Reklama
Pozicija: Odbrambeni igrač, Državljanstvo: Norveška, Godine: 35, Visina: 188 cm. 2023-2024 – nastupi: 2, golovi: 1, asistencije: 0. Poslednji zabeleženi nastup: Rosenborg - Stabaek (22. oktobar 2023.).
Poslednje ažuriranje:
Nema dostupnih podataka
Najviša: 700 hilj. € (28. dec 2012.)
Stabaek – nastupi: 48, golovi: 5, asistencije: 0
Tromsø IL – nastupi: 138, golovi: 12, asistencije: 3
Rosenborg – nastupi: 6, golovi: 0, asistencije: 0
Povezane strane: Rezultati uživo
Simen Wangberg – starost: 35 godina. Datum rođenja: 6. maj 1991..
Pozicija: Odbrambeni igrač.
Simen Wangberg – visina: 188 cm.
Jača noga: Desna.
Državljanstvo: Norveška.
Simen Wangberg u sezoni 2023-2024: 2 utakmice, 1 gol i 0 asistencija u svim takmičenjima.
| Datum | Tim | Godine | Vrednost |
|---|---|---|---|
| Stabaek | 32 godine | 125 hilj. € | |
| Stabaek | 32 godine | 150 hilj. € | |
| Stabaek | 32 godine | 200 hilj. € | |
| Stabaek | 31 godina | 250 hilj. € | |
| Stabaek | 30 godina | 200 hilj. € | |
| Tromso IL | 29 godina | 200 hilj. € | |
| Tromso IL | 29 godina | 300 hilj. € | |
| Tromso IL | 28 godina | 325 hilj. € | |
| Tromso IL | 28 godina | 400 hilj. € | |
| Tromso IL | 27 godina | 500 hilj. € | |
| Tromso IL | 26 godina | 500 hilj. € | |
| Tromso IL | 25 godina | 500 hilj. € | |
| Tromso IL | 24 godine | 500 hilj. € | |
| Tromso IL | 23 godine | 500 hilj. € | |
| Brann | 22 godine | 400 hilj. € | |
| Brann | 22 godine | 500 hilj. € | |
| Brann | 21 godina | 700 hilj. € | |
| Rosenborg | 21 godina | 500 hilj. € | |
| Rosenborg | 20 godina | 550 hilj. € | |
| Rosenborg | 20 godina | 500 hilj. € | |
| Rosenborg | 19 godina | 400 hilj. € |
Simen Wangberg u sezoni 2023-2024: 2 utakmice, 1 gol i 0 asistencija u svim takmičenjima. Odigrani minuti: 115. Prosečna ocena: 7,8.
| Sezona | Takmičenje | Tim | Utakmice | Odigrano minuta | Golovi | Asistencije | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2023-2024 | Eliteserien | Stabaek | 2 | 115 | 1 | 0 | 7,8 |
| 2023 | Eliteserien | Stabaek | 10 | 395 | 1 | 0 | 6,4 |
| 2022-2023 | 1. divizija Norveške | Stabaek | 2 | 109 | 0 | 0 | – |
| Eliteserien | Stabaek | 1 | 71 | 0 | 0 | 6,3 | |
| 2021-2022 | 1. divizija Norveške | Stabaek | 6 | 363 | 0 | 0 | – |
| Kup Norveške | Stabaek | 1 | 24 | 0 | 0 | – | |
| 2021 | Eliteserien |
| Stabaek |
| 25 |
| 1.849 |
| 3 |
| 0 |
| 6,4 |
| 2020-2021 | Eliteserien | Stabaek | 1 | 55 | 0 | 0 | 6,4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. divizija Norveške | Tromsø IL | 5 | 270 | 0 | 0 | – |
| 2019-2020 | Eliteserien | Tromsø IL | 7 | 548 | 1 | 0 | 6,3 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. divizija Norveške | Tromsø IL | 3 | 219 | 0 | 0 | – |
| 2019 | Eliteserien | Tromsø IL | 9 | 797 | 1 | 0 | 6,7 |
|---|
| 2018-2019 | Eliteserien | Tromsø IL | 20 | 1.685 | 0 | 0 | 6,8 |
|---|
| 2018 | Eliteserien | Tromsø IL | 7 | 590 | 0 | 0 | 6,5 |
|---|
| 2017-2018 | Eliteserien | Tromsø IL | 13 | 1.143 | 6 | 1 | 7,4 |
|---|
| 2017 | Eliteserien | Tromsø IL | 17 | 1.304 | 1 | 0 | 6,8 |
|---|
| 2016-2017 | Eliteserien | Tromsø IL | 6 | 406 | 2 | 0 | 6,8 |
|---|
| 2016 | Eliteserien | Tromsø IL | 16 | 1.286 | 0 | 0 | 6,4 |
|---|
| 2015-2016 | Eliteserien | Tromsø IL | 13 | 1.069 | 1 | 2 | 6,9 |
|---|
| 2015 | Eliteserien | Tromsø IL | 14 | 1.259 | 0 | 0 | 6,6 |
|---|
| 2014-2015 | Eliteserien | Tromsø IL | 8 | 654 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2013-2014 | Eliteserien | Rosenborg | 2 | 153 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2011-2012 | Eliteserien | Rosenborg | 4 | 190 | 0 | 0 | – |
|---|