Най-висока: 2,5 млн. € (30.06.2015 г.)
Последна актуализация:
Пост: Защитник, Националност: Бразилия, Възраст: 37, Ръст: 184 см. Danilo Avelar през сезон 2023-2024: 11 мача, 0 гола и 0 асистенции във всички турнири.
Последният мач в наличните записи, в който Danilo Avelar е играл, е Athletico Paranaense - PR - America MG, с 87 минути на терена. Дата на мача: 26 октомври 2023 г..
America MG – мачове: 64, голове: 5, асистенции: 3
Corinthians - SP – мачове: 101, голове: 12, асистенции: 3
Amiens – мачове: 21, голове: 1, асистенции: 0
Torino – мачове: 9, голове: 0, асистенции: 2
Cagliari – мачове: 41, голове: 4, асистенции: 4
Köln – мачове: 1, голове: 0, асистенции: 0
Свързани страници: Резултати на живо
Danilo Avelar е на 37 години. Дата на раждане: 9 юни 1989 г..
Пост: Защитник.
Ръст на Danilo Avelar: 184 см.
| Дата | Отбор | Възраст | Стойност |
|---|---|---|---|
| America MG | 34 г. | 250 хил. € | |
| America MG | 34 г. | 250 хил. € | |
| America MG | 33 г. | 300 хил. € | |
| America MG | 33 г. | 300 хил. € | |
| America MG | 33 г. | 400 хил. € | |
| Corinthians | 32 г. | 800 хил. € | |
| Corinthians | 32 г. | 1,2 млн. € | |
| Corinthians | 31 г. | 1,8 млн. € | |
| Corinthians | 31 г. | 1,8 млн. € | |
| Corinthians | 31 г. | 2 млн. € | |
| Corinthians | 30 г. | 2 млн. € | |
| Corinthians | 30 г. | 2,5 млн. € | |
| Corinthians | 30 г. | 2,5 млн. € | |
| Corinthians | 29 г. | 1,5 млн. € | |
| Amiens | 28 г. | 1,5 млн. € | |
| Amiens | 28 г. | 1,5 млн. € | |
| Torino | 27 г. | 1,5 млн. € | |
| Torino | 27 г. | 2 млн. € | |
| Torino | 27 г. | 2,3 млн. € | |
| Torino | 26 г. | 2,5 млн. € | |
| Torino | 26 г. | 2,5 млн. € | |
| Cagliari | 25 г. | 2,2 млн. € | |
| Cagliari | 25 г. | 1 млн. € | |
| Cagliari | 24 г. | 1 млн. € | |
| Cagliari | 24 г. | 1,2 млн. € | |
| Cagliari | 23 г. | 800 хил. € | |
| Schalke 04 | 22 г. | 600 хил. € | |
| Schalke 04 | 21 г. | 700 хил. € |
Силен крак: Ляв.
Националност: Бразилия.
Danilo Avelar през сезон 2023-2024: 11 мача, 0 гола и 0 асистенции във всички турнири.
Danilo Avelar през сезон 2023-2024: 11 мача, 0 гола и 0 асистенции във всички турнири. Изиграни минути: 875. Средна оценка: 6,0.
| Сезон | Състезание | Отбор | Мачове | Изиграни минути | Голове | Асистенции | Оценка |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2023-2024 | Серия А (Бразилия) | America MG | 11 | 875 | 0 | 0 | 6,0 |
| 2023 | Серия А (Бразилия) | America MG | 6 | 489 | 0 | 0 | 5,9 |
| Копа Судамерикана | America MG | 3 | 116 | 1 | 0 | 6,5 | |
| Кампеонато Минейро Дивизия 1 (Бразилия) | America MG | 2 | 135 | 0 | 0 | 6,5 | |
| 2022-2023 | Серия А (Бразилия) | America MG | 15 | 954 | 3 | 2 | 6,5 |
| Brazilian Cup | America MG | 6 | 421 | 0 | 0 | 6,3 | |
| Кампеонато Минейро Дивизия 1 (Бразилия) |
| America MG |
| 5 |
| 170 |
| 0 |
| 0 |
| 6,6 |
| 2022 | Серия А (Бразилия) | America MG | 9 | 357 | 0 | 1 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Brazilian Cup | America MG | 1 | 9 | 0 | 0 | 6,3 |
| 2021-2022 | Серия А (Бразилия) | America MG | 4 | 174 | 0 | 0 | 6,3 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Brazilian Cup | America MG | 2 | 120 | 1 | 0 | 7,1 |
| 2020-2021 | Серия А (Бразилия) | Corinthians - SP | 8 | 715 | 1 | 0 | 6,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Brazilian Campeonato Paulista A1 | Corinthians - SP | 3 | 270 | 0 | 0 | 6,9 |
| 2020 | Серия А (Бразилия) | Corinthians - SP | 5 | 450 | 1 | 0 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Brazilian Campeonato Paulista A1 | Corinthians - SP | 3 | 270 | 1 | 0 | – |
| 2019-2020 | Серия А (Бразилия) | Corinthians - SP | 2 | 180 | 0 | 0 | 7,2 |
|---|
| 2019 | Серия А (Бразилия) | Corinthians - SP | 19 | 1637 | 2 | 0 | 6,9 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Brazilian Campeonato Paulista A1 | Corinthians - SP | 13 | 1155 | 2 | 0 | 6,9 | |
| Копа Судамерикана | Corinthians - SP | 7 | 630 | 0 | 1 | 6,9 | |
| Brazilian Cup | Corinthians - SP | 4 | 360 | 1 | 0 | 7,0 |
| 2018-2019 | Серия А (Бразилия) | Corinthians - SP | 17 | 1530 | 0 | 1 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Brazilian Cup | Corinthians - SP | 8 | 720 | 1 | 1 | 6,5 | |
| Brazilian Campeonato Paulista A1 | Corinthians - SP | 3 | 270 | 2 | 0 | 7,9 | |
| Копа Либертадорес | Corinthians - SP | 2 | 179 | 0 | 0 | 6,0 | |
| Копа Судамерикана | Corinthians - SP | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,8 |
| 2018 | Серия А (Бразилия) | Corinthians - SP | 2 | 180 | 1 | 0 | 6,7 |
|---|
| 2017-2018 | Серия А (Бразилия) | Corinthians - SP | 4 | 360 | 0 | 0 | 6,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Лига 1 | Amiens | 21 | 1728 | 1 | 0 | 6,4 |
| 2016-2017 | Серия А | Torino | 3 | 263 | 0 | 0 | 6,6 |
|---|
| 2015-2016 | Серия А | Torino | 6 | 343 | 0 | 2 | 6,5 |
|---|
| 2014-2015 | Серия А | Cagliari | 31 | 2638 | 4 | 3 | 6,3 |
|---|
| 2013-2014 | Серия А | Cagliari | 6 | 209 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2012-2013 | Серия А | Cagliari | 4 | 228 | 0 | 1 | – |
|---|
| 2010-2011 | Бундеслига | Köln | 1 | 24 | 0 | 0 | – |
|---|