Reklama
Pozicija: Vezni igrač, Državljanstvo: Severna Irska, Godine: 35, Visina: 170 cm. 2024-2025 – nastupi: 43, golovi: 6, asistencije: 2. Poslednji zabeleženi nastup: Carlisle United - Salford City (3. maj 2025.).
Poslednje ažuriranje:
Nema dostupnih podataka
Salford City – nastupi: 167, golovi: 26, asistencije: 7
Rochdale – nastupi: 47, golovi: 15, asistencije: 6
Scunthorpe United – nastupi: 41, golovi: 5, asistencije: 4
Burton Albion – nastupi: 12, golovi: 1, asistencije: 2
Povezane strane: Rezultati uživo
Matthew Lund – starost: 35 godina. Datum rođenja: 21. novembar 1990..
Pozicija: Vezni igrač.
Matthew Lund – visina: 170 cm.
Jača noga: Desna.
Državljanstvo: Severna Irska.
Matthew Lund u sezoni 2024-2025: 43 utakmice, 6 golova i 2 asistencije u svim takmičenjima.
Matthew Lund u sezoni 2024-2025: 43 utakmice, 6 golova i 2 asistencije u svim takmičenjima. Odigrani minuti: 2.083. Prosečna ocena: 6,5.
| Sezona | Takmičenje | Tim | Utakmice | Odigrano minuta | Golovi | Asistencije | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024-2025 | Liga 2 Engleske | Salford City | 37 | 1.576 | 4 | 2 | 6,5 |
| FA kup | Salford City | 3 | 250 | 2 | 0 | 7,0 | |
| EFL trofej | Salford City | 2 | 167 | 0 | 0 | 6,6 | |
| Liga kup Engleske | Salford City | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,2 | |
| 2023-2024 | Liga 2 Engleske | Salford City | 38 | 1.761 | 3 | 2 | 6,3 |
| Liga kup Engleske | Salford City | 3 | 119 | 0 | 0 | 6,0 | |
| FA kup | Salford City |
| 2 |
| 76 |
| 0 |
| 1 |
| 6,3 |
| EFL trofej | Salford City | 2 | 180 | 3 | 0 | 7,4 |
| 2022-2023 | Liga 2 Engleske | Salford City | 30 | 1.326 | 7 | 1 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| EFL trofej | Salford City | 3 | 238 | 0 | 0 | 6,3 | |
| FA kup | Salford City | 2 | 95 | 0 | 0 | 6,4 | |
| Liga kup Engleske | Salford City | 1 | 66 | 0 | 0 | 5,9 |
| 2021-2022 | Liga 2 Engleske | Salford City | 40 | 2.867 | 7 | 1 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| FA kup | Salford City | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,3 | |
| Liga kup Engleske | Salford City | 1 | 9 | 0 | 0 | 5,8 |
| 2020-2021 | Liga 1 Engleske | Rochdale | 32 | 2.504 | 11 | 5 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| FA kup | Rochdale | 1 | 90 | 1 | 0 | 8,4 | |
| EFL trofej | Rochdale | 1 | 60 | 0 | 0 | – | |
| Liga kup Engleske | Rochdale | 1 | 71 | 0 | 0 | 6,7 |
| 2019-2020 | Liga 1 Engleske | Rochdale | 5 | 431 | 1 | 1 | 7,1 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga 2 Engleske | Scunthorpe United | 22 | 1.912 | 4 | 3 | 6,7 | |
| EFL trofej | Scunthorpe United | 4 | 359 | 1 | 0 | 6,9 | |
| FA kup | Scunthorpe United | 1 | 90 | 0 | 0 | 5,6 | |
| Liga kup Engleske | Scunthorpe United | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,4 |
| 2018-2019 | Liga 1 Engleske | Scunthorpe United | 13 | 769 | 0 | 1 | 6,2 |
|---|
| 2017-2018 | Čempionšip | Burton Albion | 12 | 906 | 1 | 2 | 6,6 |
|---|
| 2016-2017 | Liga 1 Engleske | Rochdale | 7 | 404 | 2 | 0 | 6,0 |
|---|