Reklama
Pozicija: Napadač, Državljanstvo: Argentina, Godine: 38, Visina: 183 cm. 2025 – nastupi: 9, golovi: 0, asistencije: 0. Poslednji zabeleženi nastup: Union Espanola - Everton (19. maj 2025.).
Poslednje ažuriranje:
Nema dostupnih podataka
Najviša: 10 mil. € (2. apr 2012.)
Unión Española – nastupi: 14, golovi: 1, asistencije: 0
Club Atlético Belgrano – nastupi: 83, golovi: 12, asistencije: 5
River Plate – nastupi: 138, golovi: 32, asistencije: 24
RSC Anderlecht – nastupi: 14, golovi: 2, asistencije: 1
Povezane strane: Rezultati uživo
Matías Suárez – starost: 38 godina. Datum rođenja: 9. maj 1988..
Pozicija: Napadač.
Matías Suárez – visina: 183 cm.
Jača noga: Obe.
Državljanstvo: Argentina.
Matías Suárez u sezoni 2025: 9 utakmica, 0 golova i 0 asistencija u svim takmičenjima.
| Datum | Tim | Godine | Vrednost |
|---|---|---|---|
| Free Player | 37 godina | 50 hilj. € | |
| Union Espanola | 37 godina | 75 hilj. € | |
| Belgrano | 36 godina | 100 hilj. € | |
| Belgrano | 36 godina | 150 hilj. € | |
| Club River Plate U20 | 35 godina | 250 hilj. € | |
| Club River Plate U20 | 35 godina | 300 hilj. € | |
| Club River Plate U20 | 35 godina | 1 mil. € | |
| Club River Plate U20 | 34 godine | 1,5 mil. € | |
| Club River Plate U20 | 34 godine | 2 mil. € | |
| Club River Plate U20 | 34 godine | 2,5 mil. € | |
| Club River Plate U20 | 34 godine | 3 mil. € | |
| Club River Plate U20 | 33 godine | 3,5 mil. € | |
| Club River Plate U20 | 33 godine | 3,9 mil. € | |
| Club River Plate U20 | 32 godine | 3,2 mil. € | |
| Club River Plate U20 | 31 godina | 2,8 mil. € | |
| Club River Plate U20 | 31 godina | 3,5 mil. € | |
| Club River Plate U20 | 31 godina | 3,5 mil. € | |
| Belgrano | 30 godina | 2 mil. € | |
| Belgrano | 29 godina | 2,5 mil. € | |
| Belgrano | 29 godina | 1,3 mil. € | |
| Belgrano | 28 godina | 2,5 mil. € | |
| Belgrano | 28 godina | 2,5 mil. € | |
| Anderlecht | 27 godina | 3,2 mil. € | |
| Anderlecht | 26 godina | 4 mil. € | |
| Anderlecht | 26 godina | 6 mil. € | |
| Anderlecht | 26 godina | 8 mil. € | |
| Anderlecht | 26 godina | 6 mil. € | |
| Anderlecht | 25 godina | 7,5 mil. € | |
| Anderlecht | 25 godina | 9 mil. € | |
| Anderlecht | 24 godine | 9 mil. € | |
| Anderlecht | 24 godine | 10 mil. € | |
| Anderlecht | 23 godine | 10 mil. € | |
| Anderlecht | 23 godine | 7 mil. € | |
| Anderlecht | 23 godine | 6 mil. € | |
| Anderlecht | 23 godine | 3 mil. € | |
| Anderlecht | 22 godine | 3,5 mil. € | |
| Anderlecht | 22 godine | 3,5 mil. € | |
| Anderlecht | 22 godine | 3 mil. € | |
| Anderlecht | 21 godina | 2,2 mil. € | |
| Belgrano | 20 godina | 1,2 mil. € |
Matías Suárez u sezoni 2025: 9 utakmica, 0 golova i 0 asistencija u svim takmičenjima. Odigrani minuti: 537. Prosečna ocena: 6,2.
| Sezona | Takmičenje | Tim | Utakmice | Odigrano minuta | Golovi | Asistencije | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | Prva liga Čilea | Unión Española | 5 | 294 | 0 | 0 | 6,0 |
| KONMEBOL Kopa Sudamerikana | Unión Española | 3 | 183 | 0 | 0 | 6,6 | |
| Kup Čilea | Unión Española | 1 | 60 | 0 | 0 | – | |
| 2024-2025 | Prva liga Čilea | Unión Española | 3 | 133 | 1 | 0 | 6,8 |
| KONMEBOL Kopa Sudamerikana | Unión Española | 2 | 100 | 0 | 0 | 6,4 | |
| Prva divizija Argentine | Club Atlético Belgrano | 3 | 137 | 0 | 0 | 6,3 | |
| 2024 | Prva divizija Argentine |
| Club Atlético Belgrano |
| 14 |
| 501 |
| 2 |
| 0 |
| 6,7 |
| Liga kup Argentine | Club Atlético Belgrano | 5 | 162 | 0 | 0 | 6,6 |
| KONMEBOL Kopa Sudamerikana | Club Atlético Belgrano | 3 | 87 | 0 | 0 | 6,2 |
| 2023-2024 | Liga kup Argentine | Club Atlético Belgrano | 1 | 9 | 0 | 0 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga kup Argentine | River Plate | 2 | 7 | 0 | 0 | 6,4 | |
| KONMEBOL Kopa Libertadores | River Plate | 1 | 4 | 0 | 0 | 6,5 |
| 2023 | Prva divizija Argentine | River Plate | 8 | 139 | 1 | 1 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Međunarodne prijateljske utakmice klubova | River Plate | 2 | 116 | 0 | 1 | 6,8 | |
| Liga kup Argentine | River Plate | 1 | 35 | 0 | 0 | 6,5 |
| 2022-2023 | Prva divizija Argentine | River Plate | 6 | 136 | 2 | 1 | 6,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Međunarodne prijateljske utakmice klubova | River Plate | 3 | 88 | 0 | 0 | 6,4 | |
| KONMEBOL Kopa Libertadores | River Plate | 1 | 1 | 0 | 0 | 6,6 |
| 2022 | Prva divizija Argentine | River Plate | 8 | 208 | 4 | 0 | 7,0 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga kup Argentine | River Plate | 5 | 143 | 0 | 0 | 6,5 | |
| KONMEBOL Kopa Libertadores | River Plate | 2 | 103 | 1 | 0 | 7,3 | |
| Kup Argentine | River Plate | 1 | 29 | 0 | 0 | 7,0 |
| 2021-2022 | KONMEBOL Kopa Libertadores | River Plate | 3 | 129 | 1 | 0 | 7,1 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Prva divizija Argentine | River Plate | 2 | 102 | 0 | 0 | 6,3 | |
| Liga kup Argentine | River Plate | 2 | 135 | 2 | 0 | 7,3 |
| 2021 | Prva divizija Argentine | River Plate | 7 | 398 | 3 | 3 | 7,2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| KONMEBOL Kopa Libertadores | River Plate | 2 | 77 | 0 | 0 | 6,5 | |
| Liga kup Argentine | River Plate | 1 | 71 | 1 | 2 | 7,8 |
| 2020-2021 | KONMEBOL Kopa Libertadores | River Plate | 9 | 642 | 2 | 5 | 6,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga kup Argentine | River Plate | 8 | 608 | 0 | 0 | 7,1 | |
| Kopa Dijego Armando Maradona | River Plate | 8 | 546 | 2 | 1 | 6,8 | |
| Superkup Argentine | River Plate | 1 | 82 | 0 | 0 | – | |
| Kup Argentine | River Plate | 1 | 46 | 0 | 0 | – |
| 2020 | KONMEBOL Kopa Libertadores | River Plate | 4 | 344 | 0 | 2 | 6,4 |
|---|
| 2019-2020 | Prva divizija Argentine | River Plate | 20 | 1.427 | 5 | 4 | 7,1 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| KONMEBOL Kopa Libertadores | River Plate | 6 | 517 | 1 | 2 | 6,9 | |
| Kup Argentine | River Plate | 1 | 64 | 0 | 0 | 6,4 |
| 2019 | KONMEBOL Kopa Libertadores | River Plate | 5 | 181 | 1 | 0 | 6,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| KONMEBOL Kopa Amerika | ArgentinaReprezentacija | 1 | 11 | 0 | 0 | 6,9 |
| 2018-2019 | Prva divizija Argentine | River Plate | 9 | 534 | 3 | 1 | 6,9 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| KONMEBOL Kopa Libertadores | River Plate | 2 | 114 | 0 | 0 | 6,3 | |
| KONMEBOL Kopa Amerika | River Plate | 2 | 12 | 0 | 0 | 6,4 | |
| Prijateljske utakmice reprezentacija | River Plate | 2 | 101 | 0 | 0 | – | |
| KONMEBOL Rekopa Sudamerikana | River Plate | 2 | 94 | 1 | 1 | 7,0 | |
| Kup Argentine | River Plate | 1 | 90 | 2 | 0 | 7,7 | |
| Prva divizija Argentine | Club Atlético Belgrano | 13 | 495 | 2 | 1 | 7,0 |
| 2017-2018 | Prva divizija Argentine | Club Atlético Belgrano | 23 | 1.659 | 4 | 0 | 6,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Prva nacionalna liga Argentine | Club Atlético Belgrano | 1 | 90 | 1 | 1 | 8,8 |
| 2016-2017 | Prva divizija Argentine | Club Atlético Belgrano | 20 | 1.365 | 3 | 3 | 6,8 |
|---|
| 2015-2016 | Belgijska Pro liga | RSC Anderlecht | 14 | 755 | 2 | 1 | 7,2 |
|---|