Najviša: 500 hilj. € (24. dec 2011.)
| Datum | Tim | Godine | Vrednost |
|---|---|---|---|
| Nacional Potosi | 40 godina | 25 hilj. € | |
| Always Ready | 39 godina | 50 hilj. € | |
| Always Ready | 39 godina | 75 hilj. € | |
| Always Ready | 39 godina | 100 hilj. € | |
| Always Ready | 38 godina | 125 hilj. € | |
| Always Ready | 37 godina | 150 hilj. € | |
| Sportivo Luqueno | 34 godine | 50 hilj. € | |
| Bolivar |
Poslednje ažuriranje:
Pozicija: Odbrambeni igrač, Državljanstvo: Bolivija, Godine: 43, Visina: 191 cm. Nelson Cabrera u sezoni 2023-2024: 6 utakmica, 0 golova i 1 asistencija u svim takmičenjima.
Najnovija utakmica u dostupnim podacima na kojoj je igrao Nelson Cabrera bila je Blooming - Nacional Potosi; na terenu je proveo 90 minuta. Datum utakmice: 1. novembar 2023..
Nacional Potosi – nastupi: 12, golovi: 1, asistencije: 1
Always Ready – nastupi: 100, golovi: 13, asistencije: 1
Povezane strane: Rezultati uživo
Nelson Cabrera – starost: 43 godine. Datum rođenja: 22. april 1983..
Pozicija: Odbrambeni igrač.
Nelson Cabrera – visina: 191 cm.
Jača noga: Desna.
Državljanstvo: Bolivija.
Nelson Cabrera u sezoni 2023-2024: 6 utakmica, 0 golova i 1 asistencija u svim takmičenjima.
| 33 godine |
| 300 hilj. € |
| Bolivar | 30 godina | 275 hilj. € |
| Colo Colo | 28 godina | 500 hilj. € |
| CFR Cluj | 26 godina | 300 hilj. € |
| Colo Colo | 26 godina | 150 hilj. € |
Nelson Cabrera u sezoni 2023-2024: 6 utakmica, 0 golova i 1 asistencija u svim takmičenjima. Odigrani minuti: 470. Prosečna ocena: 6,4.
| Sezona | Takmičenje | Tim | Utakmice | Odigrano minuta | Golovi | Asistencije | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2023-2024 | Prva divizija Bolivije | Nacional Potosi | 4 | 291 | 0 | 0 | 6,1 |
| Bolivian Copa LFPB | Nacional Potosi | 2 | 179 | 0 | 1 | 7,1 | |
| 2023 | Prva divizija Bolivije | Nacional Potosi | 3 | 192 | 0 | 0 | 5,9 |
| Bolivian Copa LFPB | Nacional Potosi | 2 | 155 | 1 | 0 | 7,3 | |
| 2022-2023 | Prva divizija Bolivije | Nacional Potosi | 1 | 45 | 0 | 0 | 6,5 |
| Prva divizija Bolivije | Always Ready | 17 | 1.530 | 1 | 1 | 6,7 | |
| KONMEBOL Kopa Libertadores |
| Always Ready |
| 2 |
| 135 |
| 0 |
| 0 |
| 5,6 |
| Bolivian Copa LFPB | Always Ready | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,2 |
| 2022 | Prva divizija Bolivije | Always Ready | 10 | 900 | 0 | 0 | 6,4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| KONMEBOL Kopa Libertadores | Always Ready | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,0 |
| 2021-2022 | Prva divizija Bolivije | Always Ready | 34 | 2.951 | 6 | 0 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| KONMEBOL Kopa Libertadores | Always Ready | 3 | 270 | 0 | 0 | 6,2 |
| 2021 | KONMEBOL Kopa Libertadores | Always Ready | 3 | 270 | 0 | 0 | 6,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Prva divizija Bolivije | Always Ready | 1 | 90 | 0 | 0 | – |
| 2020-2021 | Prva divizija Bolivije | Always Ready | 22 | 1.885 | 5 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| KONMEBOL Kopa Libertadores | Always Ready | 3 | 270 | 0 | 0 | 6,8 |
| 2019-2020 | KONMEBOL Kopa Sudamerikana | Always Ready | 2 | 180 | 1 | 0 | 7,4 |
|---|