
Prosečna ocena po mesecu
Dodirnite grafikon da promenite vrednosti
Najviša: 700 hilj. € (7. dec 2025.)
Poslednje ažuriranje:
Sondre Liseth – trenutni klub: Gornik Zabrze. Pozicija: Napadač, Državljanstvo: Norveška, Godine: 29, Visina: 182 cm, Tržišna vrednost: 600 hilj. €. Sondre Liseth u sezoni 2026-2027: 12 utakmica, 2 gola i 2 asistencije u svim takmičenjima.
Najnovija utakmica u dostupnim podacima na kojoj je igrao Sondre Liseth bila je Jagiellonia Bialystok - Gornik Zabrze; na terenu je proveo 71 minut. Datum utakmice: 10. oktobar 2026..
Gornik Zabrze – nastupi: 7, golovi: 1, asistencije: 2
Prema dostupnim podacima ekipe Gornik Zabrze za sezonu 2026/27, Sondre Liseth je odigrao 338 minuta i počeo 3 utakmice u startnoj postavi.
Gornik Zabrze – nastupi: 55, golovi: 10, asistencije: 3
Haugesund – nastupi: 58, golovi: 7, asistencije: 5
Mjondalen – nastupi: 52, golovi: 7, asistencije: 1
Povezane strane: Gornik Zabrze, Rezultati uživo
Sondre Liseth – starost: 29 godina. Datum rođenja: 30. septembar 1997..
Pozicija: Napadač.
| Datum | Tim | Godine | Vrednost |
|---|---|---|---|
| Gornik Zabrze | 29 godina | 600 hilj. € | |
| Gornik Zabrze | 28 godina | 700 hilj. € | |
| Gornik Zabrze | 28 godina | 700 hilj. € | |
| Gornik Zabrze | 27 godina | 500 hilj. € | |
| Gornik Zabrze | 27 godina | 300 hilj. € | |
| Haugesund | 27 godina | 300 hilj. € | |
| Haugesund | 26 godina | 300 hilj. € | |
| Haugesund | 26 godina | 250 hilj. € | |
| Haugesund | 26 godina | 250 hilj. € | |
| Haugesund | 25 godina | 300 hilj. € | |
| Haugesund | 25 godina | 350 hilj. € | |
| Haugesund | 25 godina | 400 hilj. € | |
| Haugesund | 24 godine | 500 hilj. € | |
| Mjondalen | 23 godine | 200 hilj. € | |
| Mjondalen | 22 godine | 300 hilj. € | |
| Nest Sotra | 21 godina | 300 hilj. € |
Sondre Liseth igra za klub Gornik Zabrze.
Sondre Liseth – visina: 182 cm.
Jača noga: Desna.
Državljanstvo: Norveška.
Tržišna vrednost: 600 hilj. €.
Sondre Liseth u sezoni 2026-2027: 12 utakmica, 2 gola i 2 asistencije u svim takmičenjima.
Sondre Liseth u sezoni 2026-2027: 12 utakmica, 2 gola i 2 asistencije u svim takmičenjima. Odigrani minuti: 525. Prosečna ocena: 6,7.
| Sezona | Takmičenje | Tim | Utakmice | Odigrano minuta | Golovi | Asistencije | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | Ekstraklasa | Gornik Zabrze | 7 | 338 | 1 | 2 | 6,8 |
| UEFA Liga konferencija | Gornik Zabrze | 2 | 114 | 1 | 0 | 6,7 | |
| UEFA Liga šampiona | Gornik Zabrze | 2 | 45 | 0 | 0 | 6,4 | |
| UEFA Liga Evrope | Gornik Zabrze | 1 | 28 | 0 | 0 | 6,5 | |
| 2026 | Poland Super Cup | Gornik Zabrze | 1 | 25 | 0 | 0 | 6,7 |
| 2025-2026 | Ekstraklasa | Gornik Zabrze | 29 | 2.346 | 8 | 1 | 6,8 |
| 2024-2025 |
| Ekstraklasa |
| Gornik Zabrze |
| 13 |
| 234 |
| 0 |
| 0 |
| 6,5 |
| Elitserija | Haugesund | 4 | 345 | 0 | 0 | 6,3 |
| 2024 | Elitserija | Haugesund | 18 | 1.052 | 1 | 1 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. divizija (Norveška) | Haugesund | 2 | 144 | 1 | 0 | 7,0 |
| 2023 | Elitserija | Haugesund | 3 | 142 | 0 | 0 | 5,9 |
|---|
| 2022-2023 | Elitserija | Haugesund | 2 | 154 | 0 | 0 | 6,3 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Norwegian Cup | Haugesund | 1 | 81 | 0 | 0 | – |
| 2021 | Elitserija | Haugesund | 27 | 2.215 | 5 | 4 | 6,9 |
|---|
| 2020-2021 | Elitserija | Haugesund | 1 | 90 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Elitserija | Mjondalen | 6 | 529 | 1 | 0 | 6,0 |
| 2020 | Elitserija | Mjondalen | 19 | 1.337 | 3 | 0 | 6,5 |
|---|
| 2019-2020 | Elitserija | Mjondalen | 9 | 427 | 2 | 1 | 6,9 |
|---|
| 2019 | Elitserija | Mjondalen | 8 | 699 | 0 | 0 | 6,4 |
|---|
| 2018-2019 | Elitserija | Mjondalen | 10 | 860 | 1 | 0 | 6,7 |
|---|