Reklama
Maximilian Wolfram – trenutni klub: Kickers Offenbach. Pozicija: Vezni igrač, Državljanstvo: Nemačka, Godine: 29, Visina: 186 cm, Tržišna vrednost: 225 hilj. €. 2025-2026 – nastupi: 20, golovi: 1, asistencije: 0. Poslednji zabeleženi nastup: Verl - 1860 München (16. maj 2026.).
Poslednje ažuriranje:
Prosečna ocena po mesecu
Dodirnite grafikon da promenite vrednosti
Povređen
Najviša: 350 hilj. € (13. jun 2019.)
Kickers Offenbach – nastupi: 12, golovi: 6, asistencije: 0
Prema dostupnim podacima ekipe Kickers Offenbach za sezonu 2026/27, Maximilian Wolfram je odigrao 1035 minuta i počeo 12 utakmica u startnoj postavi.
1860 München – nastupi: 55, golovi: 9, asistencije: 4
Verl – nastupi: 74, golovi: 13, asistencije: 9
Carl Zeiss Jena – nastupi: 26, golovi: 9, asistencije: 2
Zwickau – nastupi: 22, golovi: 1, asistencije: 3
Ingolstadt – nastupi: 18, golovi: 1, asistencije: 0
Povezane strane: Kickers Offenbach, Rezultati uživo
Maximilian Wolfram – starost: 29 godina. Datum rođenja: 21. februar 1997..
Pozicija: Vezni igrač.
Maximilian Wolfram igra za klub Kickers Offenbach.
Maximilian Wolfram – visina: 186 cm.
| Datum | Tim | Godine | Vrednost |
|---|---|---|---|
| 1860 München | 29 godina | 225 hilj. € | |
| 1860 München | 28 godina | 250 hilj. € | |
| 1860 München | 28 godina | 300 hilj. € | |
| 1860 München | 27 godina | 300 hilj. € | |
| Verl | 27 godina | 275 hilj. € | |
| Verl | 26 godina | 250 hilj. € | |
| Verl | 26 godina | 250 hilj. € | |
| Verl | 25 godina | 200 hilj. € | |
| Carl Zeiss Jena | 25 godina | 175 hilj. € | |
| Carl Zeiss Jena | 25 godina | 175 hilj. € | |
| Carl Zeiss Jena | 24 godine | 200 hilj. € | |
| Zwickau | 24 godine | 200 hilj. € | |
| Zwickau | 23 godine | 225 hilj. € | |
| Ingolstadt | 23 godine | 250 hilj. € | |
| Ingolstadt | 22 godine | 275 hilj. € | |
| Carl Zeiss Jena | 22 godine | 350 hilj. € | |
| Carl Zeiss Jena | 21 godina | 250 hilj. € | |
| Carl Zeiss Jena | 21 godina | 250 hilj. € | |
| Carl Zeiss Jena | 20 godina | 175 hilj. € | |
| Carl Zeiss Jena | 20 godina | 150 hilj. € | |
| Carl Zeiss Jena | 20 godina | 100 hilj. € | |
| Carl Zeiss Jena | 19 godina | 75 hilj. € | |
| Carl Zeiss Jena | 18 godina | 75 hilj. € | |
| Carl Zeiss Jena | 18 godina | 100 hilj. € |
Jača noga: Desna.
Državljanstvo: Nemačka.
Tržišna vrednost: 225 hilj. €.
Maximilian Wolfram u sezoni 2025-2026: 20 utakmica, 1 gol i 0 asistencija u svim takmičenjima.
Maximilian Wolfram u sezoni 2025-2026: 20 utakmica, 1 gol i 0 asistencija u svim takmičenjima. Odigrani minuti: 848. Prosečna ocena: 6,4.
| Sezona | Takmičenje | Tim | Utakmice | Odigrano minuta | Golovi | Asistencije | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025-2026 | 3. liga Nemačke | 1860 München | 20 | 848 | 1 | 0 | 6,4 |
| 2024-2025 | 3. liga Nemačke | 1860 München | 35 | 2.047 | 8 | 4 | 6,6 |
| 2023-2024 | 3. liga Nemačke | Verl | 38 | 2.481 | 7 | 4 | 6,7 |
| 2022-2023 | 3. liga Nemačke | Verl | 34 | 2.376 | 6 | 5 | 6,8 |
| 2021-2022 | 3. liga Nemačke | Verl | 1 | 90 | 0 | 0 | – |
| Međunarodne prijateljske utakmice klubova | Verl | 1 | 74 | 0 | 0 | 6,4 | |
| Regionalliga Nemačke |
| Carl Zeiss Jena |
| 5 |
| 256 |
| 0 |
| 0 |
| – |
| Kup Nemačke | Carl Zeiss Jena | 1 | 120 | 1 | 0 | 7,4 |
| 2020-2021 | 3. liga Nemačke | Zwickau | 22 | 1.007 | 1 | 3 | – |
|---|
| 2019-2020 | 3. liga Nemačke | Ingolstadt | 16 | 551 | 1 | 0 | 6,5 |
|---|
| 2018-2019 | 3. liga Nemačke | Ingolstadt | 2 | 149 | 0 | 0 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3. liga Nemačke | Carl Zeiss Jena | 19 | 1.471 | 7 | 2 | 6,8 | |
| Kup Nemačke | Carl Zeiss Jena | 1 | 90 | 1 | 0 | 6,8 |