Средна оценка по месеци
Докоснете графиката, за да смените стойностите
Няма налични данни
Най-висока: 12 млн. € (6.06.2018 г.)
Последна актуализация:
Bartosz Bereszyński играе за Motor Lublin. Пост: Защитник, Националност: Полша, Възраст: 34, Ръст: 182 см, Пазарна стойност: 300 хил. €. Bartosz Bereszyński през сезон 2026-2027: 9 мача, 0 гола и 0 асистенции във всички турнири.
Последният мач в наличните записи, в който Bartosz Bereszyński е играл, е Motor Lublin - Gornik Zabrze, с 90 минути на терена. Дата на мача: 19 септември 2026 г..
Motor Lublin – мачове: 9, голове: 0, асистенции: 0
Според наличните записи за Motor Lublin през сезон 2026/27, Bartosz Bereszyński е изиграл 802 минути и е започнал като титуляр в 9 мача.
Motor Lublin – мачове: 9, голове: 0, асистенции: 0
Palermo – мачове: 20, голове: 0, асистенции: 0
Sampdoria – мачове: 211, голове: 1, асистенции: 7
Empoli – мачове: 24, голове: 0, асистенции: 1
Napoli – мачове: 4, голове: 0, асистенции: 1
Свързани страници: Motor Lublin, Резултати на живо
| Дата | Отбор | Възраст | Стойност |
|---|---|---|---|
| Motor Lublin | 34 г. | 300 хил. € | |
| Palermo | 33 г. | 400 хил. € | |
| Palermo | 33 г. | 450 хил. € | |
| Sampdoria | 32 г. | 500 хил. € | |
| Sampdoria | 32 г. | 1 млн. € | |
| Empoli | 31 г. | 1,3 млн. € | |
| Empoli | 31 г. | 1,5 млн. € | |
| Napoli | 30 г. | 1,6 млн. € | |
| Napoli | 30 г. | 2 млн. € | |
| Sampdoria | 30 г. | 3 млн. € | |
| Sampdoria | 29 г. | 4 млн. € | |
| Sampdoria | 29 г. | 5 млн. € | |
| Sampdoria | 28 г. | 6 млн. € | |
| Sampdoria | 28 г. | 6 млн. € | |
| Sampdoria | 28 г. | 6 млн. € | |
| Sampdoria | 27 г. | 6,5 млн. € | |
| Sampdoria | 27 г. | 8 млн. € | |
| Sampdoria | 27 г. | 8 млн. € | |
| Sampdoria | 26 г. | 10 млн. € | |
| Sampdoria | 26 г. | 11 млн. € | |
| Sampdoria | 25 г. | 12 млн. € | |
| Sampdoria | 25 г. | 8 млн. € | |
| Sampdoria | 25 г. | 3,5 млн. € | |
| Sampdoria | 24 г. | 2 млн. € | |
| Sampdoria | 24 г. | 1,5 млн. € | |
| Legia Warszawa | 24 г. | 600 хил. € | |
| Legia Warszawa | 23 г. | 700 хил. € | |
| Legia Warszawa | 23 г. | 700 хил. € | |
| Legia Warszawa | 22 г. | 600 хил. € | |
| Legia Warszawa | 22 г. | 700 хил. € | |
| Legia Warszawa | 22 г. | 1,3 млн. € | |
| Legia Warszawa | 21 г. | 1,3 млн. € | |
| Legia Warszawa | 21 г. | 1,5 млн. € | |
| Legia Warszawa | 20 г. | 1,5 млн. € | |
| Legia Warszawa | 20 г. | 350 хил. € | |
| Lech Poznan | 20 г. | 100 хил. € | |
| Lech Poznan | 17 г. | 100 хил. € | |
| Lech Poznan | 17 г. | 50 хил. € |
Bartosz Bereszyński е на 34 години. Дата на раждане: 12 юли 1992 г..
Пост: Защитник.
Bartosz Bereszyński играе за Motor Lublin.
Ръст на Bartosz Bereszyński: 182 см.
Силен крак: Десен.
Националност: Полша.
Пазарна стойност: 300 хил. €.
Bartosz Bereszyński през сезон 2026-2027: 9 мача, 0 гола и 0 асистенции във всички турнири.
Bartosz Bereszyński през сезон 2026-2027: 9 мача, 0 гола и 0 асистенции във всички турнири. Изиграни минути: 802. Средна оценка: 6,7.
| Сезон | Състезание | Отбор | Мачове | Изиграни минути | Голове | Асистенции | Оценка |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | Полска Екстракласа | Motor Lublin | 9 | 802 | 0 | 0 | 6,7 |
| 2026 | Квалификации за Световно (УЕФА) | ПолшаНационален отбор | 1 | 3 | 0 | 0 | 6,3 |
| 2025-2026 | Серия Б | Palermo | 20 | 922 | 0 | 0 | 6,9 |
| Квалификации за Световно (УЕФА) | ПолшаНационален отбор | 1 | 12 | 0 | 0 | 5,9 | |
| 2024-2025 | Серия Б | Sampdoria | 21 | 1531 | 0 | 0 | 6,5 |
| Coppa Italia | Sampdoria | 2 |
| 180 |
| 0 |
| 1 |
| 7,0 |
| Лига на нациите | ПолшаНационален отбор | 1 | 32 | 0 | 0 | 6,1 |
| 2024 | Европейско първенство | ПолшаНационален отбор | 1 | 4 | 0 | 0 | 6,1 |
|---|
| 2023-2024 | Серия А | Empoli | 24 | 1766 | 0 | 1 | 6,4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Серия Б | Sampdoria | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,4 | |
| Coppa Italia | Sampdoria | 1 | 30 | 0 | 0 | 6,8 | |
| Европейско първенство | ПолшаНационален отбор | 1 | 71 | 0 | 0 | 5,5 | |
| European Championship qualification | ПолшаНационален отбор | 1 | 59 | 0 | 0 | 7,3 |
| 2022-2023 | Серия А | Napoli | 3 | 165 | 0 | 1 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Coppa Italia | Napoli | 1 | 120 | 0 | 0 | 6,7 | |
| Серия А | Sampdoria | 15 | 1202 | 0 | 0 | 6,2 | |
| Coppa Italia | Sampdoria | 1 | 89 | 0 | 0 | 7,2 | |
| Лига на нациите | ПолшаНационален отбор | 5 | 325 | 0 | 0 | 6,2 | |
| European Championship qualification | ПолшаНационален отбор | 1 | 26 | 0 | 0 | 6,2 | |
| Международни приятелски мачове | ПолшаНационален отбор | 1 | 72 | 0 | 0 | 6,9 |
| 2022 | Квалификации за Световно (УЕФА) | ПолшаНационален отбор | 7 | 445 | 0 | 1 | 6,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Световно първенство | ПолшаНационален отбор | 4 | 342 | 0 | 0 | 6,6 | |
| Международни приятелски мачове | ПолшаНационален отбор | 1 | 45 | 0 | 0 | 7,2 |
| 2021-2022 | Серия А | Sampdoria | 35 | 2956 | 0 | 3 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Coppa Italia | Sampdoria | 2 | 180 | 0 | 0 | 5,4 | |
| Международни контроли на клубове | Sampdoria | 1 | 78 | 0 | 0 | 6,1 | |
| Квалификации за Световно (УЕФА) | ПолшаНационален отбор | 1 | 33 | 0 | 0 | 6,6 |
| 2020-2021 | Серия А | Sampdoria | 31 | 2607 | 1 | 0 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Coppa Italia | Sampdoria | 1 | 90 | 0 | 0 | 5,6 | |
| Лига на нациите | ПолшаНационален отбор | 4 | 288 | 0 | 0 | 6,4 | |
| Международни приятелски мачове | ПолшаНационален отбор | 1 | 34 | 0 | 0 | 6,5 |
| 2020 | Европейско първенство | ПолшаНационален отбор | 6 | 540 | 0 | 0 | 6,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Международни приятелски мачове | ПолшаНационален отбор | 2 | 74 | 0 | 0 | 6,4 |
| 2019-2020 | Серия А | Sampdoria | 28 | 2404 | 0 | 0 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Европейско първенство | ПолшаНационален отбор | 2 | 180 | 0 | 0 | 7,0 |
| 2018-2019 | Серия А | Sampdoria | 27 | 2198 | 0 | 2 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Coppa Italia | Sampdoria | 1 | 70 | 0 | 0 | – | |
| Европейско първенство | ПолшаНационален отбор | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,5 | |
| Лига на нациите | ПолшаНационален отбор | 1 | 46 | 0 | 0 | – |
| 2018 | Световно първенство | ПолшаНационален отбор | 2 | 80 | 0 | 0 | 5,8 |
|---|
| 2017-2018 | Серия А | Sampdoria | 31 | 2484 | 0 | 1 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Световно първенство | ПолшаНационален отбор | 1 | 90 | 0 | 0 | 7,0 |
| 2016-2017 | Серия А | Sampdoria | 13 | 1049 | 0 | 0 | 6,3 |
|---|