Средна оценка по месеци
Докоснете графиката, за да смените стойностите
Най-висока: 600 хил. € (5.08.2018 г.)
Последна актуализация:
Andriy Batsula играе за Vorskla Poltava. Пост: Защитник, Националност: Украйна, Възраст: 34, Ръст: 186 см, Пазарна стойност: 100 хил. €. Andriy Batsula през сезон 2025-2026: 5 мача, 1 гол и 1 асистенция във всички турнири.
Последният мач в наличните записи, в който Andriy Batsula е играл, е Muras United - Al Kuwait, с 90 минути на терена. Дата на мача: 22 април 2026 г..
Muras United – мачове: 5, голове: 1, асистенции: 1
Vorskla Poltava – мачове: 74, голове: 1, асистенции: 7
Oleksandria – мачове: 20, голове: 0, асистенции: 1
KV Kortrijk – мачове: 25, голове: 1, асистенции: 2
Свързани страници: Vorskla Poltava, Резултати на живо
Andriy Batsula е на 34 години. Дата на раждане: 6 февруари 1992 г..
Пост: Защитник.
Andriy Batsula играе за Vorskla Poltava.
Ръст на Andriy Batsula: 186 см.
| Дата | Отбор | Възраст | Стойност |
|---|---|---|---|
| Vorskla Poltava | 33 г. | 150 хил. € | |
| Vorskla Poltava | 32 г. | 200 хил. € | |
| Vorskla Poltava | 32 г. | 300 хил. € | |
| Vorskla Poltava | 31 г. | 500 хил. € | |
| Vorskla Poltava | 31 г. | 600 хил. € | |
| Vorskla Poltava | 30 г. | 600 хил. € | |
| Vorskla Poltava | 30 г. | 600 хил. € | |
| Dinamo-Minsk | 29 г. | 600 хил. € | |
| Dinamo-Minsk | 29 г. | 500 хил. € | |
| Dinamo-Minsk | 28 г. | 450 хил. € | |
| Dinamo-Minsk | 28 г. | 450 хил. € | |
| Kortrijk | 28 г. | 475 хил. € | |
| Kortrijk | 27 г. | 600 хил. € | |
| Kortrijk | 27 г. | 600 хил. € | |
| Kortrijk | 26 г. | 600 хил. € | |
| Kortrijk | 26 г. | 600 хил. € | |
| Oleksandria | 25 г. | 500 хил. € | |
| Zirka Kirovohrad | 25 г. | 500 хил. € | |
| Zirka Kirovohrad | 24 г. | 500 хил. € | |
| Zirka Kirovohrad | 24 г. | 400 хил. € | |
| Zirka Kirovohrad | 23 г. | 200 хил. € | |
| Zirka Kirovohrad | 22 г. | 175 хил. € |
Силен крак: Ляв.
Националност: Украйна.
Пазарна стойност: 100 хил. €.
Andriy Batsula през сезон 2025-2026: 5 мача, 1 гол и 1 асистенция във всички турнири.
Andriy Batsula през сезон 2025-2026: 5 мача, 1 гол и 1 асистенция във всички турнири. Изиграни минути: 432. Средна оценка: 7,2.
| Сезон | Състезание | Отбор | Мачове | Изиграни минути | Голове | Асистенции | Оценка |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025-2026 | AFC Challenge League | Muras United | 5 | 432 | 1 | 1 | 7,2 |
| 2024-2025 | Украинска Висша лига | Vorskla Poltava | 24 | 1773 | 0 | 2 | 6,4 |
| Украинска Първа лига | Vorskla Poltava | 2 | 210 | 0 | 1 | – | |
| 2023-2024 | Украинска Висша лига | Vorskla Poltava | 22 | 1647 | 1 | 3 | 6,5 |
| Лига Конференция | Vorskla Poltava | 1 | 54 | 0 | 0 | – | |
| 2022-2023 | Украинска Висша лига | Vorskla Poltava | 23 | 1725 |
| 0 |
| 1 |
| 6,4 |
| Лига Конференция | Vorskla Poltava | 2 | 210 | 0 | 0 | – |
| 2021-2022 | Belarusian Cup | Oleksandria | 1 | 81 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2020-2021 | Беларуска Висша лига | Oleksandria | 2 | 156 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2019-2020 | Белгийска Про лига | KV Kortrijk | 8 | 276 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Belgian Cup | KV Kortrijk | 2 | 144 | 0 | 0 | – |
| 2018-2019 | Белгийска Про лига | KV Kortrijk | 13 | 629 | 0 | 2 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Belgian Cup | KV Kortrijk | 2 | 135 | 1 | 0 | 7,9 |
| 2017-2018 | Украинска Висша лига | Oleksandria | 15 | 1200 | 0 | 1 | 6,5 |
|---|
| 2016-2017 | Украинска Висша лига | Oleksandria | 2 | 180 | 0 | 0 | – |
|---|