Реклама
Пост: Защитник, Националност: Бразилия, Възраст: 33, Ръст: 181 см, Пазарна стойност: 350 хил. €. 2026 – мачове: 14, голове: 0, асистенции: 1. Последно записано участие: America MG - Athletic Club (17 август 2026 г.).
Последна актуализация:
Средна оценка по месеци
Докоснете графиката, за да смените стойностите
Най-висока: 12 млн. € (12.10.2017 г.)
America MG – мачове: 20, голове: 0, асистенции: 1
Sport Recife – мачове: 30, голове: 0, асистенции: 0
Internacional - RS – мачове: 10, голове: 0, асистенции: 0
Cagliari – мачове: 31, голове: 0, асистенции: 2
Inter Milan – мачове: 35, голове: 2, асистенции: 1
Stade Rennais – мачове: 18, голове: 0, асистенции: 1
Свързани страници: Резултати на живо
Dalbert е на 33 години. Дата на раждане: 8 септември 1993 г..
Пост: Защитник.
Ръст на Dalbert: 181 см.
Силен крак: Ляв.
Националност: Бразилия.
Пазарна стойност: 350 хил. €.
Dalbert през сезон 2026: 14 мача, 0 гола и 1 асистенция във всички турнири.
| Дата | Отбор | Възраст | Стойност |
|---|---|---|---|
| Free Player | 33 г. | 350 хил. € | |
| America MG | 32 г. | 400 хил. € | |
| America MG | 32 г. | 500 хил. € | |
| Recife PE | 31 г. | 750 хил. € | |
| Recife PE | 31 г. | 750 хил. € | |
| Internacional | 30 г. | 800 хил. € | |
| Internacional | 30 г. | 1 млн. € | |
| Inter | 29 г. | 1 млн. € | |
| Inter | 29 г. | 2 млн. € | |
| Cagliari | 28 г. | 2,5 млн. € | |
| Cagliari | 28 г. | 2,5 млн. € | |
| Rennes | 27 г. | 4 млн. € | |
| Rennes | 27 г. | 5 млн. € | |
| Rennes | 27 г. | 6 млн. € | |
| Rennes | 27 г. | 9 млн. € | |
| Fiorentina | 26 г. | 9 млн. € | |
| Fiorentina | 26 г. | 9,5 млн. € | |
| Fiorentina | 26 г. | 12 млн. € | |
| Inter | 25 г. | 10 млн. € | |
| Inter | 25 г. | 12 млн. € | |
| Inter | 24 г. | 12 млн. € | |
| Inter | 24 г. | 12 млн. € | |
| Inter | 24 г. | 12 млн. € | |
| Nice | 23 г. | 5 млн. € | |
| Nice | 23 г. | 5 млн. € | |
| Nice | 23 г. | 3,5 млн. € | |
| Nice | 22 г. | 2 млн. € | |
| Vitoria Guimaraes | 22 г. | 750 хил. € | |
| Vitoria Guimaraes | 21 г. | 250 хил. € | |
| Vitoria Guimaraes | 21 г. | 250 хил. € |
Dalbert през сезон 2026: 14 мача, 0 гола и 1 асистенция във всички турнири. Изиграни минути: 1033. Средна оценка: 6,5.
| Сезон | Състезание | Отбор | Мачове | Изиграни минути | Голове | Асистенции | Оценка |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | Серия Б (Бразилия) | America MG | 14 | 1033 | 0 | 1 | 6,5 |
| 2025-2026 | Серия Б (Бразилия) | America MG | 3 | 254 | 0 | 0 | 6,4 |
| 2025 | Серия Б (Бразилия) | America MG | 3 | 51 | 0 | 0 | 6,3 |
| Серия А (Бразилия) | Sport Recife | 5 | 108 | 0 | 0 | 6,1 | |
| 2024-2025 | Серия Б (Бразилия) | Sport Recife | 1 | 67 | 0 | 0 | 5,7 |
| 2024 | Серия Б (Бразилия) | Sport Recife | 22 | 1273 | 0 | 0 | 6,7 |
| Купа на Бразилия |
| Sport Recife |
| 1 |
| 71 |
| 0 |
| 0 |
| 7,1 |
| 2023-2024 | Серия Б (Бразилия) | Sport Recife | 1 | 86 | 0 | 0 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Серия А (Бразилия) | Internacional - RS | 3 | 108 | 0 | 0 | 6,6 |
| 2023 | Серия А (Бразилия) | Internacional - RS | 6 | 393 | 0 | 0 | 6,1 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Копа Либертадорес | Internacional - RS | 1 | 15 | 0 | 0 | 6,2 |
| 2021-2022 | Серия А | Cagliari | 28 | 2093 | 0 | 2 | 6,3 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Копа Италия | Cagliari | 3 | 198 | 0 | 0 | 6,6 |
| 2020-2021 | Международни контроли на клубове | Inter Milan | 3 | 131 | 1 | 0 | 7,3 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Лига 1 | Stade Rennais | 13 | 364 | 0 | 1 | 6,4 | |
| Шампионска лига | Stade Rennais | 4 | 224 | 0 | 0 | 6,3 | |
| Купа на Франция | Stade Rennais | 1 | 15 | 0 | 0 | – |
| 2019-2020 | Серия А | Fiorentina | 31 | 2489 | 0 | 5 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Копа Италия | Fiorentina | 3 | 266 | 0 | 1 | 6,8 | |
| Международни контроли на клубове | Inter Milan | 1 | 71 | 0 | 0 | – | |
| Международна купа на шампионите | Inter Milan | 1 | 74 | 0 | 0 | – |
| 2018-2019 | Серия А | Inter Milan | 11 | 777 | 0 | 1 | 6,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Международни контроли на клубове | Inter Milan | 2 | 94 | 0 | 0 | – | |
| Международна купа на шампионите | Inter Milan | 2 | 163 | 0 | 0 | – | |
| Копа Италия | Inter Milan | 1 | 90 | 1 | 0 | 7,3 |
| 2018 | Международна купа на шампионите | Inter Milan | 1 | 90 | 0 | 0 | 7,4 |
|---|
| 2017-2018 | Серия А | Inter Milan | 13 | 525 | 0 | 0 | 6,8 |
|---|
| 2016-2017 | Лига 1 | OGC Nice | 33 | 2873 | 0 | 3 | 6,8 |
|---|
| 2015-2016 | Примейра лига | Vitoria Guimaraes | 25 | 1881 | 0 | 0 | 6,3 |
|---|