
Prosečna ocena po mesecu
Dodirnite grafikon da promenite vrednosti
Najviša: 700 hilj. € (13. jun 2023.)
Poslednje ažuriranje:
Sergio Molina – trenutni klub: Andorra. Pozicija: Vezni igrač, Državljanstvo: Španija, Godine: 30, Visina: 178 cm, Tržišna vrednost: 500 hilj. €. Sergio Molina u sezoni 2026-2027: 9 utakmica, 0 golova i 0 asistencija u svim takmičenjima.
Najnovija utakmica u dostupnim podacima na kojoj je igrao Sergio Molina bila je Andorra - Castellon; na terenu je proveo 90 minuta. Datum utakmice: 11. oktobar 2026..
Andorra – nastupi: 9, golovi: 0, asistencije: 0
Prema dostupnim podacima ekipe Andorra za sezonu 2026/27, Sergio Molina je odigrao 503 minuta i počeo 5 utakmica u startnoj postavi.
Andorra – nastupi: 123, golovi: 3, asistencije: 7
Compostela – nastupi: 1, golovi: 0, asistencije: 0
Povezane strane: Andorra, Rezultati uživo
Sergio Molina – starost: 30 godina. Datum rođenja: 18. februar 1996..
Pozicija: Vezni igrač.
Sergio Molina igra za klub Andorra.
| Datum | Tim | Godine | Vrednost |
|---|---|---|---|
| Andorra | 30 godina | 500 hilj. € | |
| Andorra | 30 godina | 500 hilj. € | |
| Andorra | 29 godina | 400 hilj. € | |
| Andorra | 29 godina | 500 hilj. € | |
| Andorra | 28 godina | 500 hilj. € | |
| Andorra | 28 godina | 500 hilj. € | |
| Andorra | 28 godina | 700 hilj. € | |
| Andorra | 27 godina | 700 hilj. € | |
| Andorra | 27 godina | 700 hilj. € | |
| Andorra | 26 godina | 600 hilj. € | |
| Andorra | 26 godina | 500 hilj. € | |
| Andorra | 26 godina | 300 hilj. € | |
| Andorra | 25 godina | 250 hilj. € | |
| Artistico Navalcarnero | 22 godine | 300 hilj. € | |
| Artistico Navalcarnero | 21 godina | 250 hilj. € | |
| Albacete | 21 godina | 100 hilj. € | |
| Albacete | 20 godina | 100 hilj. € |
Sergio Molina – visina: 178 cm.
Jača noga: Desna.
Državljanstvo: Španija.
Tržišna vrednost: 500 hilj. €.
Sergio Molina u sezoni 2026-2027: 9 utakmica, 0 golova i 0 asistencija u svim takmičenjima.
Sergio Molina u sezoni 2026-2027: 9 utakmica, 0 golova i 0 asistencija u svim takmičenjima. Odigrani minuti: 503. Prosečna ocena: 6,6.
| Sezona | Takmičenje | Tim | Utakmice | Odigrano minuta | Golovi | Asistencije | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | Segunda divizija | Andorra | 9 | 503 | 0 | 0 | 6,6 |
| 2025-2026 | Segunda divizija | Andorra | 34 | 2.564 | 1 | 5 | 6,8 |
| 2024-2025 | Prva divizija RFEF | Andorra | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,7 |
| Copa del Rey | Andorra | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,9 | |
| 2023-2024 | Segunda divizija | Andorra | 40 | 2.536 | 0 | 1 | 6,5 |
| Copa del Rey | Andorra | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,4 | |
| 2022-2023 |
| Segunda divizija |
| Andorra |
| 29 |
| 1.851 |
| 2 |
| 1 |
| 6,8 |
| Copa del Rey | Andorra | 1 | 80 | 0 | 0 | 6,1 |
| 2021-2022 | Prva divizija RFEF | Andorra | 4 | 180 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Copa del Rey | Andorra | 2 | 129 | 0 | 0 | 6,4 |
| 2020-2021 | Segunda divizija RFEF | Compostela | 1 | 61 | 0 | 0 | – |
|---|