Prosečna ocena po mesecu
Dodirnite grafikon da promenite vrednosti
Najviša: 800 hilj. € (21. dec 2025.)
Poslednje ažuriranje:
Marek Icha – trenutni klub: Pardubice. Pozicija: Vezni igrač, Državljanstvo: Češka, Godine: 24, Visina: 187 cm, Tržišna vrednost: 800 hilj. €. Marek Icha u sezoni 2026-2027: 7 utakmica, 0 golova i 0 asistencija u svim takmičenjima.
Najnovija utakmica u dostupnim podacima na kojoj je igrao Marek Icha bila je Sparta Praha - Pardubice; na terenu je proveo 57 minuta. Datum utakmice: 11. oktobar 2026..
Pardubice – nastupi: 7, golovi: 0, asistencije: 0
Prema dostupnim podacima ekipe Pardubice za sezonu 2026/27, Marek Icha je odigrao 463 minuta i počeo 5 utakmica u startnoj postavi.
Pardubice – nastupi: 57, golovi: 3, asistencije: 2
Slovan Liberec – nastupi: 56, golovi: 2, asistencije: 6
Slavia Praha – nastupi: 4, golovi: 1, asistencije: 2
Teplice – nastupi: 2, golovi: 0, asistencije: 0
Vysočina Jihlava – nastupi: 9, golovi: 0, asistencije: 0
Bohemians Praha 1905 – nastupi: 1, golovi: 0, asistencije: 0
Povezane strane: Pardubice, Rezultati uživo
| Datum | Tim | Godine | Vrednost |
|---|---|---|---|
| Liberec | 24 godine | 800 hilj. € | |
| Liberec | 23 godine | 800 hilj. € | |
| Liberec | 23 godine | 550 hilj. € | |
| Liberec | 23 godine | 500 hilj. € | |
| Liberec | 22 godine | 600 hilj. € | |
| Liberec | 22 godine | 600 hilj. € | |
| Pardubice | 22 godine | 500 hilj. € | |
| Pardubice | 21 godina | 400 hilj. € | |
| Pardubice | 21 godina | 400 hilj. € | |
| Pardubice | 20 godina | 400 hilj. € | |
| Pardubice | 20 godina | 350 hilj. € | |
| Vlašim | 20 godina | 250 hilj. € | |
| Táborsko | 19 godina | 225 hilj. € | |
| Táborsko | 19 godina | 150 hilj. € | |
| Táborsko | 18 godina | 150 hilj. € |
Marek Icha – starost: 24 godine. Datum rođenja: 14. mart 2002..
Pozicija: Vezni igrač.
Marek Icha igra za klub Pardubice.
Marek Icha – visina: 187 cm.
Jača noga: Desna.
Državljanstvo: Češka.
Tržišna vrednost: 800 hilj. €.
Marek Icha u sezoni 2026-2027: 7 utakmica, 0 golova i 0 asistencija u svim takmičenjima.
Marek Icha u sezoni 2026-2027: 7 utakmica, 0 golova i 0 asistencija u svim takmičenjima. Odigrani minuti: 463. Prosečna ocena: 6,2.
| Sezona | Takmičenje | Tim | Utakmice | Odigrano minuta | Golovi | Asistencije | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | Čans liga | Pardubice | 7 | 463 | 0 | 0 | 6,2 |
| 2025-2026 | Čans liga | Slovan Liberec | 33 | 2.401 | 1 | 5 | 6,5 |
| 2024-2025 | Čans liga | Slovan Liberec | 22 | 1.236 | 1 | 1 | 6,4 |
| 2023-2024 | Čans liga | Slovan Liberec | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,4 |
| Čans liga | Pardubice | 26 | 2.243 | 3 | 0 | 6,3 | |
| European U21 Championship qualification | ČeškaReprezentacija | 7 | 353 | 0 | 0 | 6,3 |
| 2022-2023 | Čans liga | Pardubice | 24 | 2.017 | 0 | 2 | 6,3 |
|---|
| Čans liga | Slavia Praha | 3 | 126 | 1 | 2 | 7,4 |
| Čans Narodna liga (Češka) | Slavia Praha | 1 | 66 | 0 | 0 | – |
| 2021-2022 | Čans liga | Teplice | 2 | 172 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Čans Narodna liga (Češka) | Vysočina Jihlava | 7 | 521 | 0 | 0 | – |
| 2020-2021 | Čans Narodna liga (Češka) | Vysočina Jihlava | 2 | 135 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Czech Cup | Bohemians Praha 1905 | 1 | 66 | 0 | 0 | – |