Prosečna ocena po mesecu
Dodirnite grafikon da promenite vrednosti
Najviša: 350 hilj. € (20. dec 2018.)
Poslednje ažuriranje:
Viljormur Davidsen – trenutni klub: NSI Runavik. Pozicija: Odbrambeni igrač, Državljanstvo: Farska Ostrva, Godine: 35, Visina: 177 cm, Tržišna vrednost: 75 hilj. €. Viljormur Davidsen u sezoni 2026-2027: 8 utakmica, 1 gol i 2 asistencije u svim takmičenjima.
Najnovija utakmica u dostupnim podacima na kojoj je igrao Viljormur Davidsen bila je Kazakhstan - Faroe Islands; na terenu je proveo 21 minut. Datum utakmice: 6. oktobar 2026..
NSI Runavik – nastupi: 24, golovi: 1, asistencije: 1
Prema dostupnim podacima ekipe NSI Runavik za sezonu 2026, Viljormur Davidsen je odigrao 86 minuta i počeo 24 utakmice u startnoj postavi.
NSI Runavik – nastupi: 6, golovi: 0, asistencije: 2
HB Torshavn – nastupi: 7, golovi: 0, asistencije: 0
Helsingborgs – nastupi: 28, golovi: 0, asistencije: 0
Vejle – nastupi: 51, golovi: 0, asistencije: 3
Povezane strane: NSI Runavik, Rezultati uživo
Viljormur Davidsen – starost: 35 godina. Datum rođenja: 19. jul 1991..
| Datum | Tim | Godine | Vrednost |
|---|---|---|---|
| NSI Runavik | 34 godine | 75 hilj. € | |
| HB Torshavn | 34 godine | 100 hilj. € | |
| HB Torshavn | 33 godine | 125 hilj. € | |
| HB Torshavn | 33 godine | 150 hilj. € | |
| HB Torshavn | 32 godine | 200 hilj. € | |
| HB Torshavn | 32 godine | 250 hilj. € | |
| HB Torshavn | 31 godina | 325 hilj. € | |
| Helsingborg | 31 godina | 350 hilj. € | |
| Helsingborg | 30 godina | 350 hilj. € | |
| Vejle | 30 godina | 250 hilj. € | |
| Vejle | 30 godina | 250 hilj. € | |
| Vejle | 29 godina | 150 hilj. € | |
| Vejle | 29 godina | 150 hilj. € | |
| Vejle | 29 godina | 200 hilj. € | |
| Vejle | 28 godina | 200 hilj. € | |
| Vejle | 27 godina | 350 hilj. € | |
| Vejle | 27 godina | 350 hilj. € | |
| Vejle | 26 godina | 300 hilj. € | |
| Vejle | 26 godina | 250 hilj. € | |
| Vejle | 25 godina | 250 hilj. € | |
| Vejle | 25 godina | 250 hilj. € | |
| Vejle | 25 godina | 200 hilj. € | |
| Vejle | 24 godine | 150 hilj. € | |
| Vejle | 24 godine | 150 hilj. € | |
| Vejle | 23 godine | 150 hilj. € | |
| Vejle | 22 godine | 150 hilj. € | |
| Vejle | 22 godine | 150 hilj. € | |
| Fredericia | 21 godina | 100 hilj. € | |
| NSI Runavik | 21 godina | 150 hilj. € |
Viljormur Davidsen igra za klub NSI Runavik.
Viljormur Davidsen – visina: 177 cm.
Jača noga: Leva.
Državljanstvo: Farska Ostrva.
Tržišna vrednost: 75 hilj. €.
Viljormur Davidsen u sezoni 2026-2027: 8 utakmica, 1 gol i 2 asistencije u svim takmičenjima.
Pozicija: Odbrambeni igrač.
Viljormur Davidsen u sezoni 2026-2027: 8 utakmica, 1 gol i 2 asistencije u svim takmičenjima. Odigrani minuti: 666.
| Sezona | Takmičenje | Tim | Utakmice | Odigrano minuta | Golovi | Asistencije | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | UEFA Liga konferencija | NSI Runavik | 6 | 570 | 0 | 2 | 6,6 |
| UEFA Liga nacija | Farska OstrvaReprezentacija | 2 | 96 | 1 | 0 | 6,5 | |
| 2026 | Kvalifikacije za SP (UEFA) | Farska OstrvaReprezentacija | 6 | 492 | 0 | 0 | 6,4 |
| Prijateljske utakmice reprezentacija | Farska OstrvaReprezentacija | 1 | 5 | 0 | 0 | – | |
| 2025-2026 | UEFA Liga konferencija | HB Torshavn | 1 | 90 | 0 | 0 | 7,2 |
| 2024-2025 | UEFA Liga konferencija |
| 2 |
| 180 |
| 0 |
| 0 |
| 6,5 |
| UEFA Liga nacija | Farska OstrvaReprezentacija | 6 | 540 | 2 | 0 | 6,7 |
| 2024 | European Baltic Cup | Farska OstrvaReprezentacija | 1 | 90 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| UEFA Evropsko prvenstvo | Farska OstrvaReprezentacija | 1 | 90 | 0 | 0 | 5,7 |
| 2023-2024 | European Championship qualification | Farska OstrvaReprezentacija | 4 | 360 | 0 | 0 | 6,4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Prijateljske utakmice reprezentacija | Farska OstrvaReprezentacija | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,2 | |
| European Baltic Cup | Farska OstrvaReprezentacija | 1 | 90 | 0 | 0 | – |
| 2022-2023 | UEFA Liga konferencija | HB Torshavn | 2 | 180 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faroe Islands Premier League | HB Torshavn | 2 | 159 | 0 | 0 | – | |
| Alsvenskan | Helsingborgs | 2 | 180 | 0 | 0 | 5,9 | |
| UEFA Liga nacija | Farska OstrvaReprezentacija | 6 | 540 | 2 | 0 | 6,3 | |
| European Championship qualification | Farska OstrvaReprezentacija | 3 | 270 | 0 | 0 | 6,0 | |
| Prijateljske utakmice reprezentacija | Farska OstrvaReprezentacija | 1 | 70 | 0 | 0 | – |
| 2022 | Alsvenskan | Helsingborgs | 16 | 1.363 | 0 | 0 | 6,3 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kvalifikacije za SP (UEFA) | Farska OstrvaReprezentacija | 5 | 397 | 0 | 0 | 6,0 | |
| Prijateljske utakmice reprezentacija | Farska OstrvaReprezentacija | 1 | 90 | 0 | 0 | 5,4 |
| 2021-2022 | Alsvenskan | Helsingborgs | 10 | 900 | 0 | 0 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Danska Superliga | Vejle | 11 | 776 | 0 | 0 | 6,3 | |
| Danish Cup | Vejle | 2 | 55 | 0 | 0 | 6,9 | |
| Prijateljske utakmice reprezentacija | Farska OstrvaReprezentacija | 1 | 46 | 0 | 0 | – | |
| Kvalifikacije za SP (UEFA) | Farska OstrvaReprezentacija | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,2 |
| 2020-2021 | Danska Superliga | Vejle | 14 | 707 | 0 | 1 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| UEFA Liga nacija | Farska OstrvaReprezentacija | 6 | 540 | 0 | 1 | 6,8 | |
| Prijateljske utakmice reprezentacija | Farska OstrvaReprezentacija | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,3 | |
| Kvalifikacije za SP (UEFA) | Farska OstrvaReprezentacija | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,6 |
| 2019-2020 | Danska 1. divizija | Vejle | 1 | 57 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| UEFA Evropsko prvenstvo | Farska OstrvaReprezentacija | 5 | 445 | 0 | 0 | 6,3 |
| 2018-2019 | Danska Superliga | Vejle | 21 | 1.651 | 0 | 2 | 6,2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| UEFA Evropsko prvenstvo | Farska OstrvaReprezentacija | 4 | 360 | 0 | 0 | 6,6 | |
| UEFA Liga nacija | Farska OstrvaReprezentacija | 1 | 46 | 0 | 0 | – |
| 2017-2018 | Danska Superliga | Vejle | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,8 |
|---|