Prosečna ocena po mesecu
Dodirnite grafikon da promenite vrednosti
Najviša: 600 hilj. € (8. jan 2023.)
Poslednje ažuriranje:
Raphael Messi Bouli – trenutni klub: Punjab. Pozicija: Napadač, Državljanstvo: Kamerun, Godine: 34, Visina: 186 cm, Tržišna vrednost: 225 hilj. €. Raphael Messi Bouli u sezoni 2025-2026: 13 utakmica, 2 gola i 1 asistencija u svim takmičenjima.
Najnovija utakmica u dostupnim podacima na kojoj je igrao Raphael Messi Bouli bila je Delhi - Jamshedpur; na terenu je proveo 90 minuta. Datum utakmice: 19. mart 2026..
Jamshedpur – nastupi: 13, golovi: 2, asistencije: 1
East Bengal – nastupi: 7, golovi: 3, asistencije: 1
Shijiazhuang Gongfu – nastupi: 27, golovi: 14, asistencije: 5
Nanjing City – nastupi: 45, golovi: 11, asistencije: 4
Dingnan United – nastupi: 5, golovi: 0, asistencije: 0
Kerala Blasters – nastupi: 17, golovi: 8, asistencije: 1
Povezane strane: Punjab, Rezultati uživo
Raphael Messi Bouli – starost: 34 godine. Datum rođenja: 28. april 1992..
Pozicija: Napadač.
| Datum | Tim | Godine | Vrednost |
|---|---|---|---|
| Jamshedpur | 34 godine | 225 hilj. € | |
| Jamshedpur | 33 godine | 250 hilj. € | |
| East Bengal | 33 godine | 275 hilj. € | |
| Shijiazhuang Gongfu | 32 godine | 300 hilj. € | |
| Shijiazhuang Gongfu | 32 godine | 300 hilj. € | |
| Nanjing City | 31 godina | 400 hilj. € | |
| Nanjing City | 31 godina | 500 hilj. € | |
| Nanjing City | 30 godina | 600 hilj. € | |
| Liaoning Tieren | 29 godina | 450 hilj. € | |
| Nanjing City | 29 godina | 350 hilj. € | |
| Dingnan United | 28 godina | 200 hilj. € | |
| Kerala Blasters | 27 godina | 300 hilj. € | |
| Kerala Blasters | 27 godina | 350 hilj. € | |
| Yanbian(1994-2019) | 26 godina | 275 hilj. € | |
| Yanbian(1994-2019) | 26 godina | 300 hilj. € | |
| Yanbian(1994-2019) | 25 godina | 200 hilj. € |
Raphael Messi Bouli igra za klub Punjab.
Raphael Messi Bouli – visina: 186 cm.
Jača noga: Leva.
Državljanstvo: Kamerun.
Tržišna vrednost: 225 hilj. €.
Raphael Messi Bouli u sezoni 2025-2026: 13 utakmica, 2 gola i 1 asistencija u svim takmičenjima.
Raphael Messi Bouli u sezoni 2025-2026: 13 utakmica, 2 gola i 1 asistencija u svim takmičenjima. Odigrani minuti: 1.162. Prosečna ocena: 6,7.
| Sezona | Takmičenje | Tim | Utakmice | Odigrano minuta | Golovi | Asistencije | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025-2026 | Indijska Super liga | Jamshedpur | 13 | 1.162 | 2 | 1 | 6,7 |
| 2024-2025 | Indijska Super liga | East Bengal | 5 | 353 | 2 | 1 | 7,2 |
| AFC Challenge League | East Bengal | 2 | 180 | 1 | 0 | 6,4 | |
| Kineska fudbalska liga 1 | Shijiazhuang Gongfu | 8 | 658 | 5 | 1 | 7,4 | |
| 2024 | Kineska fudbalska liga 1 | Shijiazhuang Gongfu | 2 | 180 | 1 | 0 | 7,4 |
| 2023-2024 | Kineska fudbalska liga 1 | Shijiazhuang Gongfu | 17 |
| 1.530 |
| 8 |
| 4 |
| 7,2 |
| Kineska fudbalska liga 1 | Nanjing City | 12 | 1.035 | 3 | 1 | 6,9 |
| 2022-2023 | Kineska fudbalska liga 1 | Nanjing City | 18 | 1.491 | 8 | 3 | 7,3 |
|---|
| 2021-2022 | Kineska fudbalska liga 1 | Nanjing City | 9 | 639 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2020-2021 | Kineska fudbalska liga 1 | Nanjing City | 6 | 448 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kineska fudbalska liga 1 | Dingnan United | 5 | 249 | 0 | 0 | – |
| 2019-2020 | Indijska Super liga | Kerala Blasters | 17 | 1.213 | 8 | 1 | 7,2 |
|---|