Reklama
Pozicija: Odbrambeni igrač, Državljanstvo: Urugvaj, Godine: 36, Visina: 184 cm, Tržišna vrednost: 25 hilj. €. 2023-2024 – nastupi: 3, golovi: 0, asistencije: 0. Poslednji zabeleženi nastup: San Lorenzo - Patronato Parana (1. decembar 2019.).
Poslednje ažuriranje:
Najviša: 650 hilj. € (17. dec 2018.)
Cerro Montevideo – nastupi: 9, golovi: 0, asistencije: 0
Montevideo Wanderers – nastupi: 9, golovi: 0, asistencije: 0
Rentistas – nastupi: 13, golovi: 0, asistencije: 0
Patronato Parana – nastupi: 15, golovi: 0, asistencije: 3
Atlético Tucumán – nastupi: 21, golovi: 0, asistencije: 0
Tigre – nastupi: 11, golovi: 0, asistencije: 0
Povezane strane: Rezultati uživo
Mathías Abero – starost: 36 godina. Datum rođenja: 9. april 1990..
Pozicija: Odbrambeni igrač.
Mathías Abero – visina: 184 cm.
Jača noga: Leva.
Državljanstvo: Urugvaj.
Tržišna vrednost: 25 hilj. €.
Mathías Abero u sezoni 2023-2024: 3 utakmice, 0 golova i 0 asistencija u svim takmičenjima.
| Datum | Tim | Godine | Vrednost |
|---|---|---|---|
| Cerro Montevideo | 35 godina | 50 hilj. € | |
| Cerro Montevideo | 35 godina | 100 hilj. € | |
| Cerro Montevideo | 34 godine | 125 hilj. € | |
| Cerro Montevideo | 34 godine | 150 hilj. € | |
| Cerro Montevideo | 33 godine | 150 hilj. € | |
| Cerro Montevideo | 33 godine | 100 hilj. € | |
| Cerro Montevideo | 32 godine | 200 hilj. € | |
| Cerro Montevideo | 32 godine | 200 hilj. € | |
| Montevideo Wanderers | 31 godina | 200 hilj. € | |
| Montevideo Wanderers | 31 godina | 200 hilj. € | |
| Montevideo Wanderers | 31 godina | 250 hilj. € | |
| Rentistas | 30 godina | 250 hilj. € | |
| Rentistas | 30 godina | 250 hilj. € | |
| Patronato Parana | 29 godina | 475 hilj. € | |
| Patronato Parana | 29 godina | 600 hilj. € | |
| Patronato Parana | 29 godina | 600 hilj. € | |
| Atletico Tucuman | 28 godina | 650 hilj. € | |
| Club Atletico Tigre | 28 godina | 200 hilj. € | |
| Club Atletico Tigre | 27 godina | 400 hilj. € | |
| Atletico Rafaela | 26 godina | 500 hilj. € | |
| Atletico Rafaela | 26 godina | 400 hilj. € | |
| Atletico Rafaela | 25 godina | 400 hilj. € | |
| Nacional Montevideo | 25 godina | 200 hilj. € | |
| Bologna | 25 godina | 100 hilj. € | |
| Bologna | 24 godine | 150 hilj. € | |
| Bologna | 24 godine | 150 hilj. € | |
| Avellino | 23 godine | 250 hilj. € | |
| Bologna | 23 godine | 300 hilj. € | |
| Bologna | 22 godine | 300 hilj. € | |
| Nacional Montevideo | 21 godina | 450 hilj. € | |
| Nacional Montevideo | 21 godina | 325 hilj. € | |
| Racing Club Montevideo | 20 godina | 250 hilj. € | |
| Racing Club Montevideo | 20 godina | 175 hilj. € |
Mathías Abero u sezoni 2023-2024: 3 utakmice, 0 golova i 0 asistencija u svim takmičenjima. Odigrani minuti: 163.
| Sezona | Takmičenje | Tim | Utakmice | Odigrano minuta | Golovi | Asistencije | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2023-2024 | Prva divizija Urugvaja | Cerro Montevideo | 3 | 163 | 0 | 0 | – |
| 2022-2023 | Prva divizija Urugvaja | Cerro Montevideo | 6 | 221 | 0 | 0 | – |
| 2021-2022 | Prva divizija Urugvaja | Montevideo Wanderers | 7 | 170 | 0 | 0 | – |
| 2020-2021 | Prva divizija Urugvaja | Montevideo Wanderers | 2 | 164 | 0 | 0 | – |
| Prva divizija Urugvaja | Rentistas | 13 | 753 | 0 | 0 | – | |
| 2019-2020 | Prva divizija Argentine | Patronato Parana |
| 14 |
| 1.260 |
| 0 |
| 3 |
| 6,8 |
| Kup Superlige Argentine | Patronato Parana | 1 | 90 | 0 | 0 | – |
| 2018-2019 | Prva divizija Argentine | Atlético Tucumán | 18 | 1.350 | 0 | 0 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| KONMEBOL Kopa Libertadores | Atlético Tucumán | 1 | 0 | 0 | 0 | 6,0 |
| 2018 | KONMEBOL Kopa Libertadores | Atlético Tucumán | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,1 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kup Argentine | Atlético Tucumán | 1 | 34 | 0 | 0 | 5,2 |
| 2017-2018 | Prva divizija Argentine | Tigre | 11 | 905 | 0 | 0 | 6,7 |
|---|
| 2016-2017 | Prva divizija Argentine | Atlético de Rafaela | 22 | 1.948 | 1 | 1 | 6,5 |
|---|
| 2016 | Prva divizija Argentine | Atlético de Rafaela | 3 | 147 | 1 | 0 | 5,9 |
|---|
| 2015-2016 | Prva divizija Argentine | Atlético de Rafaela | 6 | 313 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2014-2015 | Serija B | Bologna | 5 | 113 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2012-2013 | Serija A | Bologna | 8 | 164 | 0 | 0 | – |
|---|