Prosečna ocena po mesecu
Dodirnite grafikon da promenite vrednosti
Nema dostupnih podataka
Najviša: 600 hilj. € (21. dec 2020.)
Poslednje ažuriranje:
Osman Kakay – trenutni klub: Kosice. Pozicija: Odbrambeni igrač, Državljanstvo: Sijera Leone, Godine: 29, Visina: 180 cm, Tržišna vrednost: 275 hilj. €. Osman Kakay u sezoni 2026-2027: 10 utakmica, 2 gola i 2 asistencije u svim takmičenjima.
Najnovija utakmica u dostupnim podacima na kojoj je igrao Osman Kakay bila je Michalovce - Kosice; na terenu je proveo 85 minuta. Datum utakmice: 18. oktobar 2026..
Kosice – nastupi: 10, golovi: 2, asistencije: 2
Prema dostupnim podacima ekipe Kosice za sezonu 2026/27, Osman Kakay je odigrao 862 minuta i počeo 10 utakmica u startnoj postavi.
Kosice – nastupi: 41, golovi: 2, asistencije: 4
Boavista – nastupi: 9, golovi: 0, asistencije: 0
Queens Park Rangers – nastupi: 110, golovi: 2, asistencije: 2
Walsall – nastupi: 6, golovi: 0, asistencije: 1
Povezane strane: Kosice, Rezultati uživo
Osman Kakay – starost: 29 godina. Datum rođenja: 25. avgust 1997..
| Datum | Tim | Godine | Vrednost |
|---|---|---|---|
| Kosice | 29 godina | 275 hilj. € | |
| Kosice | 28 godina | 225 hilj. € | |
| Kosice | 28 godina | 225 hilj. € | |
| Kosice | 28 godina | 300 hilj. € | |
| Boavista | 27 godina | 400 hilj. € | |
| Boavista | 27 godina | 450 hilj. € | |
| Free Player | 27 godina | 450 hilj. € | |
| Queens Park Rangers | 26 godina | 500 hilj. € | |
| Queens Park Rangers | 26 godina | 500 hilj. € | |
| Queens Park Rangers | 25 godina | 400 hilj. € | |
| Queens Park Rangers | 25 godina | 400 hilj. € | |
| Queens Park Rangers | 24 godine | 500 hilj. € | |
| Queens Park Rangers | 24 godine | 500 hilj. € | |
| Queens Park Rangers | 23 godine | 600 hilj. € | |
| Queens Park Rangers | 23 godine | 600 hilj. € | |
| Queens Park Rangers | 23 godine | 600 hilj. € | |
| Queens Park Rangers | 23 godine | 400 hilj. € | |
| Queens Park Rangers | 22 godine | 250 hilj. € | |
| Queens Park Rangers | 21 godina | 150 hilj. € | |
| Queens Park Rangers | 21 godina | 150 hilj. € | |
| Queens Park Rangers | 20 godina | 100 hilj. € | |
| Queens Park Rangers | 19 godina | 100 hilj. € |
Pozicija: Odbrambeni igrač.
Osman Kakay igra za klub Kosice.
Osman Kakay – visina: 180 cm.
Jača noga: Desna.
Državljanstvo: Sijera Leone.
Tržišna vrednost: 275 hilj. €.
Osman Kakay u sezoni 2026-2027: 10 utakmica, 2 gola i 2 asistencije u svim takmičenjima.
Osman Kakay u sezoni 2026-2027: 10 utakmica, 2 gola i 2 asistencije u svim takmičenjima. Odigrani minuti: 862. Prosečna ocena: 6,8.
| Sezona | Takmičenje | Tim | Utakmice | Odigrano minuta | Golovi | Asistencije | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2027 | Afrički kup nacija | Sijera LeoneReprezentacija | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,1 |
| 2026-2027 | Prva liga Slovačke | Kosice | 10 | 862 | 2 | 2 | 6,8 |
| 2026 | Kvalifikacije za SP (KAF) | Sijera LeoneReprezentacija | 3 | 270 | 0 | 0 | 6,1 |
| 2025-2026 | Prva liga Slovačke | Kosice | 28 | 1.583 | 0 | 2 | 6,3 |
| Liga konferencije | Kosice | 2 | 58 | 0 | 0 | 6,1 | |
| 2024-2025 | Prva liga Slovačke | Kosice |
| 1 |
| 72 |
| 0 |
| 0 |
| 6,1 |
| Primeira liga | Boavista | 9 | 580 | 0 | 0 | 6,2 |
| Afrički kup nacija | Sijera LeoneReprezentacija | 2 | 176 | 0 | 0 | 6,4 |
| 2023-2024 | Čempionšip | Queens Park Rangers | 23 | 1.575 | 0 | 0 | 6,3 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| FA kup | Queens Park Rangers | 1 | 29 | 0 | 0 | 6,5 | |
| Liga kup Engleske | Queens Park Rangers | 1 | 77 | 0 | 0 | 7,1 | |
| Kvalifikacije za SP (KAF) | Sijera LeoneReprezentacija | 2 | 180 | 0 | 1 | 5,9 | |
| Afrički kup nacija | Sijera LeoneReprezentacija | 1 | 90 | 0 | 0 | 5,3 |
| 2023 | Afrički kup nacija | Sijera LeoneReprezentacija | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,1 |
|---|
| 2022-2023 | Čempionšip | Queens Park Rangers | 20 | 1.145 | 0 | 1 | 6,2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| FA kup | Queens Park Rangers | 1 | 81 | 0 | 0 | 5,7 | |
| Liga kup Engleske | Queens Park Rangers | 1 | 75 | 0 | 0 | 7,0 | |
| Prijateljske utakmice reprezentacija | Sijera LeoneReprezentacija | 1 | 90 | 0 | 0 | 5,9 |
| 2021-2022 | Čempionšip | Queens Park Rangers | 14 | 599 | 0 | 0 | 6,4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga kup Engleske | Queens Park Rangers | 4 | 276 | 0 | 0 | 6,1 | |
| Afrički kup nacija | Sijera LeoneReprezentacija | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,2 |
| 2021 | Afrički kup nacija | Sijera LeoneReprezentacija | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,1 |
|---|
| 2020-2021 | Čempionšip | Queens Park Rangers | 28 | 2.102 | 1 | 1 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Međunarodne prijateljske utakmice klubova | Queens Park Rangers | 1 | 29 | 0 | 0 | 6,2 | |
| Liga kup Engleske | Queens Park Rangers | 1 | 90 | 1 | 0 | – |
| 2019-2020 | Čempionšip | Queens Park Rangers | 7 | 621 | 0 | 0 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Škotski Čempionšip | Walsall | 4 | 360 | 0 | 1 | 6,2 |
| 2018-2019 | Čempionšip | Queens Park Rangers | 3 | 268 | 0 | 0 | 5,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| FA kup | Queens Park Rangers | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,0 | |
| Liga kup Engleske | Queens Park Rangers | 1 | 90 | 0 | 0 | 5,8 |
| 2017-2018 | Čempionšip | Queens Park Rangers | 2 | 157 | 0 | 0 | 6,5 |
|---|
| 2016-2017 | Liga 1 Engleske | Walsall | 2 | 135 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Čempionšip | Queens Park Rangers | 1 | 9 | 0 | 0 | 5,9 |