Reklama
Pozicija: Odbrambeni igrač, Državljanstvo: Nemačka, Godine: 39, Visina: 193 cm. 2021-2022 – nastupi: 5, golovi: 0, asistencije: 0. Poslednji zabeleženi nastup: Dynamo Dresden - Sandhausen (30. oktobar 2021.).
Poslednje ažuriranje:
Nema dostupnih podataka
Najviša: 600 hilj. € (22. jan 2017.)
Sandhausen – nastupi: 147, golovi: 4, asistencije: 2
Aalen – nastupi: 6, golovi: 0, asistencije: 0
Povezane strane: Rezultati uživo
Tim Kister – starost: 39 godina. Datum rođenja: 30. decembar 1986..
Pozicija: Odbrambeni igrač.
Tim Kister – visina: 193 cm.
Jača noga: Desna.
Državljanstvo: Nemačka.
Tim Kister u sezoni 2021-2022: 5 utakmica, 0 golova i 0 asistencija u svim takmičenjima.
| Datum | Tim | Godine | Vrednost |
|---|---|---|---|
| Sandhausen | 35 godina | 150 hilj. € | |
| Sandhausen | 34 godine | 150 hilj. € | |
| Sandhausen | 34 godine | 250 hilj. € | |
| Sandhausen | 34 godine | 250 hilj. € | |
| Sandhausen | 32 godine | 300 hilj. € | |
| Sandhausen | 32 godine | 350 hilj. € | |
| Sandhausen | 32 godine | 400 hilj. € | |
| Sandhausen | 31 godina | 500 hilj. € | |
| Sandhausen | 31 godina | 600 hilj. € | |
| Sandhausen | 30 godina | 600 hilj. € | |
| Sandhausen | 30 godina | 600 hilj. € | |
| Sandhausen | 29 godina | 550 hilj. € | |
| Sandhausen | 29 godina | 500 hilj. € | |
| Sandhausen | 28 godina | 450 hilj. € | |
| Sandhausen | 28 godina | 300 hilj. € | |
| Sandhausen | 27 godina | 400 hilj. € | |
| Sandhausen | 27 godina | 400 hilj. € | |
| Aalen | 26 godina | 450 hilj. € | |
| Aalen | 26 godina | 450 hilj. € | |
| Aalen | 25 godina | 300 hilj. € | |
| Aalen | 25 godina | 250 hilj. € | |
| Dynamo Dresden | 24 godine | 200 hilj. € | |
| Dynamo Dresden | 23 godine | 150 hilj. € | |
| Dynamo Dresden | 23 godine | 50 hilj. € |
Tim Kister u sezoni 2021-2022: 5 utakmica, 0 golova i 0 asistencija u svim takmičenjima. Odigrani minuti: 67. Prosečna ocena: 6,3.
| Sezona | Takmičenje | Tim | Utakmice | Odigrano minuta | Golovi | Asistencije | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2021-2022 | 2. Bundesliga | Sandhausen | 5 | 67 | 0 | 0 | 6,3 |
| 2020-2021 | 2. Bundesliga | Sandhausen | 22 | 1.678 | 0 | 1 | 6,5 |
| Kup Nemačke | Sandhausen | 2 | 94 | 0 | 0 | 5,8 | |
| 2019-2020 | 2. Bundesliga | Sandhausen | 14 | 938 | 0 | 0 | 5,2 |
| 2018-2019 | 2. Bundesliga | Sandhausen | 16 | 1.421 | 1 | 0 | 6,6 |
| Kup Nemačke | Sandhausen | 2 | 175 | 1 | 0 | 7,4 | |
| 2017-2018 |
| Sandhausen |
| 19 |
| 1.705 |
| 0 |
| 1 |
| 6,6 |
| 2016-2017 | 2. Bundesliga | Sandhausen | 26 | 2.105 | 1 | 0 | 6,6 |
|---|
| 2015-2016 | 2. Bundesliga | Sandhausen | 31 | 2.756 | 1 | 0 | 6,5 |
|---|
| 2014-2015 | 2. Bundesliga | Sandhausen | 7 | 630 | 0 | 0 | 7,0 |
|---|
| 2013-2014 | 2. Bundesliga | Sandhausen | 3 | 85 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2012-2013 | 2. Bundesliga | Aalen | 6 | 182 | 0 | 0 | – |
|---|