Prosečna ocena po mesecu
Dodirnite grafikon da promenite vrednosti
Povređen
Najviša: 1 mil. € (11. okt 2018.)
Poslednje ažuriranje:
Samuel Mráz – trenutni klub: Servette. Pozicija: Napadač, Državljanstvo: Slovačka, Godine: 29, Visina: 184 cm, Tržišna vrednost: 700 hilj. €. Samuel Mráz u sezoni 2026-2027: 8 utakmica, 2 gola i 0 asistencija u svim takmičenjima.
Najnovija utakmica u dostupnim podacima na kojoj je igrao Samuel Mráz bila je Young Boys - Servette; na terenu je proveo 6 minuta. Datum utakmice: 19. septembar 2026..
Servette – nastupi: 7, golovi: 1, asistencije: 0
Prema dostupnim podacima ekipe Servette za sezonu 2026/27, Samuel Mráz je odigrao 321 minut i počeo 3 utakmice u startnoj postavi.
Servette – nastupi: 48, golovi: 13, asistencije: 2
Motor Lublin – nastupi: 36, golovi: 16, asistencije: 4
Genoa – nastupi: 4, golovi: 1, asistencije: 0
Volos NPS – nastupi: 2, golovi: 0, asistencije: 0
Anorthosis Famagusta – nastupi: 18, golovi: 0, asistencije: 0
Mirandes – nastupi: 13, golovi: 0, asistencije: 0
Povezane strane: Servette, Rezultati uživo
| Datum | Tim | Godine | Vrednost |
|---|---|---|---|
| Servette | 29 godina | 700 hilj. € | |
| Servette | 29 godina | 1 mil. € | |
| Servette | 28 godina | 1 mil. € | |
| Servette | 28 godina | 1 mil. € | |
| Motor Lublin | 28 godina | 900 hilj. € | |
| Motor Lublin | 27 godina | 900 hilj. € | |
| Motor Lublin | 27 godina | 700 hilj. € | |
| Motor Lublin | 27 godina | 450 hilj. € | |
| Volos NPS | 26 godina | 450 hilj. € | |
| Anorthosis Famagusta | 26 godina | 600 hilj. € | |
| Mirandes | 25 godina | 600 hilj. € | |
| Slovan Bratislava | 25 godina | 600 hilj. € | |
| Slovan Bratislava | 24 godine | 700 hilj. € | |
| Zaglebie Lubin | 24 godine | 500 hilj. € | |
| Zaglebie Lubin | 23 godine | 500 hilj. € | |
| Zaglebie Lubin | 23 godine | 600 hilj. € | |
| Brondby | 23 godine | 400 hilj. € | |
| Brondby | 22 godine | 650 hilj. € | |
| Brondby | 22 godine | 800 hilj. € | |
| Crotone | 22 godine | 1 mil. € | |
| Empoli | 21 godina | 1 mil. € | |
| Empoli | 21 godina | 1 mil. € | |
| MSK Zilina | 21 godina | 650 hilj. € | |
| MSK Zilina | 20 godina | 450 hilj. € | |
| MSK Zilina | 20 godina | 350 hilj. € | |
| Senica | 19 godina | 125 hilj. € | |
| Senica | 19 godina | 100 hilj. € | |
| Senica | 18 godina | 125 hilj. € | |
| Senica | 18 godina | 75 hilj. € |
Samuel Mráz – starost: 29 godina. Datum rođenja: 13. maj 1997..
Pozicija: Napadač.
Samuel Mráz igra za klub Servette.
Samuel Mráz – visina: 184 cm.
Jača noga: Desna.
Državljanstvo: Slovačka.
Tržišna vrednost: 700 hilj. €.
Samuel Mráz u sezoni 2026-2027: 8 utakmica, 2 gola i 0 asistencija u svim takmičenjima.
Samuel Mráz u sezoni 2026-2027: 8 utakmica, 2 gola i 0 asistencija u svim takmičenjima. Odigrani minuti: 381. Prosečna ocena: 6,6.
| Sezona | Takmičenje | Tim | Utakmice | Odigrano minuta | Golovi | Asistencije | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | Superliga Švajcarske | Servette | 7 | 321 | 1 | 0 | 6,6 |
| Kup Švajcarske | Servette | 1 | 60 | 1 | 0 | – | |
| 2026 | Kvalifikacije za SP (Evropa) | SlovačkaReprezentacija | 1 | 1 | 0 | 0 | 6,4 |
| 2025-2026 | Superliga Švajcarske | Servette | 34 | 1.129 | 9 | 2 | 6,9 |
| Liga konferencije | Servette | 2 | 78 | 0 | 0 | 6,4 | |
| Liga šampiona | Servette | 2 | 138 | 1 | 0 | 7,0 | |
| Kup Švajcarske |
| Servette |
| 1 |
| 63 |
| 0 |
| 0 |
| – |
| Kvalifikacije za SP (Evropa) | SlovačkaReprezentacija | 1 | 9 | 0 | 0 | 6,3 |
| 2024-2025 | Superliga Švajcarske | Servette | 1 | 67 | 1 | 0 | 7,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ekstraklasa | Motor Lublin | 34 | 2.649 | 16 | 4 | 7,0 | |
| Liga nacija | SlovačkaReprezentacija | 2 | 57 | 0 | 0 | 6,4 |
| 2023-2024 | Prva liga Poljske | Motor Lublin | 2 | 36 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Superliga Grčke | Genoa | 1 | 19 | 0 | 0 | 6,6 | |
| Superliga Grčke | Volos NPS | 2 | 135 | 0 | 0 | 6,3 |
| 2022-2023 | Prva divizija Kipra | Anorthosis Famagusta | 17 | 810 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kup Kipra | Anorthosis Famagusta | 1 | 92 | 0 | 0 | – | |
| Segunda divizija Španije | Mirandes | 11 | 199 | 0 | 0 | 6,4 | |
| Kup Španije | Mirandes | 2 | 180 | 0 | 0 | – | |
| Liga nacija | SlovačkaReprezentacija | 2 | 10 | 0 | 0 | 6,4 |
| 2021-2022 | Prva liga Slovačke | Slovan Bratislava | 19 | 830 | 7 | 1 | 6,9 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga konferencije | Slovan Bratislava | 6 | 227 | 1 | 0 | 6,7 | |
| Kup Slovačke | Slovan Bratislava | 2 | 118 | 0 | 0 | – | |
| Serija A | Spezia | 2 | 52 | 0 | 0 | 6,7 | |
| Kup Italije | Spezia | 1 | 90 | 0 | 0 | 5,9 |
| 2020-2021 | Ekstraklasa | Zagłębie Lubin | 27 | 1.125 | 2 | 1 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kup Poljske | Zagłębie Lubin | 1 | 75 | 0 | 0 | – |
| 2020 | Evropsko prvenstvo | SlovačkaReprezentacija | 2 | 48 | 0 | 0 | 6,3 |
|---|
| 2019-2020 | Superliga Danske | Brøndby | 21 | 810 | 4 | 1 | 6,2 |
|---|
| 2018-2019 | Serija B | Crotone | 2 | 102 | 0 | 0 | 6,4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Serija B | Genoa | 3 | 100 | 1 | 0 | 6,9 | |
| Serija A | Empoli | 6 | 168 | 1 | 0 | 6,5 | |
| Prijateljske utakmice reprezentacija | SlovačkaReprezentacija | 1 | 19 | 0 | 0 | – |