Prosečna ocena po mesecu
Dodirnite grafikon da promenite vrednosti
Najviša: 500 hilj. € (13. mar 2016.)
Poslednje ažuriranje:
Pozicija: Vezni igrač, Državljanstvo: Portugalija, Godine: 32, Visina: 189 cm, Tržišna vrednost: 100 hilj. €. Pité u sezoni 2025-2026: 24 utakmice, 2 gola i 0 asistencija u svim takmičenjima.
Najnovija utakmica u dostupnim podacima na kojoj je igrao Pité bila je Sporting - SCU Torreense; na terenu je proveo 30 minuta. Datum utakmice: 24. maj 2026..
SCU Torreense – nastupi: 43, golovi: 2, asistencije: 1
Mafra – nastupi: 49, golovi: 8, asistencije: 2
Arouca – nastupi: 42, golovi: 3, asistencije: 0
Tondela – nastupi: 58, golovi: 4, asistencije: 1
Povezane strane: Rezultati uživo
Pité – starost: 32 godine. Datum rođenja: 22. avgust 1994..
Pozicija: Vezni igrač.
Pité – visina: 189 cm.
Jača noga: Leva.
Državljanstvo: Portugalija.
| Datum | Tim | Godine | Vrednost |
|---|---|---|---|
| SCU Torreense | 31 godina | 100 hilj. € | |
| SCU Torreense | 31 godina | 100 hilj. € | |
| SCU Torreense | 30 godina | 75 hilj. € | |
| SCU Torreense | 30 godina | 75 hilj. € | |
| Mafra | 29 godina | 150 hilj. € | |
| Mafra | 29 godina | 150 hilj. € | |
| Mafra | 28 godina | 275 hilj. € | |
| Mafra | 28 godina | 300 hilj. € | |
| Arouca | 27 godina | 350 hilj. € | |
| Arouca | 27 godina | 350 hilj. € | |
| Arouca | 26 godina | 200 hilj. € | |
| Free Player | 25 godina | 300 hilj. € | |
| Tondela | 25 godina | 300 hilj. € | |
| Tondela | 24 godine | 400 hilj. € | |
| Tondela | 24 godine | 200 hilj. € | |
| Tondela | 23 godine | 350 hilj. € | |
| Tondela | 23 godine | 350 hilj. € | |
| Tondela | 22 godine | 350 hilj. € | |
| Tondela | 22 godine | 400 hilj. € | |
| Tondela | 21 godina | 500 hilj. € | |
| Porto B | 21 godina | 500 hilj. € | |
| Porto B | 20 godina | 300 hilj. € |
Pité u sezoni 2025-2026: 24 utakmice, 2 gola i 0 asistencija u svim takmičenjima.
Pité u sezoni 2025-2026: 24 utakmice, 2 gola i 0 asistencija u svim takmičenjima. Odigrani minuti: 700. Prosečna ocena: 6,5.
| Sezona | Takmičenje | Tim | Utakmice | Odigrano minuta | Golovi | Asistencije | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025-2026 | Liga Portugal 2 | SCU Torreense | 20 | 609 | 2 | 0 | 6,5 |
| Kup Portugalije | SCU Torreense | 4 | 91 | 0 | 0 | 6,3 | |
| 2024-2025 | Liga Portugal 2 | SCU Torreense | 19 | 449 | 0 | 1 | 6,3 |
| 2023-2024 | Liga Portugal 2 | Mafra | 16 | 683 | 1 | 0 | 6,5 |
| Liga kup Portugalije | Mafra | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,5 | |
| 2022-2023 | Liga Portugal 2 | Mafra | 28 | 1.631 | 7 | 2 | 6,6 |
| Mafra |
| 3 |
| 170 |
| 0 |
| 0 |
| 6,2 |
| Kup Portugalije | Mafra | 1 | 77 | 0 | 0 | – |
| 2021-2022 | Primeira liga | Arouca | 27 | 962 | 1 | 0 | 6,4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kup Portugalije | Arouca | 1 | 114 | 0 | 0 | – |
| 2020-2021 | Liga Portugal 2 | Arouca | 13 | 763 | 2 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Primeira liga | Arouca | 1 | 46 | 0 | 0 | 8,6 |
| 2019-2020 | Primeira liga | Tondela | 19 | 1.009 | 1 | 0 | 5,1 |
|---|
| 2018-2019 | Primeira liga | Tondela | 20 | 574 | 2 | 1 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga kup Portugalije | Tondela | 1 | 31 | 0 | 0 | 6,6 |
| 2017-2018 | Primeira liga | Tondela | 6 | 337 | 0 | 0 | 5,9 |
|---|
| 2016-2017 | Primeira liga | Tondela | 12 | 476 | 1 | 0 | 6,4 |
|---|