Prosečna ocena po mesecu
Dodirnite grafikon da promenite vrednosti
Nema dostupnih podataka
Najviša: 19 mil. € (31. maj 2021.)
Poslednje ažuriranje:
Pozicija: Vezni igrač, Državljanstvo: Portugalija, Godine: 34, Visina: 180 cm, Tržišna vrednost: 800 hilj. €. Sérgio Oliveira u sezoni 2025-2026: 6 utakmica, 0 golova i 0 asistencija u svim takmičenjima.
Najnovija utakmica u dostupnim podacima na kojoj je igrao Sérgio Oliveira bila je do Recife - Vitória - BA; na terenu je proveo 4 minuta. Datum utakmice: 23. novembar 2025..
do Recife – nastupi: 19, golovi: 1, asistencije: 1
Olympiacos Piraeus – nastupi: 12, golovi: 0, asistencije: 0
Galatasaray – nastupi: 67, golovi: 6, asistencije: 6
Roma – nastupi: 22, golovi: 3, asistencije: 1
Porto – nastupi: 153, golovi: 38, asistencije: 16
PAOK Saloniki – nastupi: 13, golovi: 3, asistencije: 0
Povezane strane: Rezultati uživo
Sérgio Oliveira – starost: 34 godine. Datum rođenja: 2. jun 1992..
Pozicija: Vezni igrač.
Sérgio Oliveira – visina: 180 cm.
| Datum | Tim | Godine | Vrednost |
|---|---|---|---|
| Free Player | 34 godine | 500 hilj. € | |
| Free Player | 33 godine | 800 hilj. € | |
| Recife PE | 33 godine | 1,2 mil. € | |
| Recife PE | 33 godine | 1,7 mil. € | |
| Olympiacos Piraeus | 32 godine | 2 mil. € | |
| Galatasaray | 31 godina | 2,5 mil. € | |
| Galatasaray | 31 godina | 3,5 mil. € | |
| Galatasaray | 31 godina | 5 mil. € | |
| Galatasaray | 31 godina | 6 mil. € | |
| Galatasaray | 31 godina | 7 mil. € | |
| Galatasaray | 30 godina | 7 mil. € | |
| Galatasaray | 30 godina | 6,5 mil. € | |
| Galatasaray | 30 godina | 6,5 mil. € | |
| Roma | 30 godina | 12 mil. € | |
| Roma | 29 godina | 13 mil. € | |
| Porto | 29 godina | 15 mil. € | |
| Porto | 29 godina | 17 mil. € | |
| Porto | 28 godina | 19 mil. € | |
| Porto | 28 godina | 16 mil. € | |
| Porto | 28 godina | 11 mil. € | |
| Porto | 28 godina | 8 mil. € | |
| Porto | 27 godina | 4,8 mil. € | |
| Porto | 27 godina | 6 mil. € | |
| PAOK Saloniki | 26 godina | 9 mil. € | |
| Porto | 26 godina | 7 mil. € | |
| Porto | 26 godina | 8 mil. € | |
| Porto | 25 godina | 6 mil. € | |
| Porto | 25 godina | 2,5 mil. € | |
| Nantes | 24 godine | 1,5 mil. € | |
| Nantes | 24 godine | 1,5 mil. € | |
| Porto | 24 godine | 2,5 mil. € | |
| Porto | 23 godine | 2 mil. € | |
| Porto | 23 godine | 2,5 mil. € | |
| Pacos de Ferreira | 22 godine | 1,8 mil. € | |
| Pacos de Ferreira | 22 godine | 1,5 mil. € | |
| Pacos de Ferreira | 21 godina | 1 mil. € | |
| Porto B | 20 godina | 600 hilj. € | |
| Penafiel | 20 godina | 450 hilj. € | |
| Penafiel | 19 godina | 450 hilj. € |
Tržišna vrednost: 800 hilj. €.
Sérgio Oliveira u sezoni 2025-2026: 6 utakmica, 0 golova i 0 asistencija u svim takmičenjima.
Jača noga: Desna.
Državljanstvo: Portugalija.
Sérgio Oliveira u sezoni 2025-2026: 6 utakmica, 0 golova i 0 asistencija u svim takmičenjima. Odigrani minuti: 186. Prosečna ocena: 6,1.
| Sezona | Takmičenje | Tim | Utakmice | Odigrano minuta | Golovi | Asistencije | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025-2026 | Serija A Brazila | do Recife | 6 | 186 | 0 | 0 | 6,1 |
| 2025 | Serija A Brazila | do Recife | 12 | 742 | 1 | 1 | 6,4 |
| 2024-2025 | Serija A Brazila | do Recife | 1 | 67 | 0 | 0 | 6,4 |
| Grčka Super liga | Olympiacos Piraeus | 9 | 319 | 0 | 0 | 6,7 | |
| UEFA Liga Evrope | Olympiacos Piraeus | 3 | 35 | 0 | 0 | 6,5 | |
| 2023-2024 | Super liga Turske | Galatasaray | 12 | 472 | 1 | 0 | 6,7 |
| UEFA Liga šampiona |
| Galatasaray |
| 10 |
| 451 |
| 1 |
| 2 |
| 6,7 |
| Međunarodne prijateljske utakmice klubova | Galatasaray | 3 | 63 | 0 | 0 | 6,4 |
| Turkish Cup | Galatasaray | 1 | 46 | 0 | 0 | 5,9 |
| UEFA Liga Evrope | Galatasaray | 1 | 28 | 0 | 0 | 5,9 |
| 2022-2023 | Super liga Turske | Galatasaray | 32 | 2.336 | 4 | 4 | 6,9 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Međunarodne prijateljske utakmice klubova | Galatasaray | 4 | 155 | 0 | 0 | 6,3 | |
| Turkish Cup | Galatasaray | 2 | 87 | 0 | 0 | 5,8 |
| 2022 | Kvalifikacije za SP (UEFA) | PortugalReprezentacija | 2 | 74 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2021-2022 | Međunarodne prijateljske utakmice klubova | Galatasaray | 2 | 145 | 0 | 0 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Serija A | Roma | 14 | 898 | 2 | 1 | 6,6 | |
| UEFA Liga konferencija | Roma | 6 | 366 | 1 | 0 | 6,8 | |
| Coppa Italia | Roma | 2 | 160 | 0 | 0 | 7,2 | |
| Prva liga Portugala | Porto | 13 | 391 | 2 | 0 | 7,1 | |
| UEFA Liga šampiona | Porto | 6 | 301 | 1 | 0 | 6,7 | |
| Portuguese Cup | Porto | 3 | 102 | 2 | 0 | – | |
| Portuguese League Cup | Porto | 2 | 119 | 0 | 0 | – |
| 2020-2021 | Prva liga Portugala | Porto | 32 | 2.394 | 13 | 5 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| UEFA Liga šampiona | Porto | 8 | 737 | 5 | 0 | 6,9 | |
| Portuguese Cup | Porto | 6 | 341 | 1 | 1 | 6,9 | |
| Međunarodne prijateljske utakmice klubova | Porto | 1 | 83 | 0 | 0 | 6,9 | |
| Portuguese League Cup | Porto | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,1 | |
| UEFA Liga nacija | PortugalReprezentacija | 3 | 26 | 0 | 0 | 6,3 | |
| UEFA Evropsko prvenstvo | PortugalReprezentacija | 1 | 12 | 0 | 0 | 6,1 |
| 2020 | Portuguese Super Cup | Porto | 1 | 89 | 1 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| UEFA Evropsko prvenstvo | PortugalReprezentacija | 1 | 2 | 0 | 0 | 6,3 |
| 2019-2020 | Prva liga Portugala | Porto | 20 | 1.306 | 3 | 4 | 7,3 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| UEFA Liga Evrope | Porto | 3 | 196 | 0 | 0 | 6,5 | |
| Portuguese Cup | Porto | 2 | 39 | 1 | 0 | 7,9 | |
| Portuguese League Cup | Porto | 2 | 180 | 0 | 1 | 6,7 | |
| Liga Portugal 2 | Porto | 1 | 23 | 0 | 0 | – | |
| UEFA Liga šampiona | Porto | 1 | 90 | 1 | 0 | – |
| 2018-2019 | Grčka Super liga | PAOK Saloniki | 11 | 776 | 3 | 0 | 6,9 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Greek Cup | PAOK Saloniki | 2 | 48 | 0 | 0 | – | |
| Prva liga Portugala | Porto | 8 | 479 | 1 | 1 | 6,9 | |
| UEFA Liga šampiona | Porto | 4 | 96 | 1 | 0 | 6,7 | |
| Portuguese Cup | Porto | 1 | 12 | 0 | 0 | 5,7 | |
| Portuguese League Cup | Porto | 1 | 90 | 0 | 1 | – | |
| Prijateljske utakmice reprezentacija | PortugalReprezentacija | 2 | 65 | 0 | 0 | – | |
| UEFA Liga nacija | PortugalReprezentacija | 1 | 4 | 0 | 0 | – |
| 2017-2018 | Prva liga Portugala | Porto | 19 | 1.159 | 4 | 2 | 7,3 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| UEFA Liga šampiona | Porto | 5 | 352 | 0 | 0 | 6,5 |
| 2016-2017 | Liga 1 | Nantes | 3 | 60 | 0 | 0 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga 1 | Porto | 3 | 49 | 0 | 0 | 6,5 | |
| Prva liga Portugala | Porto | 1 | 20 | 0 | 0 | 6,8 |
| 2015-2016 | Prva liga Portugala | Porto | 9 | 633 | 2 | 1 | 7,1 |
|---|
| 2014-2015 | Prva liga Portugala | Pacos de Ferreira | 10 | 551 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2013-2014 | Prva liga Portugala | Pacos de Ferreira | 18 | 889 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2010-2011 | Prva liga Portugala | Benfica | 2 | 90 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Prva liga Portugala | Sporting Braga | 1 | 17 | 0 | 0 | – | |
| Prva liga Portugala | Pacos de Ferreira | 1 | 17 | 0 | 0 | – | |
| Prva liga Portugala | Sporting | 1 | 17 | 0 | 0 | – |