
Prosečna ocena po mesecu
Dodirnite grafikon da promenite vrednosti
Nema dostupnih podataka
Najviša: 1,1 mil. € (27. dec 2019.)
Poslednje ažuriranje:
Yusuke Segawa – trenutni klub: Kashiwa Reysol. Pozicija: Napadač, Državljanstvo: Japan, Godine: 32, Visina: 170 cm, Tržišna vrednost: 450 hilj. €. Yusuke Segawa u sezoni 2026-2027: 11 utakmica, 7 golova i 2 asistencije u svim takmičenjima.
Najnovija utakmica u dostupnim podacima na kojoj je igrao Yusuke Segawa bila je Kashiwa Reysol - Port; na terenu je proveo 18 minuta. Datum utakmice: 14. oktobar 2026..
Kashiwa Reysol – nastupi: 9, golovi: 7, asistencije: 2
Prema dostupnim podacima ekipe Kashiwa Reysol za sezonu 2026/27, Yusuke Segawa je odigrao 333 minuta i počeo 0 utakmica u startnoj postavi.
Kashiwa Reysol – nastupi: 116, golovi: 27, asistencije: 6
Kawasaki Frontale – nastupi: 90, golovi: 9, asistencije: 3
Shonan Bellmare – nastupi: 36, golovi: 3, asistencije: 1
RB Omiya Ardija – nastupi: 16, golovi: 2, asistencije: 0
Povezane strane: Kashiwa Reysol, Rezultati uživo
Yusuke Segawa – starost: 32 godine. Datum rođenja: 7. februar 1994..
| Datum | Tim | Godine | Vrednost |
|---|---|---|---|
| Kashiwa Reysol | 32 godine | 450 hilj. € | |
| Kashiwa Reysol | 31 godina | 500 hilj. € | |
| Kawasaki Frontale | 31 godina | 400 hilj. € | |
| Kawasaki Frontale | 30 godina | 450 hilj. € | |
| Kawasaki Frontale | 30 godina | 500 hilj. € | |
| Kawasaki Frontale | 30 godina | 600 hilj. € | |
| Kawasaki Frontale | 29 godina | 550 hilj. € | |
| Shonan Bellmare | 28 godina | 600 hilj. € | |
| Shonan Bellmare | 28 godina | 650 hilj. € | |
| Shonan Bellmare | 27 godina | 650 hilj. € | |
| Kashiwa Reysol | 27 godina | 800 hilj. € | |
| Kashiwa Reysol | 26 godina | 900 hilj. € | |
| Kashiwa Reysol | 26 godina | 900 hilj. € | |
| Kashiwa Reysol | 25 godina | 1,1 mil. € | |
| Kashiwa Reysol | 25 godina | 800 hilj. € | |
| Kashiwa Reysol | 24 godine | 800 hilj. € | |
| RB Omiya Ardija | 23 godine | 400 hilj. € | |
| RB Omiya Ardija | 23 godine | 500 hilj. € | |
| Thespa Gunma | 22 godine | 350 hilj. € |
Pozicija: Napadač.
Yusuke Segawa igra za klub Kashiwa Reysol.
Yusuke Segawa – visina: 170 cm.
Jača noga: Desna.
Državljanstvo: Japan.
Tržišna vrednost: 450 hilj. €.
Yusuke Segawa u sezoni 2026-2027: 11 utakmica, 7 golova i 2 asistencije u svim takmičenjima.
Yusuke Segawa u sezoni 2026-2027: 11 utakmica, 7 golova i 2 asistencije u svim takmičenjima. Odigrani minuti: 389. Prosečna ocena: 7,1.
| Sezona | Takmičenje | Tim | Utakmice | Odigrano minuta | Golovi | Asistencije | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | J1 liga | Kashiwa Reysol | 9 | 333 | 7 | 2 | 7,3 |
| AFK Liga šampiona Elita | Kashiwa Reysol | 2 | 56 | 0 | 0 | 6,3 | |
| 2026 | J1 liga | Kashiwa Reysol | 20 | 882 | 4 | 1 | 6,5 |
| 2025 | J1 liga | Kashiwa Reysol | 12 | 514 | 3 | 1 | 6,8 |
| J1 liga | Kawasaki Frontale | 5 | 133 | 0 | 0 | 6,4 | |
| 2024-2025 | AFK Liga šampiona Elita | Kawasaki Frontale | 9 | 441 | 1 | 2 | 6,8 |
| Kawasaki Frontale |
| 6 |
| 186 |
| 1 |
| 1 |
| 6,7 |
| 2024 | J1 liga | Kawasaki Frontale | 20 | 788 | 1 | 0 | 6,3 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Japanese Super Cup | Kawasaki Frontale | 1 | 10 | 0 | 0 | 6,9 |
| 2023-2024 | J1 liga | Kawasaki Frontale | 11 | 713 | 1 | 0 | 6,4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| AFC Champions League | Kawasaki Frontale | 6 | 279 | 0 | 0 | 6,4 | |
| Japanese Emperor's Cup | Kawasaki Frontale | 4 | 120 | 0 | 0 | – |
| 2023 | J1 liga | Kawasaki Frontale | 12 | 350 | 4 | 0 | 6,8 |
|---|
| 2022 | J1 liga | Shonan Bellmare | 14 | 1.023 | 1 | 1 | 6,6 |
|---|
| 2021-2022 | J1 liga | Shonan Bellmare | 13 | 888 | 1 | 0 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| J.League Yamazaki Biscuit Levain Cup | Shonan Bellmare | 3 | 118 | 0 | 0 | – | |
| Japanese Emperor's Cup | Shonan Bellmare | 1 | 29 | 0 | 0 | – | |
| J1 liga | Kashiwa Reysol | 2 | 178 | 0 | 0 | 6,0 |
| 2021 | J1 liga | Kashiwa Reysol | 11 | 550 | 2 | 1 | 6,5 |
|---|
| 2020-2021 | J1 liga | Kashiwa Reysol | 13 | 885 | 1 | 0 | 6,0 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| J.League Yamazaki Biscuit Levain Cup | Kashiwa Reysol | 3 | 219 | 0 | 0 | – | |
| Japanese Emperor's Cup | Kashiwa Reysol | 1 | 21 | 0 | 0 | – |
| 2020 | J1 liga | Kashiwa Reysol | 10 | 531 | 1 | 1 | 6,7 |
|---|
| 2019-2020 | J1 liga | Kashiwa Reysol | 1 | 78 | 0 | 0 | 5,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| J.League Yamazaki Biscuit Levain Cup | Kashiwa Reysol | 1 | 79 | 0 | 0 | – |
| 2018-2019 | J1 liga | Kashiwa Reysol | 2 | 158 | 1 | 0 | 7,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| J.League Yamazaki Biscuit Levain Cup | Kashiwa Reysol | 1 | 59 | 0 | 0 | – |
| 2018 | J1 liga | Kashiwa Reysol | 22 | 1.243 | 7 | 0 | 6,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| AFC Champions League | Kashiwa Reysol | 4 | 156 | 0 | 0 | 6,3 |
| 2017-2018 | AFC Champions League | Kashiwa Reysol | 1 | 90 | 1 | 0 | 8,2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| J1 liga | Kashiwa Reysol | 1 | 17 | 0 | 0 | 6,4 | |
| J1 liga | RB Omiya Ardija | 6 | 241 | 1 | 0 | 6,8 |
| 2017 | J1 liga | RB Omiya Ardija | 3 | 208 | 1 | 0 | 7,1 |
|---|
| 2016-2017 | J1 liga | RB Omiya Ardija | 7 | 413 | 0 | 0 | 6,3 |
|---|