Prosečna ocena po mesecu
Dodirnite grafikon da promenite vrednosti
Povređen
Nema dostupnih podataka
Najviša: 14 mil. € (17. dec 2018.)
Poslednje ažuriranje:
Walace – trenutni klub: Vitória. Pozicija: Vezni igrač, Državljanstvo: Brazil, Godine: 31, Visina: 188 cm, Tržišna vrednost: 2 mil. €. Walace u sezoni 2026: 12 utakmica, 0 golova i 0 asistencija u svim takmičenjima.
Najnovija utakmica u dostupnim podacima na kojoj je igrao Walace bila je Vitória - BA - Chapecoense; na terenu je proveo 14 minuta. Datum utakmice: 8. oktobar 2026..
Vitória - BA – nastupi: 7, golovi: 0, asistencije: 0
Prema dostupnim podacima ekipe Vitória - BA za sezonu 2026, Walace je odigrao 196 minuta i počeo 2 utakmice u startnoj postavi.
Vitória - BA – nastupi: 10, golovi: 0, asistencije: 0
Cruzeiro - MG – nastupi: 47, golovi: 1, asistencije: 0
Udinese – nastupi: 166, golovi: 3, asistencije: 1
Hannover 96 – nastupi: 28, golovi: 1, asistencije: 1
Hamburger – nastupi: 30, golovi: 2, asistencije: 2
Grêmio - RS – nastupi: 67, golovi: 1, asistencije: 2
Povezane strane: Vitória, Rezultati uživo
| Datum | Tim | Godine | Vrednost |
|---|---|---|---|
| Vitória | 31 godina | 2 mil. € | |
| Cruzeiro | 31 godina | 2,5 mil. € | |
| Cruzeiro | 30 godina | 3 mil. € | |
| Cruzeiro | 30 godina | 4,5 mil. € | |
| Cruzeiro | 30 godina | 4,5 mil. € | |
| Cruzeiro | 29 godina | 5 mil. € | |
| Udinese | 29 godina | 6 mil. € | |
| Udinese | 28 godina | 7 mil. € | |
| Udinese | 28 godina | 7 mil. € | |
| Udinese | 27 godina | 7 mil. € | |
| Udinese | 27 godina | 5 mil. € | |
| Udinese | 26 godina | 4,5 mil. € | |
| Udinese | 26 godina | 5 mil. € | |
| Udinese | 25 godina | 5 mil. € | |
| Udinese | 25 godina | 5 mil. € | |
| Udinese | 25 godina | 4,8 mil. € | |
| Udinese | 24 godine | 6 mil. € | |
| Hannover 96 | 24 godine | 8,5 mil. € | |
| Hannover 96 | 23 godine | 10 mil. € | |
| Hannover 96 | 23 godine | 14 mil. € | |
| Hannover 96 | 23 godine | 8,5 mil. € | |
| Hannover 96 | 23 godine | 5 mil. € | |
| Hamburger | 23 godine | 4,5 mil. € | |
| Hamburger | 23 godine | 4,5 mil. € | |
| Hamburger | 22 godine | 7 mil. € | |
| Hamburger | 22 godine | 8 mil. € | |
| Hamburger | 21 godina | 9 mil. € | |
| Grêmio | 21 godina | 9 mil. € | |
| Grêmio | 21 godina | 6,5 mil. € | |
| Grêmio | 20 godina | 5 mil. € | |
| Grêmio | 20 godina | 3,5 mil. € | |
| Grêmio | 19 godina | 3,5 mil. € | |
| Grêmio | 19 godina | 200 hilj. € |
Walace – starost: 31 godina. Datum rođenja: 4. april 1995..
Pozicija: Vezni igrač.
Walace igra za klub Vitória.
Walace – visina: 188 cm.
Jača noga: Desna.
Državljanstvo: Brazil.
Tržišna vrednost: 2 mil. €.
Walace u sezoni 2026: 12 utakmica, 0 golova i 0 asistencija u svim takmičenjima.
Walace u sezoni 2026: 12 utakmica, 0 golova i 0 asistencija u svim takmičenjima. Odigrani minuti: 419.
| Sezona | Takmičenje | Tim | Utakmice | Odigrano minuta | Golovi | Asistencije | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | Serija A Brazila | Vitória - BA | 7 | 196 | 0 | 0 | 6,4 |
| Brazilian Cup | Vitória - BA | 3 | 109 | 0 | 0 | 6,4 | |
| Kampeonato Mineiro Divizija 1 (Brazil) | Cruzeiro - MG | 2 | 114 | 0 | 0 | 6,4 | |
| 2025-2026 | Serija A Brazila | Cruzeiro - MG | 2 | 91 | 0 | 0 | 6,5 |
| 2025 | Serija A Brazila | Cruzeiro - MG | 15 | 286 | 0 | 0 | 6,5 |
| KONMEBOL Kopa Sudamerikana | Cruzeiro - MG | 3 | 195 | 0 | 0 | 6,5 | |
| Kampeonato Mineiro Divizija 1 (Brazil) |
| Cruzeiro - MG |
| 3 |
| 207 |
| 0 |
| 0 |
| – |
| Brazilian Cup | Cruzeiro - MG | 2 | 5 | 0 | 0 | 6,6 |
| 2024-2025 | KONMEBOL Kopa Sudamerikana | Cruzeiro - MG | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Serija A Brazila | Cruzeiro - MG | 2 | 101 | 0 | 0 | 6,3 | |
| Brazilian Cup | Cruzeiro - MG | 1 | 10 | 0 | 0 | 6,9 |
| 2024 | Serija A Brazila | Cruzeiro - MG | 8 | 343 | 0 | 0 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| KONMEBOL Kopa Sudamerikana | Cruzeiro - MG | 6 | 403 | 1 | 0 | 6,7 |
| 2023-2024 | Serija A Brazila | Cruzeiro - MG | 1 | 15 | 0 | 0 | 6,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Serija A | Udinese | 37 | 3.243 | 2 | 0 | 6,4 | |
| Coppa Italia | Udinese | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,3 |
| 2022-2023 | Serija A | Udinese | 37 | 3.199 | 0 | 1 | 6,5 |
|---|
| 2021-2022 | Serija A | Udinese | 36 | 2.981 | 1 | 0 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Coppa Italia | Udinese | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,7 | |
| Međunarodne prijateljske utakmice klubova | Udinese | 1 | 84 | 0 | 0 | 6,5 |
| 2020-2021 | Serija A | Udinese | 30 | 2.058 | 0 | 0 | 6,5 |
|---|
| 2019-2020 | Serija A | Udinese | 20 | 1.136 | 0 | 0 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Coppa Italia | Udinese | 2 | 85 | 0 | 0 | – |
| 2018-2019 | Bundesliga | Hannover 96 | 26 | 1.996 | 1 | 1 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| DFB Pokal | Hannover 96 | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,7 | |
| Prijateljske utakmice reprezentacija | Hamburger | 3 | 135 | 0 | 0 | 7,1 |
| 2017-2018 | Bundesliga | Hamburger | 18 | 1.320 | 1 | 2 | 6,5 |
|---|
| 2016-2017 | Bundesliga | Hamburger | 9 | 721 | 1 | 0 | 6,4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Serija A Brazila | Grêmio - RS | 9 | 761 | 0 | 1 | 6,7 |
| 2016 | Serija A Brazila | Grêmio - RS | 6 | 531 | 1 | 0 | 6,8 |
|---|
| 2015-2016 | Serija A Brazila | Grêmio - RS | 23 | 2.027 | 0 | 0 | 6,5 |
|---|
| 2015 | Serija A Brazila | Grêmio - RS | 14 | 1.197 | 0 | 1 | 6,7 |
|---|
| 2014-2015 | Serija A Brazila | Grêmio - RS | 11 | 671 | 0 | 0 | 6,4 |
|---|
| 2014 | Serija A Brazila | Grêmio - RS | 3 | 188 | 0 | 0 | 6,9 |
|---|
| 2013-2014 | Serija A Brazila | Grêmio - RS | 1 | 8 | 0 | 0 | – |
|---|