Reklama
Pozicija: Odbrambeni igrač, Državljanstvo: Severna Irska, Godine: 34, Visina: 188 cm. 2025-2026 – nastupi: 17, golovi: 0, asistencije: 0. Poslednji zabeleženi nastup: Colchester United - Walsall (28. mart 2026.).
Poslednje ažuriranje:
Prosečna ocena po mesecu
Dodirnite grafikon da promenite vrednosti
Povređen
Nema dostupnih podataka
Najviša: 350 hilj. € (28. jul 2022.)
Colchester United – nastupi: 62, golovi: 0, asistencije: 0
Shrewsbury Town – nastupi: 81, golovi: 2, asistencije: 2
Sunderland – nastupi: 104, golovi: 4, asistencije: 2
Burton Albion – nastupi: 59, golovi: 1, asistencije: 1
Povezane strane: Rezultati uživo
Tom Flanagan – starost: 34 godine. Datum rođenja: 17. januar 1992..
Pozicija: Odbrambeni igrač.
Tom Flanagan – visina: 188 cm.
Jača noga: Desna.
Državljanstvo: Severna Irska.
Tom Flanagan u sezoni 2025-2026: 17 utakmica, 0 golova i 0 asistencija u svim takmičenjima.
| Datum | Tim | Godine | Vrednost |
|---|---|---|---|
| Colchester United | 34 godine | 25 hilj. € | |
| Colchester United | 34 godine | 50 hilj. € | |
| Colchester United | 33 godine | 75 hilj. € | |
| Colchester United | 33 godine | 100 hilj. € | |
| Shrewsbury Town | 32 godine | 100 hilj. € | |
| Shrewsbury Town | 32 godine | 150 hilj. € | |
| Shrewsbury Town | 31 godina | 250 hilj. € | |
| Shrewsbury Town | 31 godina | 300 hilj. € | |
| Shrewsbury Town | 30 godina | 350 hilj. € | |
| Burton | 26 godina | 250 hilj. € | |
| Burton | 25 godina | 250 hilj. € | |
| Burton | 25 godina | 200 hilj. € | |
| Burton | 24 godine | 200 hilj. € | |
| Burton | 24 godine | 100 hilj. € | |
| Burton | 23 godine | 75 hilj. € | |
| Milton Keynes Dons | 23 godine | 75 hilj. € | |
| Milton Keynes Dons | 20 godina | 75 hilj. € | |
| Milton Keynes Dons | 18 godina | 50 hilj. € |
Tom Flanagan u sezoni 2025-2026: 17 utakmica, 0 golova i 0 asistencija u svim takmičenjima. Odigrani minuti: 1.248. Prosečna ocena: 6,6.
| Sezona | Takmičenje | Tim | Utakmice | Odigrano minuta | Golovi | Asistencije | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025-2026 | Liga 2 Engleske | Colchester United | 15 | 1.090 | 0 | 0 | 6,5 |
| EFL trofej | Colchester United | 1 | 68 | 0 | 0 | 7,2 | |
| Liga kup Engleske | Colchester United | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,7 | |
| 2024-2025 | Liga 2 Engleske | Colchester United | 41 | 3.688 | 0 | 0 | 6,6 |
| EFL trofej | Colchester United | 3 | 225 | 0 | 0 | 6,6 | |
| FA kup | Colchester United | 1 | 120 | 0 | 0 | 6,3 | |
| 2023-2024 | Liga 1 Engleske |
| Shrewsbury Town |
| 21 |
| 1.618 |
| 0 |
| 0 |
| 6,2 |
| EFL trofej | Shrewsbury Town | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,2 |
| FA kup | Shrewsbury Town | 1 | 90 | 0 | 1 | 6,4 |
| Liga kup Engleske | Shrewsbury Town | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,6 |
| 2022-2023 | Liga 1 Engleske | Shrewsbury Town | 38 | 3.275 | 1 | 1 | 6,2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| FA kup | Shrewsbury Town | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,1 | |
| Liga kup Engleske | Shrewsbury Town | 2 | 164 | 0 | 0 | 6,4 | |
| Liga nacija | Severna IrskaReprezentacija | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,4 |
| 2022 | Kvalifikacije za SP (Evropa) | Severna IrskaReprezentacija | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,3 |
|---|
| 2021-2022 | Liga 1 Engleske | Shrewsbury Town | 14 | 1.203 | 1 | 0 | 6,4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga 1 Engleske | Sunderland | 25 | 2.216 | 1 | 1 | 6,6 | |
| Liga kup Engleske | Sunderland | 2 | 180 | 0 | 0 | 5,8 | |
| FA kup | Sunderland | 1 | 45 | 0 | 0 | 6,7 | |
| Kvalifikacije za SP (Evropa) | Severna IrskaReprezentacija | 2 | 91 | 0 | 0 | 6,4 | |
| Prijateljske utakmice reprezentacija | Severna IrskaReprezentacija | 1 | 90 | 0 | 0 | 5,9 |
| 2021 | Prijateljske utakmice reprezentacija | Severna IrskaReprezentacija | 1 | 90 | 0 | 0 | 7,0 |
|---|
| 2020-2021 | Liga 1 Engleske | Sunderland | 18 | 1.346 | 0 | 1 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| EFL trofej | Sunderland | 3 | 224 | 0 | 0 | – | |
| FA kup | Sunderland | 1 | 90 | 0 | 0 | 8,4 | |
| Liga kup Engleske | Sunderland | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,7 | |
| Liga nacija | Severna IrskaReprezentacija | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,4 |
| 2020 | Evropsko prvenstvo | Severna IrskaReprezentacija | 1 | 21 | 0 | 0 | 6,3 |
|---|
| 2019-2020 | Liga 1 Engleske | Sunderland | 17 | 1.326 | 1 | 0 | 6,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga kup Engleske | Sunderland | 3 | 270 | 1 | 0 | 6,8 | |
| EFL trofej | Sunderland | 1 | 90 | 0 | 0 | 7,0 | |
| Evropsko prvenstvo | Severna IrskaReprezentacija | 2 | 93 | 0 | 0 | 5,9 | |
| Prijateljske utakmice reprezentacija | Severna IrskaReprezentacija | 2 | 180 | 0 | 0 | – |
| 2018-2019 | Liga 1 Engleske | Sunderland | 29 | 2.357 | 1 | 0 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| FA kup | Sunderland | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,3 | |
| EFL trofej | Sunderland | 1 | 90 | 0 | 0 | 7,2 |
| 2017-2018 | Čempionšip | Burton Albion | 27 | 1.709 | 1 | 0 | 6,1 |
|---|
| 2016-2017 | Čempionšip | Burton Albion | 30 | 1.867 | 0 | 1 | 6,3 |
|---|
| 2015-2016 | Liga 1 Engleske | Burton Albion | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,3 |
|---|