
Prosečna ocena po mesecu
Dodirnite grafikon da promenite vrednosti
Povređen
Nema dostupnih podataka
Najviša: 7,5 mil. € (7. sep 2022.)
Poslednje ažuriranje:
Nicolás Ibáñez – trenutni klub: Cruz Azul. Pozicija: Napadač, Državljanstvo: Argentina, Godine: 32, Visina: 179 cm, Tržišna vrednost: 2 mil. €. Nicolás Ibáñez u sezoni 2026-2027: 10 utakmica, 4 gola i 1 asistencija u svim takmičenjima.
Najnovija utakmica u dostupnim podacima na kojoj je igrao Nicolás Ibáñez bila je Cruz Azul - Toluca; na terenu je proveo 76 minuta. Datum utakmice: 27. septembar 2026..
Cruz Azul – nastupi: 11, golovi: 4, asistencije: 1
Prema dostupnim podacima ekipe Cruz Azul za sezonu 2026/27, Nicolás Ibáñez je odigrao 697 minuta i počeo 9 utakmica u startnoj postavi.
Cruz Azul – nastupi: 54, golovi: 24, asistencije: 4
Tigres UANL – nastupi: 159, golovi: 42, asistencije: 10
Pachuca – nastupi: 43, golovi: 28, asistencije: 2
Atletico San Luis – nastupi: 32, golovi: 8, asistencije: 3
Gimnasia La Plata – nastupi: 39, golovi: 9, asistencije: 1
Povezane strane: Cruz Azul, Rezultati uživo
| Datum | Tim | Godine | Vrednost |
|---|---|---|---|
| Cruz Azul | 31 godina | 2 mil. € | |
| Tigres UANL | 31 godina | 2,2 mil. € | |
| Tigres UANL | 30 godina | 2,5 mil. € | |
| Tigres UANL | 30 godina | 2,8 mil. € | |
| Tigres UANL | 30 godina | 3 mil. € | |
| Tigres UANL | 30 godina | 4 mil. € | |
| Tigres UANL | 29 godina | 5 mil. € | |
| Tigres UANL | 29 godina | 5,5 mil. € | |
| Tigres UANL | 29 godina | 5,5 mil. € | |
| Tigres UANL | 28 godina | 7 mil. € | |
| Tigres UANL | 28 godina | 7,5 mil. € | |
| Pachuca | 28 godina | 7,5 mil. € | |
| Pachuca | 28 godina | 7,5 mil. € | |
| Pachuca | 27 godina | 6 mil. € | |
| Pachuca | 27 godina | 4,5 mil. € | |
| Atletico San Luis | 26 godina | 4,5 mil. € | |
| Atletico San Luis | 26 godina | 3,5 mil. € | |
| Atletico San Luis | 25 godina | 4 mil. € | |
| Atletico San Luis | 25 godina | 2,8 mil. € | |
| Atletico San Luis | 25 godina | 3,5 mil. € | |
| Atletico San Luis | 24 godine | 1,5 mil. € | |
| Atletico San Luis | 23 godine | 1 mil. € | |
| Gimnasia La Plata | 23 godine | 3,5 mil. € | |
| Gimnasia La Plata | 22 godine | 1,4 mil. € |
Nicolás Ibáñez – starost: 32 godine. Datum rođenja: 23. avgust 1994..
Pozicija: Napadač.
Nicolás Ibáñez igra za klub Cruz Azul.
Nicolás Ibáñez – visina: 179 cm.
Jača noga: Desna.
Državljanstvo: Argentina.
Tržišna vrednost: 2 mil. €.
Nicolás Ibáñez u sezoni 2026-2027: 10 utakmica, 4 gola i 1 asistencija u svim takmičenjima.
Nicolás Ibáñez u sezoni 2026-2027: 10 utakmica, 4 gola i 1 asistencija u svim takmičenjima. Odigrani minuti: 654. Prosečna ocena: 7,0.
| Sezona | Takmičenje | Tim | Utakmice | Odigrano minuta | Golovi | Asistencije | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | Liga MKS | Cruz Azul | 10 | 654 | 4 | 1 | 7,0 |
| 2026 | Leagues Cup | Cruz Azul | 3 | 51 | 1 | 0 | 6,9 |
| CONCACAF League Champions Cup | Cruz Azul | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,3 | |
| Mexico Campeonde Campeones | Cruz Azul | 1 | 1 | 0 | 0 | 6,3 | |
| KONKAKAF Kup šampiona | Cruz Azul | 1 | 28 | 0 | 0 | 6,5 | |
| 2025-2026 | Liga MKS | Cruz Azul | 10 | 532 | 2 | 1 | 6,7 |
| KONKAKAF Kup šampiona |
| Cruz Azul |
| 3 |
| 130 |
| 2 |
| 0 |
| 7,4 |
| Liga MKS | Tigres UANL | 15 | 630 | 2 | 1 | 6,7 |
| Leagues Cup | Tigres UANL | 1 | 62 | 0 | 0 | 5,9 |
| 2025 | KONKAKAF Kup šampiona | Tigres UANL | 1 | 30 | 0 | 0 | 7,1 |
|---|
| 2024-2025 | Liga MKS | Tigres UANL | 35 | 2.221 | 7 | 1 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| KONKAKAF Kup šampiona | Tigres UANL | 7 | 617 | 3 | 0 | 6,9 | |
| Leagues Cup | Tigres UANL | 3 | 189 | 0 | 1 | 6,5 |
| 2024 | Leagues Cup | Tigres UANL | 2 | 118 | 0 | 1 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Mexico Campeonde Campeones | Tigres UANL | 1 | 11 | 0 | 0 | 6,6 | |
| KONKAKAF Kup šampiona | Tigres UANL | 1 | 11 | 0 | 0 | 6,3 |
| 2023-2024 | Liga MKS | Tigres UANL | 40 | 1.835 | 13 | 5 | 6,9 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| KONKAKAF Kup šampiona | Tigres UANL | 3 | 35 | 0 | 0 | 6,5 | |
| Leagues Cup | Tigres UANL | 2 | 19 | 0 | 0 | 6,3 | |
| CONCACAF League Champions Cup | Tigres UANL | 1 | 7 | 0 | 0 | 6,4 |
| 2023 | KONKAKAF Kup šampiona | Tigres UANL | 4 | 184 | 1 | 0 | 6,7 |
|---|
| 2022-2023 | Liga MKS | Tigres UANL | 24 | 1.455 | 6 | 1 | 6,9 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| KONKAKAF Kup šampiona | Tigres UANL | 2 | 83 | 0 | 0 | 6,4 | |
| Leagues Cup | Tigres UANL | 1 | 12 | 0 | 0 | 6,4 | |
| Mexico Campeonde Campeones | Tigres UANL | 1 | 16 | 1 | 0 | 7,4 | |
| Liga MKS | Pachuca | 18 | 1.436 | 15 | 0 | 7,5 |
| 2021-2022 | Liga MKS | Cruz Azul | 6 | 519 | 2 | 0 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Međunarodne prijateljske utakmice klubova | Cruz Azul | 1 | 28 | 0 | 0 | – | |
| Liga MKS | Pachuca | 25 | 1.988 | 13 | 2 | 7,0 | |
| Liga MKS | Tigres UANL | 7 | 501 | 2 | 0 | 6,6 |
| 2020-2021 | Liga MKS | Cruz Azul | 12 | 1.013 | 8 | 1 | 7,2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga MKS | Atletico San Luis | 17 | 1.530 | 5 | 2 | 6,4 | |
| Liga MKS | Tigres UANL | 2 | 180 | 1 | 0 | 5,6 |
| 2019-2020 | Liga MKS | Atletico San Luis | 13 | 1.150 | 3 | 1 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga MKS | Cruz Azul | 6 | 540 | 5 | 1 | 7,5 | |
| Liga MKS | Tigres UANL | 5 | 450 | 6 | 0 | 7,6 | |
| Mexico Copa MX | Tigres UANL | 1 | 27 | 0 | 0 | – |
| 2018-2019 | Liga MKS | Atletico San Luis | 2 | 159 | 0 | 0 | 6,5 |
|---|
| 2017-2018 | Prva divizija Argentine | Gimnasia La Plata | 10 | 558 | 2 | 0 | 6,5 |
|---|
| 2016-2017 | Prva divizija Argentine | Gimnasia La Plata | 29 | 1.920 | 7 | 1 | 6,6 |
|---|