Средна оценка по месеци
Докоснете графиката, за да смените стойностите
Най-висока: 200 хил. € (5.04.2023 г.)
| Дата | Отбор | Възраст | Стойност |
|---|---|---|---|
| Walsall |
Последна актуализация:
Brandon Comley играе за Barnet. Пост: Полузащитник, Националност: Монтсерат, Възраст: 30, Ръст: 180 см, Пазарна стойност: 100 хил. €. Brandon Comley през сезон 2026-2027: 12 мача, 0 гола и 1 асистенция във всички турнири.
Последният мач в наличните записи, в който Brandon Comley е играл, е Bristol Rovers - Barnet, с 31 минути на терена. Дата на мача: 10 октомври 2026 г..
Barnet – мачове: 8, голове: 0, асистенции: 0
Според наличните записи за Barnet през сезон 2026/27, Brandon Comley е изиграл 358 минути и е започнал като титуляр в 4 мача.
Barnet – мачове: 9, голове: 0, асистенции: 0
Walsall – мачове: 151, голове: 2, асистенции: 2
Grimsby Town – мачове: 1, голове: 0, асистенции: 0
Bolton Wanderers – мачове: 16, голове: 0, асистенции: 0
Colchester United – мачове: 33, голове: 2, асистенции: 1
Leicester City – мачове: 2, голове: 0, асистенции: 0
Свързани страници: Barnet, Резултати на живо
| 30 г. |
| 100 хил. € |
| Walsall | 30 г. | 100 хил. € |
| Walsall | 29 г. | 100 хил. € |
| Walsall | 29 г. | 125 хил. € |
| Walsall | 28 г. | 200 хил. € |
| Walsall | 28 г. | 200 хил. € |
| Walsall | 27 г. | 200 хил. € |
| Walsall | 27 г. | 200 хил. € |
Brandon Comley е на 30 години. Дата на раждане: 18 ноември 1995 г..
Пост: Полузащитник.
Brandon Comley играе за Barnet.
Ръст на Brandon Comley: 180 см.
Силен крак: Десен.
Националност: Монтсерат.
Пазарна стойност: 100 хил. €.
Brandon Comley през сезон 2026-2027: 12 мача, 0 гола и 1 асистенция във всички турнири.
Brandon Comley през сезон 2026-2027: 12 мача, 0 гола и 1 асистенция във всички турнири. Изиграни минути: 666.
| Сезон | Състезание | Отбор | Мачове | Изиграни минути | Голове | Асистенции | Оценка |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | Лига Две | Barnet | 8 | 358 | 0 | 0 | 6,2 |
| English Football League Trophy | Barnet | 1 | 45 | 0 | 0 | 6,1 | |
| Лига на нациите на КОНКАКАФ | МонтсератНационален отбор | 3 | 263 | 0 | 1 | 7,6 | |
| 2026 | World Championship qualification (CONCACAF) | МонтсератНационален отбор | 4 | 360 | 0 | 0 | 5,9 |
| 2025-2026 | Лига Две | Walsall | 38 | 2311 | 0 | 0 | 6,3 |
| FA Cup | Walsall | 3 | 219 | 0 | 0 | 6,4 | |
| English Football League Trophy |
| Walsall |
| 3 |
| 170 |
| 0 |
| 0 |
| 6,5 |
| English Football League Cup | Walsall | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,5 |
| 2024-2025 | Лига Две | Walsall | 20 | 645 | 0 | 0 | 6,3 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| English Football League Trophy | Walsall | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,3 | |
| FA Cup | Walsall | 1 | 45 | 0 | 0 | 5,9 | |
| Лига на нациите на КОНКАКАФ | МонтсератНационален отбор | 4 | 360 | 0 | 0 | – |
| 2023-2024 | Лига Две | Walsall | 33 | 2691 | 1 | 0 | 6,3 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| FA Cup | Walsall | 3 | 193 | 0 | 0 | 6,2 | |
| English Football League Trophy | Walsall | 1 | 26 | 0 | 0 | 6,5 | |
| English Football League Cup | Walsall | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,3 | |
| Лига на нациите на КОНКАКАФ | МонтсератНационален отбор | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,4 |
| 2022-2023 | Лига Две | Walsall | 39 | 2959 | 0 | 2 | 6,3 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| FA Cup | Walsall | 4 | 299 | 0 | 0 | 6,2 | |
| English Football League Trophy | Walsall | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,8 | |
| English Football League Cup | Walsall | 1 | 39 | 0 | 0 | 7,2 |
| 2021-2022 | Лига Две | Walsall | 1 | 68 | 1 | 0 | 7,9 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Национална лига (Англия) | Grimsby Town | 1 | 46 | 0 | 0 | – | |
| Национална лига (Англия) | Bolton Wanderers | 1 | 53 | 0 | 0 | – | |
| English Football League Trophy | Bolton Wanderers | 1 | 90 | 0 | 0 | – |
| 2020-2021 | Лига Две | Bolton Wanderers | 10 | 481 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| English Football League Trophy | Bolton Wanderers | 3 | 204 | 0 | 0 | – | |
| English Football League Cup | Bolton Wanderers | 1 | 68 | 0 | 0 | 6,7 | |
| Златна купа на КОНКАКАФ | МонтсератНационален отбор | 1 | 46 | 0 | 0 | – |
| 2019-2020 | Лига Две | Colchester United | 24 | 1975 | 1 | 1 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| English Football League Cup | Colchester United | 5 | 349 | 1 | 0 | 6,7 | |
| English Football League Trophy | Colchester United | 3 | 202 | 0 | 0 | 6,4 | |
| FA Cup | Colchester United | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,0 |
| 2016-2017 | Чемпиъншип | Leicester City | 1 | 1 | 0 | 0 | 6,7 |
|---|
| 2014-2015 | Висша лига | Leicester City | 1 | 10 | 0 | 0 | 5,8 |
|---|