo. Pozicija: Vezni igrač, Državljanstvo: Paragvaj, Godine: 30, Visina: 171 cm, Tržišna vrednost: 100 hilj. €. 2026 – nastupi: 10, golovi: 1, asistencije: 0. Poslednji zabeleženi nastup: Club Guaraní - Club Sportivo 2 de Mayo (30. oktobar 2026.).
Poslednje ažuriranje:
Prosečna ocena po mesecu
Dodirnite grafikon da promenite vrednosti
Nema dostupnih podataka
Najviša: 900 hilj. € (8. dec 2021.)
| Datum | Tim |
|---|
Club Sportivo 2 de Mayo – nastupi: 11, golovi: 1, asistencije: 0
Prema dostupnim podacima ekipe Club Sportivo 2 de Mayo za sezonu 2026, Marcelo González je odigrao 565 minuta i počeo 8 utakmica u startnoj postavi.
Club Sportivo 2 de Mayo – nastupi: 10, golovi: 1, asistencije: 0
Atlético Tembetary – nastupi: 13, golovi: 0, asistencije: 0
Sol de America – nastupi: 17, golovi: 1, asistencije: 1
Nacional Asunción – nastupi: 14, golovi: 0, asistencije: 0
Atlético Tucumán – nastupi: 10, golovi: 1, asistencije: 0
Club Guaraní – nastupi: 63, golovi: 3, asistencije: 4
Povezane strane: 2 de Mayo, Rezultati uživo
Marcelo González – starost: 30 godina. Datum rođenja: 27. maj 1996..
Pozicija: Vezni igrač.
Marcelo González igra za klub 2 de Mayo.
| Godine |
|---|
| Vrednost |
|---|
| 2 de Mayo | 30 godina | 100 hilj. € | |
| Sol de America | 28 godina | 200 hilj. € | |
| Nacional Asuncion | 28 godina | 250 hilj. € | |
| Atletico Tucuman | 27 godina | 350 hilj. € | |
| Atletico Tucuman | 27 godina | 550 hilj. € | |
| Club Guaraní | 26 godina | 700 hilj. € | |
| Club Guaraní | 26 godina | 750 hilj. € | |
| Club Guaraní | 25 godina | 900 hilj. € |
Marcelo González – visina: 171 cm.
Jača noga: Desna.
Državljanstvo: Paragvaj.
Tržišna vrednost: 100 hilj. €.
Marcelo González u sezoni 2026: 10 utakmica, 1 gol i 0 asistencija u svim takmičenjima.
Marcelo González u sezoni 2026: 10 utakmica, 1 gol i 0 asistencija u svim takmičenjima. Odigrani minuti: 503. Prosečna ocena: 6,4.
| Sezona | Takmičenje | Tim | Utakmice | Odigrano minuta | Golovi | Asistencije | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | Prva divizija Paragvaja | Club Sportivo 2 de Mayo | 10 | 503 | 1 | 0 | 6,4 |
| 2024-2025 | Prva divizija Paragvaja | Atlético Tembetary | 13 | 557 | 0 | 0 | 6,3 |
| Prva divizija Paragvaja | Sol de America | 14 | 517 | 1 | 1 | 6,6 | |
| 2024 | Prva divizija Paragvaja | Sol de America | 3 | 86 | 0 | 0 | 6,4 |
| Prva divizija Paragvaja | Nacional Asunción | 6 | 375 | 0 | 0 | 6,1 | |
| KONMEBOL Kopa Sudamerikana | Nacional Asunción | 2 | 17 | 0 | 0 | 6,3 | |
| KONMEBOL Kopa Libertadores |
| Nacional Asunción |
| 2 |
| 39 |
| 0 |
| 0 |
| 6,4 |
| 2023-2024 | Prva divizija Paragvaja | Nacional Asunción | 2 | 20 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| KONMEBOL Kopa Libertadores | Nacional Asunción | 2 | 26 | 0 | 0 | 6,8 |
| 2023 | Prva divizija Argentine | Atlético Tucumán | 7 | 185 | 1 | 0 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga kup Argentine | Atlético Tucumán | 2 | 15 | 0 | 0 | 6,5 |
| 2022-2023 | Prva divizija Argentine | Atlético Tucumán | 1 | 60 | 0 | 0 | 6,1 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Prva divizija Paragvaja | Club Guaraní | 10 | 657 | 0 | 0 | – |
| 2022 | Prva divizija Paragvaja | Club Guaraní | 17 | 551 | 1 | 2 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| KONMEBOL Kopa Libertadores | Club Guaraní | 2 | 161 | 0 | 0 | 5,9 |
| 2021-2022 | Prva divizija Paragvaja | Club Guaraní | 17 | 759 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Prva divizija Paragvaja | River Plate (PAR) | 1 | 73 | 0 | 0 | – |
| 2021 | Prva divizija Paragvaja | River Plate (PAR) | 14 | 1.053 | 2 | 1 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| KONMEBOL Kopa Sudamerikana | River Plate (PAR) | 7 | 611 | 4 | 1 | 7,1 |
| 2020-2021 | Prva divizija Paragvaja | Club Guaraní | 2 | 47 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Prva divizija Paragvaja | River Plate (PAR) | 11 | 739 | 0 | 0 | – |
| 2020 | Prva divizija Paragvaja | River Plate (PAR) | 18 | 1.602 | 4 | 4 | 6,5 |
|---|
| 2019-2020 | Prva divizija Paragvaja | River Plate (PAR) | 1 | 90 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Prva divizija Paragvaja | Club Guaraní | 3 | 49 | 0 | 0 | – |
| 2019 | Prva divizija Paragvaja | Club Guaraní | 7 | 332 | 2 | 1 | 5,9 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| KONMEBOL Kopa Sudamerikana | Club Guaraní | 1 | 37 | 0 | 1 | 7,0 |
| 2018-2019 | Prva divizija Paragvaja | Club Guaraní | 1 | 23 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2018 | KONMEBOL Kopa Libertadores | Club Guaraní | 3 | 123 | 0 | 0 | 6,5 |
|---|