Reklama
Marciel – trenutni klub: Ninh Binh. Pozicija: Vezni igrač, Državljanstvo: Brazil, Godine: 31, Visina: 186 cm, Tržišna vrednost: 275 hilj. €. 2024 – nastupi: 6, golovi: 0, asistencije: 0. Poslednji zabeleženi nastup: Guarani SP - Santo Andre (15. februar 2024.).
Poslednje ažuriranje:
Nema dostupnih podataka
Santo Andre – nastupi: 9, golovi: 0, asistencije: 0
Centro Sportivo Alagoano – nastupi: 6, golovi: 0, asistencije: 0
SER Caxias – nastupi: 13, golovi: 0, asistencije: 0
Remo - PA – nastupi: 14, golovi: 0, asistencije: 0
Nautico (PE) – nastupi: 30, golovi: 1, asistencije: 0
Juventude – nastupi: 30, golovi: 0, asistencije: 1
Povezane strane: Ninh Binh, Rezultati uživo
Marciel – starost: 31 godina. Datum rođenja: 8. mart 1995..
Pozicija: Vezni igrač.
Marciel igra za klub Ninh Binh.
Marciel – visina: 186 cm.
Jača noga: Leva.
Državljanstvo: Brazil.
Tržišna vrednost: 275 hilj. €.
Marciel u sezoni 2024: 6 utakmica, 0 golova i 0 asistencija u svim takmičenjima.
Marciel u sezoni 2024: 6 utakmica, 0 golova i 0 asistencija u svim takmičenjima. Odigrani minuti: 328. Prosečna ocena: 6,2.
| Sezona | Takmičenje | Tim | Utakmice | Odigrano minuta | Golovi | Asistencije | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | Kampeonato Paulista A1 (Brazil) | Santo Andre | 6 | 328 | 0 | 0 | 6,2 |
| 2023-2024 | Kampeonato Paulista A1 (Brazil) | Santo Andre | 3 | 240 | 0 | 0 | 6,5 |
| Serija C Brazila | Centro Sportivo Alagoano | 2 | 67 | 0 | 0 | – | |
| 2023 | Kampeonato Gaučo (Brazil) | SER Caxias | 4 | 229 | 0 | 0 | 6,4 |
| 2022-2023 | Serija C Brazila | Centro Sportivo Alagoano | 4 | 139 | 0 | 0 | – |
| Kampeonato Gaučo (Brazil) | SER Caxias | 9 | 503 | 0 | 0 | – |
| Serija C Brazila | Remo - PA | 1 | 37 | 0 | 0 | – |
| 2022 | Kup Brazila | Remo - PA | 1 | 10 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2021-2022 | Serija C Brazila | Remo - PA | 11 | 524 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kup Brazila | Remo - PA | 1 | 70 | 0 | 0 | – | |
| Serija B Brazila | Nautico (PE) | 8 | 164 | 0 | 0 | 6,7 |
| 2021 | Serija B Brazila | Nautico (PE) | 12 | 448 | 1 | 0 | 6,4 |
|---|
| 2020-2021 | Serija B Brazila | Nautico (PE) | 8 | 409 | 0 | 0 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kampeonato Pernambukano (Brazil) | Nautico (PE) | 2 | 69 | 0 | 0 | – | |
| Serija B Brazila | Juventude | 16 | 574 | 0 | 1 | 6,6 | |
| Kup Brazila | Juventude | 1 | 18 | 0 | 0 | – |
| 2020 | Serija B Brazila | Juventude | 6 | 164 | 0 | 0 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kup Brazila | Juventude | 4 | 134 | 0 | 0 | – | |
| Kampeonato Gaučo (Brazil) | Juventude | 1 | 78 | 0 | 0 | – |
| 2019-2020 | Kup Brazila | Juventude | 1 | 86 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kampeonato Gaučo (Brazil) | Juventude | 1 | 62 | 0 | 0 | – | |
| Serija B Brazila | Vitória - BA | 1 | 60 | 0 | 0 | 5,9 |
| 2019 | Kampeonato Paulista A1 (Brazil) | Osasco Sporting | 4 | 179 | 0 | 1 | 6,8 |
|---|
| 2018-2019 | Serija B Brazila | Vitória - BA | 6 | 529 | 0 | 0 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Serija B Brazila | Osasco Sporting | 13 | 1.112 | 1 | 1 | 6,7 | |
| Kampeonato Paulista A1 (Brazil) | Osasco Sporting | 3 | 30 | 0 | 0 | 6,6 |
| 2018 | Serija B Brazila | Osasco Sporting | 4 | 342 | 1 | 0 | 7,1 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kampeonato Paulista A1 (Brazil) | Ponte Preta | 2 | 150 | 1 | 0 | 6,7 | |
| Serija B Brazila | Ponte Preta | 1 | 70 | 0 | 0 | 6,3 |
| 2017-2018 | Kampeonato Paulista A1 (Brazil) | Ponte Preta | 8 | 514 | 0 | 0 | 6,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Serija B Brazila | Ponte Preta | 5 | 371 | 0 | 0 | 6,9 |
| 2017 | Serija A Brazila | Corinthians - SP | 3 | 263 | 0 | 0 | 6,5 |
|---|
| 2016-2017 | Serija A Brazila | Corinthians - SP | 1 | 45 | 0 | 0 | 6,3 |
|---|
| 2016 | Serija A Brazila | Corinthians - SP | 2 | 28 | 0 | 0 | 6,8 |
|---|
| 2015-2016 | Serija A Brazila | Botafogo - RJ | 1 | 26 | 0 | 0 | 6,7 |
|---|
| 2015 | Serija A Brazila | Corinthians - SP | 4 | 235 | 1 | 0 | 6,8 |
|---|