Prosečna ocena po mesecu
Dodirnite grafikon da promenite vrednosti
Najviša: 700 hilj. € (14. nov 2022.)
Poslednje ažuriranje:
Nicolás Guerra – trenutni klub: Instituto. Pozicija: Napadač, Državljanstvo: Čile, Godine: 27, Visina: 176 cm, Tržišna vrednost: 400 hilj. €. Nicolás Guerra u sezoni 2026: 10 utakmica, 1 gol i 0 asistencija u svim takmičenjima.
Najnovija utakmica u dostupnim podacima na kojoj je igrao Nicolás Guerra bila je Instituto de Córdoba - AA Estudiantes (Río Cuarto); na terenu je proveo 22 minuta. Datum utakmice: 15. septembar 2026..
Instituto de Córdoba – nastupi: 19, golovi: 1, asistencije: 0
Prema dostupnim podacima ekipe Instituto de Córdoba za sezonu 2026, Nicolás Guerra je odigrao 583 minuta i počeo 5 utakmica u startnoj postavi.
Instituto de Córdoba – nastupi: 21, golovi: 1, asistencije: 0
Universidad de Chile – nastupi: 166, golovi: 27, asistencije: 15
Nublense – nastupi: 61, golovi: 19, asistencije: 8
Povezane strane: Instituto, Rezultati uživo
Nicolás Guerra – starost: 27 godina. Datum rođenja: 9. januar 1999..
| Datum | Tim | Godine | Vrednost |
|---|---|---|---|
| Instituto | 27 godina | 400 hilj. € | |
| Universidad de Chile | 26 godina | 400 hilj. € | |
| Universidad de Chile | 26 godina | 500 hilj. € | |
| Universidad de Chile | 26 godina | 700 hilj. € | |
| Universidad de Chile | 25 godina | 500 hilj. € | |
| Universidad de Chile | 25 godina | 400 hilj. € | |
| Universidad de Chile | 24 godine | 450 hilj. € | |
| Universidad de Chile | 24 godine | 500 hilj. € | |
| Universidad de Chile | 24 godine | 700 hilj. € | |
| Nublense | 23 godine | 700 hilj. € | |
| Nublense | 23 godine | 500 hilj. € | |
| Nublense | 23 godine | 500 hilj. € | |
| Nublense | 22 godine | 500 hilj. € | |
| Universidad de Chile | 22 godine | 300 hilj. € | |
| Universidad de Chile | 21 godina | 300 hilj. € | |
| Universidad de Chile | 21 godina | 325 hilj. € | |
| Universidad de Chile | 20 godina | 350 hilj. € | |
| Universidad de Chile | 20 godina | 675 hilj. € | |
| Universidad de Chile | 19 godina | 475 hilj. € |
Pozicija: Napadač.
Nicolás Guerra igra za klub Instituto.
Nicolás Guerra – visina: 176 cm.
Jača noga: Desna.
Državljanstvo: Čile.
Tržišna vrednost: 400 hilj. €.
Nicolás Guerra u sezoni 2026: 10 utakmica, 1 gol i 0 asistencija u svim takmičenjima.
Nicolás Guerra u sezoni 2026: 10 utakmica, 1 gol i 0 asistencija u svim takmičenjima. Odigrani minuti: 355. Prosečna ocena: 6,6.
| Sezona | Takmičenje | Tim | Utakmice | Odigrano minuta | Golovi | Asistencije | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | Prva divizija Argentine | Instituto de Córdoba | 8 | 226 | 1 | 0 | 6,6 |
| Copa Argentina | Instituto de Córdoba | 2 | 129 | 0 | 0 | 6,9 | |
| 2025-2026 | Prva divizija Argentine | Instituto de Córdoba | 11 | 357 | 0 | 0 | 6,4 |
| KONMEBOL Kopa Sudamerikana | Universidad de Chile | 1 | 72 | 0 | 0 | 6,3 | |
| 2025 | Prva liga Čilea | Universidad de Chile | 14 | 466 | 1 | 2 | 6,6 |
| KONMEBOL Kopa Sudamerikana | Universidad de Chile | 5 | 276 | 1 | 0 | 6,5 |
| KONMEBOL Kopa Libertadores | Universidad de Chile | 2 | 127 | 0 | 0 | 6,6 |
| Chilean Super Cup | Universidad de Chile | 1 | 74 | 1 | 0 | 8,2 |
| Chilean Cup | Universidad de Chile | 1 | 79 | 0 | 0 | 6,3 |
| 2024-2025 | Prva liga Čilea | Universidad de Chile | 15 | 879 | 6 | 3 | 7,2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Chilean Cup | Universidad de Chile | 7 | 368 | 3 | 1 | 7,0 | |
| KONMEBOL Kopa Libertadores | Universidad de Chile | 4 | 111 | 0 | 2 | 6,7 |
| 2024 | Prva liga Čilea | Universidad de Chile | 5 | 90 | 1 | 0 | 6,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Chilean Cup | Universidad de Chile | 1 | 45 | 0 | 0 | 6,1 |
| 2023-2024 | Prva liga Čilea | Universidad de Chile | 3 | 119 | 0 | 0 | 6,4 |
|---|
| 2023 | Prva liga Čilea | Universidad de Chile | 27 | 1.824 | 6 | 1 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Chilean Cup | Universidad de Chile | 1 | 90 | 0 | 0 | – |
| 2022-2023 | Međunarodne prijateljske utakmice klubova | Universidad de Chile | 1 | 77 | 0 | 1 | 6,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Prva liga Čilea | Nublense | 3 | 251 | 2 | 1 | 7,6 |
| 2022 | Prva liga Čilea | Nublense | 16 | 1.059 | 5 | 2 | 6,9 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Chilean Cup | Nublense | 4 | 253 | 0 | 0 | 6,5 |
| 2021-2022 | Prva liga Čilea | Nublense | 8 | 689 | 3 | 1 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Chilean Cup | Nublense | 1 | 90 | 0 | 0 | – | |
| Chilean Super Cup | Nublense | 1 | 90 | 0 | 0 | – |
| 2021 | Prva liga Čilea | Nublense | 22 | 1.836 | 9 | 3 | 6,6 |
|---|
| 2020-2021 | Chilean Cup | Nublense | 4 | 223 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Prva liga Čilea | Nublense | 2 | 121 | 0 | 1 | 5,9 | |
| Prva liga Čilea | Universidad de Chile | 23 | 1.077 | 3 | 1 | 6,6 |
| 2019-2020 | Prva liga Čilea | Universidad de Chile | 4 | 181 | 0 | 1 | 6,4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| KONMEBOL Kopa Libertadores | Universidad de Chile | 1 | 12 | 0 | 0 | 6,5 |
| 2019 | Prva liga Čilea | Universidad de Chile | 11 | 633 | 1 | 0 | 6,4 |
|---|
| 2018-2019 | Prva liga Čilea | Universidad de Chile | 11 | 587 | 0 | 0 | 6,5 |
|---|
| 2018 | Prva liga Čilea | Universidad de Chile | 8 | 513 | 2 | 0 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Chilean Cup | Universidad de Chile | 1 | 63 | 0 | 0 | 6,5 |
| 2017-2018 | Prva liga Čilea | Universidad de Chile | 14 | 955 | 2 | 3 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| KONMEBOL Kopa Libertadores | Universidad de Chile | 5 | 235 | 0 | 0 | 6,5 |