Реклама
Chris Richards играе за Crystal Palace. Пост: Защитник, Националност: Съединени щати, Възраст: 26, Ръст: 188 см, Пазарна стойност: 28 млн. €. 2026-2027 – мачове: 13, голове: 1, асистенции: 0. Последно записано участие: Tottenham Hotspur - Crystal Palace (31 октомври 2026 г.).
Последна актуализация:

Средна оценка по месеци
Докоснете графиката, за да смените стойностите
Контузен
Няма налични данни
Най-висока: 28 млн. € (2.06.2026 г.)
Crystal Palace – мачове: 9, голове: 0, асистенции: 0
Според наличните записи за Crystal Palace през сезон 2026/27, Chris Richards е изиграл 810 минути и е започнал като титуляр в 9 мача.
Crystal Palace – мачове: 139, голове: 5, асистенции: 3
Crystal Palace U21 – мачове: 2, голове: 0, асистенции: 0
Hoffenheim – мачове: 34, голове: 1, асистенции: 2
Bayern München – мачове: 18, голове: 0, асистенции: 1
Bayern Munchen II – мачове: 38, голове: 4, асистенции: 0
Свързани страници: Crystal Palace, Резултати на живо
Chris Richards е на 26 години. Дата на раждане: 28 март 2000 г..
Пост: Защитник.
Chris Richards играе за Crystal Palace.
Ръст на Chris Richards: 188 см.
| Дата | Отбор | Възраст | Стойност |
|---|---|---|---|
| Crystal Palace | 26 г. | 28 млн. € | |
| Crystal Palace | 25 г. | 25 млн. € | |
| Crystal Palace | 25 г. | 22 млн. € | |
| Crystal Palace | 25 г. | 14 млн. € | |
| Crystal Palace | 24 г. | 12 млн. € | |
| Crystal Palace | 24 г. | 12 млн. € | |
| Crystal Palace | 23 г. | 10 млн. € | |
| Crystal Palace | 23 г. | 8 млн. € | |
| Crystal Palace | 23 г. | 10 млн. € | |
| Crystal Palace | 22 г. | 10 млн. € | |
| Crystal Palace | 22 г. | 12 млн. € | |
| Crystal Palace | 22 г. | 12 млн. € | |
| Hoffenheim | 22 г. | 7,5 млн. € | |
| Hoffenheim | 21 г. | 7,5 млн. € | |
| Hoffenheim | 21 г. | 7,5 млн. € | |
| Bayern Munich | 20 г. | 5 млн. € | |
| Bayern Munich | 20 г. | 4 млн. € | |
| Bayern Munich | 20 г. | 2,2 млн. € | |
| Bayern Munchen II | 20 г. | 1,8 млн. € | |
| Bayern Munchen II | 20 г. | 2 млн. € | |
| Bayern Munchen II | 19 г. | 1,5 млн. € | |
| Bayern Munchen II | 19 г. | 1,5 млн. € | |
| Dallas | 18 г. | 50 хил. € |
Силен крак: Десен.
Националност: Съединени щати.
Пазарна стойност: 28 млн. €.
Chris Richards през сезон 2026-2027: 13 мача, 1 гол и 0 асистенции във всички турнири.
Chris Richards през сезон 2026-2027: 13 мача, 1 гол и 0 асистенции във всички турнири. Изиграни минути: 1154. Средна оценка: 6,5.
| Сезон | Състезание | Отбор | Мачове | Изиграни минути | Голове | Асистенции | Оценка |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | Висша лига | Crystal Palace | 9 | 810 | 0 | 0 | 6,3 |
| Лига Европа | Crystal Palace | 3 | 254 | 1 | 0 | 6,8 | |
| Купа на лигата (Англия) | Crystal Palace | 1 | 90 | 0 | 0 | 7,1 | |
| 2026 | Световно първенство | Съединени щатиНационален отбор | 4 | 360 | 0 | 0 | 7,1 |
| Международни приятелски мачове | Съединени щатиНационален отбор | 3 | 207 | 1 | 0 | 6,7 | |
| 2025-2026 | Висша лига | Crystal Palace | 33 | 2826 | 1 | 0 | 6,6 |
| Crystal Palace |
| 13 |
| 1111 |
| 0 |
| 0 |
| 6,9 |
| Купа на лигата (Англия) | Crystal Palace | 2 | 104 | 1 | 0 | 7,7 |
| Купа на Англия | Crystal Palace | 1 | 90 | 0 | 0 | 7,2 |
| Суперкупа на Англия | Crystal Palace | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,2 |
| Международни приятелски мачове | Съединени щатиНационален отбор | 3 | 270 | 0 | 0 | 6,9 |
| 2025 | Златна купа на КОНКАКАФ | Съединени щатиНационален отбор | 6 | 537 | 2 | 0 | 7,1 |
|---|
| 2024-2025 | Висша лига | Crystal Palace | 24 | 1924 | 1 | 0 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Купа на Англия | Crystal Palace | 6 | 540 | 0 | 1 | 7,2 | |
| Международни контроли на клубове | Crystal Palace | 3 | 218 | 0 | 0 | 6,8 | |
| Купа на лигата (Англия) | Crystal Palace | 2 | 170 | 0 | 0 | 7,1 | |
| Лига на нациите на КОНКАКАФ | Съединени щатиНационален отбор | 1 | 79 | 0 | 0 | 7,0 | |
| Международни приятелски мачове | Съединени щатиНационален отбор | 1 | 90 | 0 | 0 | 7,4 |
| 2024 | Копа Америка | Съединени щатиНационален отбор | 2 | 180 | 0 | 0 | 7,1 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Международни приятелски мачове | Съединени щатиНационален отбор | 1 | 90 | 0 | 0 | 7,3 |
| 2023-2024 | Висша лига | Crystal Palace | 26 | 2091 | 1 | 1 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Купа на Англия | Crystal Palace | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,5 | |
| Купа на лигата (Англия) | Crystal Palace | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,5 | |
| Международни контроли на клубове | Crystal Palace | 1 | 61 | 0 | 1 | 6,4 | |
| Висша лига 2, Дивизия 1 | Crystal Palace U21 | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,8 | |
| Международни приятелски мачове | Съединени щатиНационален отбор | 5 | 380 | 0 | 0 | 6,7 | |
| Копа Америка | Съединени щатиНационален отбор | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,4 | |
| Лига на нациите на КОНКАКАФ | Съединени щатиНационален отбор | 1 | 90 | 0 | 0 | 7,0 |
| 2023 | Международни приятелски мачове | Съединени щатиНационален отбор | 1 | 72 | 0 | 0 | 7,4 |
|---|
| 2022-2023 | Висша лига | Crystal Palace | 9 | 443 | 0 | 0 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Купа на лигата (Англия) | Crystal Palace | 1 | 90 | 0 | 0 | 7,6 | |
| Висша лига 2, Дивизия 1 | Crystal Palace U21 | 1 | 66 | 0 | 0 | 6,3 | |
| Лига на нациите на КОНКАКАФ | Съединени щатиНационален отбор | 2 | 180 | 1 | 0 | 7,7 |
| 2022 | Квалификации за Световно (КОНКАКАФ) | Съединени щатиНационален отбор | 4 | 271 | 0 | 0 | 6,8 |
|---|
| 2021-2022 | Бундеслига | Hoffenheim | 19 | 1300 | 1 | 1 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Купа на Германия | Hoffenheim | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,8 | |
| Купа на Германия | Bayern München | 1 | 45 | 0 | 0 | 7,3 | |
| Бундеслига | Bayern München | 1 | 2 | 0 | 0 | 6,1 | |
| Квалификации за Световно (КОНКАКАФ) | Съединени щатиНационален отбор | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,8 |
| 2020-2021 | Международни контроли на клубове | Bayern München | 3 | 120 | 0 | 0 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Шампионска лига | Bayern München | 3 | 128 | 0 | 0 | 6,7 | |
| Бундеслига | Bayern München | 3 | 88 | 0 | 1 | 6,5 | |
| Суперкупа на Германия | Bayern München | 1 | 14 | 0 | 0 | 6,6 | |
| Бундеслига | Hoffenheim | 11 | 947 | 0 | 1 | 7,0 | |
| Лига Европа | Hoffenheim | 2 | 180 | 0 | 0 | 7,3 | |
| Трета лига | Bayern Munchen II | 8 | 720 | 0 | 0 | – | |
| Международни приятелски мачове | Съединени щатиНационален отбор | 3 | 82 | 0 | 0 | 6,4 |
| 2019-2020 | Трета лига | Bayern Munchen II | 30 | 2679 | 4 | 0 | 6,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Бундеслига | Bayern München | 1 | 6 | 0 | 0 | – | |
| Международни контроли на клубове | Bayern München | 1 | 45 | 0 | 0 | 5,7 |
| 2019 | Световно първенство U20 | Съединени щатиНационален отбор | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,9 |
|---|
| 2018-2019 | Световно първенство U20 | Bayern München | 3 | 240 | 0 | 0 | 6,9 |
|---|
| 2017-2018 | Международна купа на шампионите | Bayern München | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,3 |
|---|