
Средна оценка по месеци
Докоснете графиката, за да смените стойностите
Контузен
Най-висока: 28 млн. € (29.05.2025 г.)
Последна актуализация:
Andre Trindade da Costa Neto играе за Wolves. Пост: Полузащитник, Националност: Бразилия, Възраст: 25, Ръст: 176 см, Пазарна стойност: 25 млн. €. Andre Trindade da Costa Neto през сезон 2026-2027: 10 мача, 1 гол и 2 асистенции във всички турнири.
Последният мач в наличните записи, в който Andre Trindade da Costa Neto е играл, е Wolverhampton Wanderers - Bolton Wanderers, с 85 минути на терена. Дата на мача: 13 октомври 2026 г..
Wolverhampton Wanderers – мачове: 9, голове: 0, асистенции: 2
Според наличните записи за Wolverhampton Wanderers през сезон 2026/27, Andre Trindade da Costa Neto е изиграл 756 минути и е започнал като титуляр в 9 мача.
Wolverhampton Wanderers – мачове: 85, голове: 2, асистенции: 2
Fluminense - RJ – мачове: 196, голове: 4, асистенции: 4
Свързани страници: Wolves, Резултати на живо
Andre Trindade da Costa Neto е на 25 години. Дата на раждане: 16 юли 2001 г..
Пост: Полузащитник.
| Дата | Отбор | Възраст | Стойност |
|---|---|---|---|
| Wolves | 24 г. | 25 млн. € | |
| Wolves | 24 г. | 25 млн. € | |
| Wolves | 24 г. | 28 млн. € | |
| Wolves | 23 г. | 28 млн. € | |
| Wolves | 23 г. | 25 млн. € | |
| Fluminense | 22 г. | 25 млн. € | |
| Fluminense | 22 г. | 25 млн. € | |
| Fluminense | 22 г. | 25 млн. € | |
| Fluminense | 22 г. | 15 млн. € | |
| Fluminense | 21 г. | 14 млн. € | |
| Fluminense | 21 г. | 10 млн. € | |
| Fluminense | 21 г. | 8 млн. € | |
| Fluminense | 20 г. | 6 млн. € | |
| Fluminense | 20 г. | 2 млн. € | |
| Fluminense | 19 г. | 500 хил. € | |
| Fluminense U20 | 19 г. | 250 хил. € | |
| Fluminense U20 | 19 г. | 100 хил. € |
Andre Trindade da Costa Neto играе за Wolves.
Ръст на Andre Trindade da Costa Neto: 176 см.
Силен крак: Десен.
Националност: Бразилия.
Пазарна стойност: 25 млн. €.
Andre Trindade da Costa Neto през сезон 2026-2027: 10 мача, 1 гол и 2 асистенции във всички турнири.
Andre Trindade da Costa Neto през сезон 2026-2027: 10 мача, 1 гол и 2 асистенции във всички турнири. Изиграни минути: 846. Средна оценка: 7,0.
| Сезон | Състезание | Отбор | Мачове | Изиграни минути | Голове | Асистенции | Оценка |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | Чемпиъншип | Wolverhampton Wanderers | 9 | 756 | 0 | 2 | 6,9 |
| English Football League Cup | Wolverhampton Wanderers | 1 | 90 | 1 | 0 | 8,2 | |
| 2026 | Квалификации за Световно (КОНМЕБОЛ) | БразилияНационален отбор | 7 | 263 | 0 | 0 | 6,6 |
| 2025-2026 | Висша лига | Wolverhampton Wanderers | 35 | 2766 | 1 | 0 | 6,5 |
| FA Cup | Wolverhampton Wanderers | 2 | 179 | 0 | 0 | 6,5 | |
| English Football League Cup | Wolverhampton Wanderers |
| 2 |
| 177 |
| 0 |
| 0 |
| 6,7 |
| Международни приятелски мачове | БразилияНационален отбор | 1 | 11 | 0 | 0 | 6,9 |
| 2024-2025 | Висша лига | Wolverhampton Wanderers | 33 | 2484 | 0 | 0 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| FA Cup | Wolverhampton Wanderers | 3 | 162 | 0 | 0 | 6,6 | |
| Серия А (Бразилия) | Fluminense - RJ | 3 | 270 | 0 | 0 | 7,0 | |
| Квалификации за Световно (КОНМЕБОЛ) | БразилияНационален отбор | 2 | 169 | 0 | 0 | 6,8 |
| 2024 | Серия А (Бразилия) | Fluminense - RJ | 9 | 803 | 0 | 1 | 6,9 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Кампеонато Кариока А (Бразилия) | Fluminense - RJ | 6 | 480 | 0 | 0 | 6,8 | |
| Копа Либертадорес | Fluminense - RJ | 5 | 405 | 0 | 0 | 6,9 | |
| CONMEBOL Recopa Sudamericana | Fluminense - RJ | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,8 | |
| Brazilian Cup | Fluminense - RJ | 1 | 90 | 0 | 0 | 7,2 |
| 2023-2024 | Серия А (Бразилия) | Fluminense - RJ | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Кампеонато Кариока А (Бразилия) | Fluminense - RJ | 1 | 43 | 0 | 0 | – | |
| Международни приятелски мачове | БразилияНационален отбор | 1 | 45 | 0 | 0 | 5,8 | |
| Квалификации за Световно (КОНМЕБОЛ) | БразилияНационален отбор | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,8 |
| 2023 | Серия А (Бразилия) | Fluminense - RJ | 27 | 2289 | 0 | 0 | 7,0 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Копа Либертадорес | Fluminense - RJ | 13 | 1138 | 1 | 0 | 6,9 | |
| Кампеонато Кариока А (Бразилия) | Fluminense - RJ | 11 | 907 | 0 | 0 | 6,9 | |
| Brazilian Cup | Fluminense - RJ | 4 | 360 | 0 | 0 | 6,4 | |
| Club World Championship(old) | Fluminense - RJ | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,8 |
| 2022-2023 | Серия А (Бразилия) | Fluminense - RJ | 3 | 270 | 0 | 0 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Кампеонато Кариока А (Бразилия) | Fluminense - RJ | 1 | 90 | 0 | 0 | – | |
| Международни приятелски мачове | БразилияНационален отбор | 1 | 16 | 0 | 0 | 6,3 |
| 2022 | Серия А (Бразилия) | Fluminense - RJ | 32 | 2837 | 1 | 1 | 7,0 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Кампеонато Кариока А (Бразилия) | Fluminense - RJ | 9 | 644 | 1 | 0 | – | |
| Brazilian Cup | Fluminense - RJ | 5 | 450 | 0 | 0 | 6,8 | |
| Копа Судамерикана | Fluminense - RJ | 5 | 367 | 0 | 0 | 7,0 | |
| Копа Либертадорес | Fluminense - RJ | 4 | 360 | 0 | 1 | 7,2 |
| 2021-2022 | Brazilian Cup | Fluminense - RJ | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Кампеонато Кариока А (Бразилия) | Fluminense - RJ | 2 | 180 | 0 | 0 | – | |
| Серия А (Бразилия) | Fluminense - RJ | 1 | 90 | 0 | 0 | 7,2 | |
| Копа Либертадорес | Fluminense - RJ | 1 | 10 | 0 | 0 | 6,7 |
| 2021 | Серия А (Бразилия) | Fluminense - RJ | 26 | 1910 | 1 | 1 | 7,0 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Кампеонато Кариока А (Бразилия) | Fluminense - RJ | 3 | 135 | 0 | 0 | – | |
| Brazilian Cup | Fluminense - RJ | 2 | 96 | 0 | 0 | – | |
| Копа Либертадорес | Fluminense - RJ | 2 | 95 | 0 | 0 | 6,9 |
| 2020-2021 | Копа Либертадорес | Fluminense - RJ | 1 | 89 | 0 | 0 | 6,5 |
|---|
| 2020 | Серия А (Бразилия) | Fluminense - RJ | 10 | 274 | 0 | 0 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Brazilian Cup | Fluminense - RJ | 1 | 3 | 0 | 0 | – |