Средна оценка по месеци
Докоснете графиката, за да смените стойностите
Контузен
Няма налични данни
Най-висока: 550 хил. € (1.06.2023 г.)
Последна актуализация:
Carlos Cabello играе за Cienciano. Пост: Полузащитник, Националност: Перу, Възраст: 29, Ръст: 175 см, Пазарна стойност: 500 хил. €. Carlos Cabello през сезон 2026: 28 мача, 1 гол и 7 асистенции във всички турнири.
Последният мач в наличните записи, в който Carlos Cabello е играл, е Cienciano - Los Chankas, с 72 минути на терена. Дата на мача: 30 септември 2026 г..
Tarma – мачове: 23, голове: 1, асистенции: 7
Според наличните записи за Tarma през сезон 2026, Carlos Cabello е изиграл 1666 минути и е започнал като титуляр в 20 мача.
Cienciano – мачове: 14, голове: 1, асистенции: 2
Tarma – мачове: 45, голове: 4, асистенции: 12
Univ.Cesar Vallejo – мачове: 84, голове: 2, асистенции: 10
Academia Deportiva Cantolao – мачове: 84, голове: 8, асистенции: 6
Sporting Cristal – мачове: 21, голове: 0, асистенции: 0
Свързани страници: Cienciano, Резултати на живо
| Дата | Отбор | Възраст | Стойност |
|---|---|---|---|
| Tarma | 28 г. | 500 хил. € | |
| Tarma | 28 г. | 500 хил. € | |
| Tarma | 28 г. | 450 хил. € | |
| Tarma | 27 г. | 450 хил. € | |
| Tarma | 27 г. | 450 хил. € | |
| Univ.Cesar Vallejo | 27 г. | 400 хил. € | |
| Univ.Cesar Vallejo | 26 г. | 450 хил. € | |
| Univ.Cesar Vallejo | 26 г. | 500 хил. € | |
| Univ.Cesar Vallejo | 25 г. | 550 хил. € | |
| Univ.Cesar Vallejo | 25 г. | 525 хил. € | |
| Univ.Cesar Vallejo | 24 г. | 350 хил. € | |
| Academia Deportiva Cantolao | 24 г. | 350 хил. € | |
| Sport Boys | 23 г. | 350 хил. € | |
| Sporting Cristal | 23 г. | 325 хил. € | |
| Sporting Cristal | 22 г. | 325 хил. € | |
| Sporting Cristal | 22 г. | 400 хил. € | |
| Academia Deportiva Cantolao | 21 г. | 250 хил. € | |
| Academia Deportiva Cantolao | 20 г. | 100 хил. € | |
| Academia Deportiva Cantolao | 19 г. | 100 хил. € | |
| Academia Deportiva Cantolao | 19 г. | 100 хил. € |
Carlos Cabello е на 29 години. Дата на раждане: 22 септември 1997 г..
Пост: Полузащитник.
Carlos Cabello играе за Cienciano.
Ръст на Carlos Cabello: 175 см.
Силен крак: Десен.
Националност: Перу.
Пазарна стойност: 500 хил. €.
Carlos Cabello през сезон 2026: 28 мача, 1 гол и 7 асистенции във всички турнири.
Carlos Cabello през сезон 2026: 28 мача, 1 гол и 7 асистенции във всички турнири. Изиграни минути: 2000.
| Сезон | Състезание | Отбор | Мачове | Изиграни минути | Голове | Асистенции | Оценка |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | Лига 1 Перу | Cienciano | 9 | 616 | 1 | 2 | 6,6 |
| Копа Судамерикана | Cienciano | 5 | 334 | 0 | 0 | 6,5 | |
| Лига 1 Перу | Tarma | 14 | 1050 | 0 | 5 | 6,4 | |
| 2025-2026 | Лига 1 Перу | Tarma | 10 | 723 | 0 | 2 | 6,4 |
| 2025 | Лига 1 Перу | Tarma | 4 | 358 | 1 | 0 | 6,8 |
| Копа Судамерикана | Tarma | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,4 | |
| 2024-2025 | Лига 1 Перу |
| 16 |
| 1243 |
| 3 |
| 5 |
| 6,8 |
| 2024 | Лига 1 Перу | Univ.Cesar Vallejo | 5 | 231 | 0 | 0 | 6,3 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Копа Судамерикана | Univ.Cesar Vallejo | 2 | 109 | 0 | 1 | 7,4 |
| 2023-2024 | Лига 1 Перу | Univ.Cesar Vallejo | 16 | 1065 | 0 | 1 | 6,4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Копа Судамерикана | Univ.Cesar Vallejo | 2 | 180 | 0 | 0 | 5,1 |
| 2023 | Лига 1 Перу | Univ.Cesar Vallejo | 17 | 1231 | 1 | 3 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Копа Судамерикана | Univ.Cesar Vallejo | 4 | 356 | 0 | 0 | 5,9 |
| 2022-2023 | Лига 1 Перу | Univ.Cesar Vallejo | 13 | 1050 | 0 | 2 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Копа Судамерикана | Univ.Cesar Vallejo | 1 | 90 | 0 | 0 | 5,1 |
| 2022 | Лига 1 Перу | Univ.Cesar Vallejo | 7 | 446 | 0 | 0 | 6,4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Копа Либертадорес | Univ.Cesar Vallejo | 2 | 109 | 0 | 0 | 5,9 |
| 2021-2022 | Лига 1 Перу | Univ.Cesar Vallejo | 15 | 748 | 1 | 3 | 6,9 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Лига 1 Перу | Academia Deportiva Cantolao | 7 | 486 | 0 | 1 | 6,5 |
| 2021 | Лига 1 Перу | Academia Deportiva Cantolao | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,3 |
|---|
| 2020-2021 | Лига 1 Перу | Sporting Cristal | 7 | 360 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2020 | Лига 1 Перу | Sporting Cristal | 13 | 657 | 0 | 0 | 6,4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Копа Либертадорес | Sporting Cristal | 1 | 45 | 0 | 0 | 5,9 |
| 2019-2020 | Лига 1 Перу | Academia Deportiva Cantolao | 8 | 720 | 0 | 1 | 6,5 |
|---|
| 2019 | Лига 1 Перу | Academia Deportiva Cantolao | 8 | 720 | 3 | 1 | 6,8 |
|---|
| 2018-2019 | Лига 1 Перу | Academia Deportiva Cantolao | 28 | 2473 | 3 | 0 | 6,7 |
|---|
| 2018 | Лига 1 Перу | Academia Deportiva Cantolao | 4 | 359 | 1 | 0 | 6,6 |
|---|
| 2017-2018 | Лига 1 Перу | Academia Deportiva Cantolao | 22 | 1840 | 1 | 3 | 6,7 |
|---|
| 2017 | Лига 1 Перу | Academia Deportiva Cantolao | 1 | 79 | 0 | 0 | 6,4 |
|---|
| 2016-2017 | Лига 1 Перу | Academia Deportiva Cantolao | 4 | 193 | 0 | 0 | 6,3 |
|---|