Reklama
Pozicija: Vezni igrač, Državljanstvo: Belgija, Godine: 38, Visina: 173 cm. 2023-2024 – nastupi: 4, golovi: 0, asistencije: 0. Poslednji zabeleženi nastup: KVSK Lommel - RFC de Liege (2. mart 2024.).
Poslednje ažuriranje:
Najviša: 800 hilj. € (8. jan 2013.)
| Datum | Tim | Godine | Vrednost |
|---|---|---|---|
| KVSK Lommel | 35 godina | 75 hilj. € | |
| KVSK Lommel | 35 godina | 100 hilj. € | |
| KVSK Lommel | 35 godina | 100 hilj. € | |
| KVSK Lommel | 34 godine | 200 hilj. € | |
| KVSK Lommel | 34 godine | 200 hilj. € | |
| KVSK Lommel | 33 godine | 250 hilj. € | |
| KVSK Lommel | 33 godine | 200 hilj. € | |
| KVSK Lommel |
KVSK Lommel – nastupi: 88, golovi: 2, asistencije: 8
KVC Westerlo – nastupi: 20, golovi: 0, asistencije: 3
Beveren – nastupi: 1, golovi: 0, asistencije: 0
Povezane strane: Rezultati uživo
Robin Henkens – starost: 38 godina. Datum rođenja: 12. septembar 1988..
Pozicija: Vezni igrač.
Robin Henkens – visina: 173 cm.
Jača noga: Obe.
Državljanstvo: Belgija.
Robin Henkens u sezoni 2023-2024: 4 utakmice, 0 golova i 0 asistencija u svim takmičenjima.
| 33 godine |
| 200 hilj. € |
| KVSK Lommel | 32 godine | 200 hilj. € |
| KVSK Lommel | 31 godina | 300 hilj. € |
| KVSK Lommel | 31 godina | 400 hilj. € |
| KVSK Lommel | 30 godina | 450 hilj. € |
| KVSK Lommel | 30 godina | 450 hilj. € |
| KVSK Lommel | 30 godina | 450 hilj. € |
| Westerlo | 28 godina | 450 hilj. € |
| Westerlo | 28 godina | 500 hilj. € |
| Westerlo | 27 godina | 500 hilj. € |
| Westerlo | 27 godina | 600 hilj. € |
| Beveren | 26 godina | 600 hilj. € |
| Beveren | 26 godina | 700 hilj. € |
| Beveren | 25 godina | 800 hilj. € |
| Beveren | 25 godina | 800 hilj. € |
| Mechelen | 24 godine | 700 hilj. € |
| Mechelen | 24 godine | 800 hilj. € |
| Mechelen | 23 godine | 400 hilj. € |
| Mechelen | 23 godine | 350 hilj. € |
| KVSK Lommel | 21 godina | 350 hilj. € |
| KVSK Lommel | 21 godina | 200 hilj. € |
| Racing Genk | 18 godina | 100 hilj. € |
Robin Henkens u sezoni 2023-2024: 4 utakmice, 0 golova i 0 asistencija u svim takmičenjima. Odigrani minuti: 64. Prosečna ocena: 6,5.
| Sezona | Takmičenje | Tim | Utakmice | Odigrano minuta | Golovi | Asistencije | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2023-2024 | Čelindžer Pro liga (Belgija) | KVSK Lommel | 3 | 3 | 0 | 0 | 6,5 |
| Kup Belgije | KVSK Lommel | 1 | 61 | 0 | 0 | – | |
| 2022-2023 | Čelindžer Pro liga (Belgija) | KVSK Lommel | 25 | 1.828 | 0 | 3 | 6,6 |
| Kup Belgije | KVSK Lommel | 1 | 77 | 0 | 0 | – | |
| 2021-2022 | Čelindžer Pro liga (Belgija) | KVSK Lommel | 27 | 2.043 | 1 | 0 | 6,6 |
| Kup Belgije | KVSK Lommel | 1 | 9 | 0 | 0 | – | |
| 2020-2021 |
| Čelindžer Pro liga (Belgija) |
| KVSK Lommel |
| 20 |
| 1.597 |
| 1 |
| 5 |
| 6,4 |
| 2019-2020 | Čelindžer Pro liga (Belgija) | KVSK Lommel | 6 | 453 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2018-2019 | Čelindžer Pro liga (Belgija) | KVSK Lommel | 4 | 278 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2016-2017 | Belgijska Pro liga | KVC Westerlo | 14 | 703 | 0 | 3 | 6,6 |
|---|
| 2015-2016 | Belgijska Pro liga | KVC Westerlo | 6 | 421 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2014-2015 | Belgijska Pro liga | Beveren | 1 | 82 | 0 | 0 | – |
|---|