Reklama
Thabo Cele – trenutni klub: Mamelodi Sundowns. Pozicija: Vezni igrač, Državljanstvo: Južnoafrička Republika, Godine: 29, Visina: 168 cm, Tržišna vrednost: 450 hilj. €. 2026-2027 – nastupi: 1, golovi: 0, asistencije: 0. Poslednji zabeleženi nastup: Mamelodi Sundowns - Marumo Gallants (27. oktobar 2026.).
Poslednje ažuriranje:
Prosečna ocena po mesecu
Dodirnite grafikon da promenite vrednosti
Nema dostupnih podataka
Najviša: 650 hilj. € (15. nov 2022.)
Mamelodi Sundowns – nastupi: 1, golovi: 0, asistencije: 0
Prema dostupnim podacima ekipe Mamelodi Sundowns za sezonu 2026/27, Thabo Cele je odigrao 27 minuta i počeo 0 utakmica u startnoj postavi.
Mamelodi Sundowns – nastupi: 3, golovi: 0, asistencije: 0
Kaizer Chiefs – nastupi: 34, golovi: 0, asistencije: 0
Fakel Voronezh – nastupi: 26, golovi: 0, asistencije: 0
Radomiak Radom – nastupi: 33, golovi: 0, asistencije: 1
Cova Piedade – nastupi: 44, golovi: 2, asistencije: 1
Povezane strane: Mamelodi Sundowns, Rezultati uživo
Thabo Cele – starost: 29 godina. Datum rođenja: 15. januar 1997..
Pozicija: Vezni igrač.
Thabo Cele igra za klub Mamelodi Sundowns.
Thabo Cele – visina: 168 cm.
| Datum | Tim | Godine | Vrednost |
|---|---|---|---|
| Kaizer Chiefs | 29 godina | 450 hilj. € | |
| Kaizer Chiefs | 28 godina | 400 hilj. € | |
| Kaizer Chiefs | 28 godina | 350 hilj. € | |
| Fakel | 27 godina | 350 hilj. € | |
| Fakel | 27 godina | 250 hilj. € | |
| Fakel | 26 godina | 300 hilj. € | |
| Radomiak Radom | 26 godina | 350 hilj. € | |
| Radomiak Radom | 26 godina | 450 hilj. € | |
| Radomiak Radom | 25 godina | 650 hilj. € | |
| Radomiak Radom | 25 godina | 450 hilj. € | |
| Radomiak Radom | 25 godina | 100 hilj. € | |
| Radomiak Radom | 24 godine | 150 hilj. € | |
| Cova Piedade | 24 godine | 275 hilj. € | |
| Cova Piedade | 23 godine | 200 hilj. € | |
| Cova Piedade | 22 godine | 150 hilj. € | |
| Cova Piedade | 22 godine | 250 hilj. € | |
| Cova Piedade | 22 godine | 250 hilj. € | |
| Benfica B | 20 godina | 75 hilj. € |
Jača noga: Obe.
Državljanstvo: Južnoafrička Republika.
Tržišna vrednost: 450 hilj. €.
Thabo Cele u sezoni 2026-2027: 1 utakmica, 0 golova i 0 asistencija u svim takmičenjima.
Thabo Cele u sezoni 2026-2027: 1 utakmica, 0 golova i 0 asistencija u svim takmičenjima. Odigrani minuti: 27. Prosečna ocena: 6,7.
| Sezona | Takmičenje | Tim | Utakmice | Odigrano minuta | Golovi | Asistencije | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | Premijer liga Južne Afrike | Mamelodi Sundowns | 1 | 27 | 0 | 0 | 6,7 |
| 2026 | Kup Premijer lige Južne Afrike | Mamelodi Sundowns | 1 | 45 | 0 | 0 | 6,3 |
| Međunarodne prijateljske utakmice klubova | Mamelodi Sundowns | 1 | 22 | 0 | 0 | 6,8 | |
| 2025-2026 | Premijer liga Južne Afrike | Kaizer Chiefs | 17 | 906 | 0 | 0 | 6,8 |
| KAF Kup konfederacija | Kaizer Chiefs | 1 | 80 | 0 | 0 | 6,6 | |
| 2025 | Kup Premijer lige Južne Afrike | Kaizer Chiefs | 1 |
| 75 |
| 0 |
| 0 |
| 6,7 |
| 2024-2025 | Premijer liga Južne Afrike | Kaizer Chiefs | 11 | 713 | 0 | 0 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga kup Južne Afrike | Kaizer Chiefs | 4 | 315 | 0 | 0 | – | |
| Premijer liga Rusije | Fakel Voronezh | 8 | 432 | 0 | 0 | 6,2 | |
| Kup Rusije | Fakel Voronezh | 5 | 269 | 0 | 0 | – |
| 2023-2024 | Premijer liga Rusije | Fakel Voronezh | 10 | 290 | 0 | 0 | 6,4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kup Rusije | Fakel Voronezh | 3 | 193 | 0 | 0 | – |
| 2022-2023 | Ekstraklasa | Radomiak Radom | 19 | 1.095 | 0 | 1 | 6,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| KAF Kup konfederacija | JapanReprezentacija | 4 | 294 | 0 | 0 | – |
| 2021-2022 | Ekstraklasa | Radomiak Radom | 14 | 675 | 0 | 0 | 6,5 |
|---|
| 2021 | Olimpijski fudbalski turnir | Južnoafrička RepublikaReprezentacija | 3 | 263 | 0 | 0 | 6,5 |
|---|
| 2020-2021 | Liga Portugal 2 | Cova Piedade | 27 | 1.729 | 2 | 1 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kup Portugalije | Cova Piedade | 1 | 40 | 0 | 0 | – |
| 2019-2020 | Liga Portugal 2 | Cova Piedade | 8 | 337 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2018-2019 | Liga Portugal 2 | Cova Piedade | 8 | 544 | 0 | 0 | – |
|---|