Reklama
Mihai Bordeianu – trenutni klub: Botosani. Pozicija: Vezni igrač, Državljanstvo: Rumunija, Godine: 34, Visina: 188 cm, Tržišna vrednost: 200 hilj. €. 2026-2027 – nastupi: 4, golovi: 0, asistencije: 0. Poslednji zabeleženi nastup: Botosani - UT Arad (10. oktobar 2026.).
Poslednje ažuriranje:
Prosečna ocena po mesecu
Dodirnite grafikon da promenite vrednosti
Nema dostupnih podataka
Najviša: 1,4 mil. € (4. avg 2020.)
Botosani – nastupi: 4, golovi: 0, asistencije: 0
Prema dostupnim podacima ekipe Botosani za sezonu 2026/27, Mihai Bordeianu je odigrao 116 minuta i počeo 1 utakmicu u startnoj postavi.
Botosani – nastupi: 74, golovi: 1, asistencije: 0
ACSM Politehnica Iași – nastupi: 67, golovi: 6, asistencije: 1
Rapid 1923 – nastupi: 1, golovi: 0, asistencije: 0
Petrolul Ploiesti – nastupi: 1, golovi: 0, asistencije: 0
CFR 1907 Cluj – nastupi: 132, golovi: 1, asistencije: 3
Al-Qadsiah – nastupi: 15, golovi: 0, asistencije: 0
Povezane strane: Botosani, Rezultati uživo
Mihai Bordeianu – starost: 34 godine. Datum rođenja: 18. novembar 1991..
Pozicija: Vezni igrač.
Mihai Bordeianu igra za klub Botosani.
| Datum | Tim | Godine | Vrednost |
|---|---|---|---|
| Botosani | 34 godine | 200 hilj. € | |
| Botosani | 34 godine | 250 hilj. € | |
| ACSM Politehnica Iași | 33 godine | 300 hilj. € | |
| ACSM Politehnica Iași | 33 godine | 350 hilj. € | |
| ACSM Politehnica Iași | 32 godine | 400 hilj. € | |
| ACSM Politehnica Iași | 32 godine | 500 hilj. € | |
| CFR Cluj | 31 godina | 750 hilj. € | |
| CFR Cluj | 31 godina | 1 mil. € | |
| CFR Cluj | 31 godina | 1,2 mil. € | |
| CFR Cluj | 30 godina | 1,4 mil. € | |
| CFR Cluj | 30 godina | 1,4 mil. € | |
| CFR Cluj | 29 godina | 1,4 mil. € | |
| Al Qadsiah | 29 godina | 1,4 mil. € | |
| CFR Cluj | 28 godina | 1,4 mil. € | |
| CFR Cluj | 28 godina | 1 mil. € | |
| CFR Cluj | 28 godina | 1,3 mil. € | |
| CFR Cluj | 27 godina | 1,3 mil. € | |
| CFR Cluj | 27 godina | 1,1 mil. € | |
| CFR Cluj | 27 godina | 800 hilj. € | |
| CFR Cluj | 26 godina | 400 hilj. € | |
| Botosani | 26 godina | 400 hilj. € | |
| Botosani | 25 godina | 300 hilj. € | |
| Botosani | 25 godina | 300 hilj. € | |
| Botosani | 24 godine | 300 hilj. € | |
| Botosani | 24 godine | 150 hilj. € | |
| Botosani | 23 godine | 100 hilj. € | |
| Botosani | 23 godine | 100 hilj. € |
Mihai Bordeianu – visina: 188 cm.
Jača noga: Desna.
Državljanstvo: Rumunija.
Tržišna vrednost: 200 hilj. €.
Mihai Bordeianu u sezoni 2026-2027: 4 utakmice, 0 golova i 0 asistencija u svim takmičenjima.
Mihai Bordeianu u sezoni 2026-2027: 4 utakmice, 0 golova i 0 asistencija u svim takmičenjima. Odigrani minuti: 116. Prosečna ocena: 6,5.
| Sezona | Takmičenje | Tim | Utakmice | Odigrano minuta | Golovi | Asistencije | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | Superliga Rumunije | Botosani | 4 | 116 | 0 | 0 | 6,5 |
| 2025-2026 | Superliga Rumunije | Botosani | 28 | 1.596 | 1 | 0 | 6,3 |
| Kup Rumunije | Botosani | 1 | 17 | 0 | 0 | – | |
| 2024-2025 | Superliga Rumunije | Botosani | 3 | 242 | 0 | 0 | 6,4 |
| Superliga Rumunije | ACSM Politehnica Iași | 35 | 3.018 | 5 | 0 | 6,5 | |
| 2023-2024 | Superliga Rumunije | ACSM Politehnica Iași | 31 | 2.265 | 1 | 1 | 6,3 |
| Kup Rumunije |
| ACSM Politehnica Iași |
| 1 |
| 46 |
| 0 |
| 0 |
| – |
| 2022-2023 | Superliga Rumunije | Rapid 1923 | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Superliga Rumunije | Petrolul Ploiesti | 1 | 75 | 0 | 0 | 6,8 | |
| Superliga Rumunije | CFR 1907 Cluj | 10 | 535 | 0 | 0 | 6,1 | |
| Kup Rumunije | CFR 1907 Cluj | 3 | 151 | 0 | 0 | – | |
| Liga konferencije | CFR 1907 Cluj | 3 | 56 | 0 | 0 | 6,4 |
| 2021-2022 | Superliga Rumunije | CFR 1907 Cluj | 34 | 2.086 | 1 | 2 | 6,4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga konferencije | CFR 1907 Cluj | 7 | 490 | 0 | 0 | 6,3 | |
| Liga šampiona | CFR 1907 Cluj | 2 | 41 | 0 | 0 | – | |
| Prijateljske utakmice reprezentacija | CFR 1907 Cluj | 2 | 107 | 0 | 0 | – | |
| Superkup Rumunije | CFR 1907 Cluj | 1 | 86 | 0 | 0 | – |
| 2020-2021 | Superliga Rumunije | CFR 1907 Cluj | 17 | 1.363 | 0 | 1 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga Evrope | CFR 1907 Cluj | 2 | 180 | 0 | 0 | – | |
| Liga šampiona | CFR 1907 Cluj | 1 | 113 | 0 | 0 | 6,9 | |
| Saudijska Pro liga | Al-Qadsiah | 14 | 1.016 | 0 | 0 | 6,2 | |
| Kup kralja Saudijske Arabije | Al-Qadsiah | 1 | 90 | 0 | 0 | 7,1 |
| 2019-2020 | Superliga Rumunije | CFR 1907 Cluj | 18 | 1.207 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga Evrope | CFR 1907 Cluj | 8 | 667 | 0 | 0 | 6,7 | |
| Liga šampiona | CFR 1907 Cluj | 4 | 357 | 0 | 0 | 6,2 | |
| Kvalifikacije za Evropsko prvenstvo | CFR 1907 Cluj | 1 | 6 | 0 | 0 | 6,3 | |
| Evropsko prvenstvo | CFR 1907 Cluj | 1 | 90 | 0 | 0 | 7,9 |
| 2018-2019 | Superliga Rumunije | CFR 1907 Cluj | 9 | 595 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga Evrope | CFR 1907 Cluj | 3 | 207 | 0 | 0 | – | |
| Liga šampiona | CFR 1907 Cluj | 2 | 122 | 0 | 0 | – | |
| Superkup Rumunije | CFR 1907 Cluj | 1 | 90 | 0 | 0 | – |
| 2017-2018 | Superliga Rumunije | CFR 1907 Cluj | 3 | 76 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Superliga Rumunije | Botosani | 12 | 1.000 | 0 | 0 | 5,9 |
| 2016-2017 | Superliga Rumunije | Botosani | 16 | 1.021 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2015-2016 | Superliga Rumunije | Botosani | 9 | 515 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2014-2015 | Superliga Rumunije | Botosani | 1 | 46 | 0 | 0 | – |
|---|