Nema dostupnih podataka
Poslednje ažuriranje:
Rayan – trenutni klub: CSA Maceio. Pozicija: Odbrambeni igrač, Državljanstvo: Brazil, Godine: 36, Visina: 185 cm. Rayan u sezoni 2025: 2 utakmice, 0 golova i 0 asistencija u svim takmičenjima.
Najnovija utakmica u dostupnim podacima na kojoj je igrao Rayan bila je Nautico (PE) - São Paulo - SP; na terenu je proveo 90 minuta. Datum utakmice: 21. maj 2025..
Nautico (PE) – nastupi: 2, golovi: 0, asistencije: 0
Guarani SP – nastupi: 14, golovi: 0, asistencije: 0
Criciuma – nastupi: 32, golovi: 0, asistencije: 0
Mirassol - SP – nastupi: 6, golovi: 0, asistencije: 0
Ponte Preta – nastupi: 23, golovi: 0, asistencije: 0
Ferroviaria SP – nastupi: 18, golovi: 1, asistencije: 0
Povezane strane: CSA Maceio, Rezultati uživo
Rayan – starost: 36 godina. Datum rođenja: 21. decembar 1989..
Pozicija: Odbrambeni igrač.
Rayan igra za klub CSA Maceio.
Rayan – visina: 185 cm.
Jača noga: Desna.
Državljanstvo: Brazil.
Rayan u sezoni 2025: 2 utakmice, 0 golova i 0 asistencija u svim takmičenjima.
Rayan u sezoni 2025: 2 utakmice, 0 golova i 0 asistencija u svim takmičenjima. Odigrani minuti: 105. Prosečna ocena: 6,7.
| Sezona | Takmičenje | Tim | Utakmice | Odigrano minuta | Golovi | Asistencije | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | Brazilian Cup | Nautico (PE) | 2 | 105 | 0 | 0 | 6,7 |
| 2024 | Brazilian Campeonato Paulista A1 | Guarani SP | 10 | 894 | 0 | 0 | 6,8 |
| Serija B Brazila | Guarani SP | 3 | 254 | 0 | 0 | 6,5 | |
| 2023-2024 | Brazilian Campeonato Paulista A1 | Guarani SP | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,9 |
| Serija B Brazila | Criciuma | 2 | 180 | 0 | 0 | 7,0 | |
| 2023 | Serija B Brazila | Criciuma | 8 | 582 | 0 | 0 | 6,7 |
| 2022-2023 |
|---|
| Serija B Brazila |
| Criciuma |
| 2 |
| 8 |
| 0 |
| 0 |
| 6,7 |
| 2022 | Serija B Brazila | Criciuma | 19 | 1.428 | 0 | 0 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Brazilian Campeonato Paulista A1 | Mirassol - SP | 5 | 357 | 0 | 0 | 6,6 |
| 2021-2022 | Serija B Brazila | Criciuma | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Brazilian Campeonato Paulista A1 | Mirassol - SP | 1 | 90 | 0 | 0 | – | |
| Serija B Brazila | Ponte Preta | 7 | 595 | 0 | 0 | 6,7 |
| 2021 | Serija B Brazila | Ponte Preta | 5 | 321 | 0 | 0 | 6,3 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Brazilian Campeonato Paulista A1 | Ponte Preta | 2 | 180 | 0 | 0 | – |
| 2020-2021 | Serija B Brazila | Ponte Preta | 5 | 396 | 0 | 0 | 6,9 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Brazilian Campeonato Paulista A1 | Ponte Preta | 2 | 180 | 0 | 0 | – |
| 2020 | Serija B Brazila | Ponte Preta | 2 | 166 | 0 | 0 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Brazilian Campeonato Paulista A1 | Ferroviaria SP | 2 | 130 | 0 | 0 | 6,8 |
| 2019-2020 | Brazilian Campeonato Paulista A1 | Ferroviaria SP | 3 | 270 | 0 | 0 | 6,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Serija B Brazila | Red Bull Bragantino | 3 | 225 | 0 | 0 | 7,4 |
| 2019 | Serija B Brazila | Red Bull Bragantino | 8 | 649 | 0 | 0 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Brazilian Campeonato Paulista A1 | Ferroviaria SP | 7 | 600 | 1 | 0 | 7,2 |
| 2018-2019 | Serija B Brazila | Red Bull Bragantino | 3 | 270 | 0 | 0 | 7,2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Brazilian Campeonato Paulista A1 | Ferroviaria SP | 6 | 540 | 0 | 0 | 7,1 | |
| Serija A Brazila | Parana PR | 7 | 573 | 0 | 0 | 6,4 |
| 2018 | Serija A Brazila | Parana PR | 7 | 585 | 0 | 0 | 6,4 |
|---|
| 2017-2018 | Serija A Brazila | Parana PR | 6 | 546 | 0 | 0 | 7,0 |
|---|