
Средна оценка по месеци
Докоснете графиката, за да смените стойностите
Няма налични данни
Най-висока: 850 хил. € (13.11.2022 г.)
Последна актуализация:
Dylan Levitt играе за Motherwell. Пост: Полузащитник, Националност: Уелс, Възраст: 25, Ръст: 181 см, Пазарна стойност: 600 хил. €. Dylan Levitt през сезон 2026-2027: 6 мача, 1 гол и 0 асистенции във всички турнири.
Последният мач в наличните записи, в който Dylan Levitt е играл, е Motherwell - Celtic, с 71 минути на терена. Дата на мача: 11 октомври 2026 г..
Motherwell – мачове: 4, голове: 1, асистенции: 0
Според наличните записи за Motherwell през сезон 2026/27, Dylan Levitt е изиграл 141 минути и е започнал като титуляр в 1 мач.
Motherwell – мачове: 4, голове: 1, асистенции: 0
Leyton Orient – мачове: 10, голове: 1, асистенции: 1
Hibernian – мачове: 82, голове: 5, асистенции: 5
Dundee United – мачове: 62, голове: 11, асистенции: 4
Manchester United U23 – мачове: 3, голове: 0, асистенции: 0
Astana – мачове: 11, голове: 0, асистенции: 0
Свързани страници: Motherwell, Резултати на живо
| Дата | Отбор | Възраст | Стойност |
|---|---|---|---|
| Leyton Orient | 25 г. | 600 хил. € | |
| Hibernian | 25 г. | 650 хил. € | |
| Hibernian | 24 г. | 650 хил. € | |
| Hibernian | 24 г. | 700 хил. € | |
| Hibernian | 23 г. | 800 хил. € | |
| Hibernian | 23 г. | 800 хил. € | |
| Hibernian | 22 г. | 750 хил. € | |
| Dundee United | 22 г. | 800 хил. € | |
| Dundee United | 22 г. | 800 хил. € | |
| Dundee United | 21 г. | 850 хил. € | |
| Dundee United | 21 г. | 700 хил. € | |
| Dundee United | 21 г. | 650 хил. € | |
| Istra 1961 | 20 г. | 650 хил. € | |
| Manchester United U21 | 19 г. | 675 хил. € | |
| Manchester United U21 | 19 г. | 750 хил. € |
Dylan Levitt е на 25 години. Дата на раждане: 17 ноември 2000 г..
Пост: Полузащитник.
Dylan Levitt играе за Motherwell.
Ръст на Dylan Levitt: 181 см.
Силен крак: Десен.
Националност: Уелс.
Пазарна стойност: 600 хил. €.
Dylan Levitt през сезон 2026-2027: 6 мача, 1 гол и 0 асистенции във всички турнири.
Dylan Levitt през сезон 2026-2027: 6 мача, 1 гол и 0 асистенции във всички турнири. Изиграни минути: 291.
| Сезон | Състезание | Отбор | Мачове | Изиграни минути | Голове | Асистенции | Оценка |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | Шотландска Премиършип | Motherwell | 4 | 141 | 1 | 0 | 6,6 |
| English Football League Cup | Leyton Orient | 1 | 60 | 0 | 0 | 7,2 | |
| English Football League Trophy | Leyton Orient | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,7 | |
| 2025-2026 | Лига Едно | Leyton Orient | 8 | 548 | 1 | 1 | 6,5 |
| Шотландска Премиършип | Hibernian | 12 | 391 | 0 | 0 | 6,5 | |
| Лига Конференция | Hibernian | 4 | 295 | 0 | 0 | 5,9 | |
| Scottish League Cup |
| Hibernian |
| 2 |
| 68 |
| 0 |
| 0 |
| 6,3 |
| Лига Европа | Hibernian | 2 | 159 | 0 | 0 | 6,8 |
| 2024-2025 | Шотландска Премиършип | Hibernian | 19 | 1057 | 2 | 1 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Scottish Cup | Hibernian | 3 | 163 | 0 | 0 | 6,4 | |
| Scottish League Cup | Hibernian | 2 | 46 | 0 | 0 | 6,9 |
| 2023-2024 | Шотландска Премиършип | Hibernian | 28 | 1404 | 2 | 2 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Лига Конференция | Hibernian | 4 | 218 | 0 | 1 | 6,3 | |
| Scottish League Cup | Hibernian | 3 | 206 | 1 | 0 | 7,0 | |
| Scottish Cup | Hibernian | 3 | 87 | 0 | 1 | 6,6 |
| 2022-2023 | Шотландска Премиършип | Dundee United | 27 | 2084 | 5 | 3 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Scottish Cup | Dundee United | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,5 | |
| Scottish League Cup | Dundee United | 2 | 150 | 0 | 0 | 6,4 | |
| Лига Конференция | Dundee United | 2 | 165 | 0 | 0 | 6,2 | |
| Лига на нациите | УелсНационален отбор | 2 | 162 | 0 | 0 | 6,5 |
| 2021-2022 | Шотландска Премиършип | Dundee United | 25 | 2029 | 5 | 1 | 6,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Scottish Cup | Dundee United | 3 | 266 | 1 | 0 | 6,3 | |
| Scottish League Cup | Dundee United | 1 | 90 | 0 | 0 | – | |
| English U23 Premier League | Manchester United U23 | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,1 | |
| Лига на нациите | УелсНационален отбор | 1 | 67 | 0 | 0 | 5,6 | |
| Международни приятелски мачове | УелсНационален отбор | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,4 |
| 2020-2021 | Хърватска футболна лига | Astana | 4 | 119 | 0 | 0 | 6,4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Международни контроли на клубове | Astana | 2 | 74 | 0 | 0 | 6,7 | |
| Лига Едно | Astana | 2 | 161 | 0 | 0 | – | |
| English U23 Premier League | Astana | 1 | 90 | 0 | 0 | 7,0 | |
| English Football League Cup | Astana | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,5 | |
| Хърватска футболна лига | Istra 1961 | 3 | 133 | 0 | 0 | 6,5 | |
| English U23 Premier League | Manchester United U23 | 1 | 90 | 0 | 0 | 5,7 | |
| FA Cup | Charlton Athletic | 1 | 90 | 0 | 0 | 7,1 | |
| Лига Едно | Charlton Athletic | 1 | 45 | 0 | 0 | – | |
| Международни приятелски мачове | УелсНационален отбор | 3 | 167 | 0 | 0 | 6,9 | |
| Лига на нациите | УелсНационален отбор | 3 | 131 | 0 | 0 | 6,3 |
| 2020 | Международни приятелски мачове | УелсНационален отбор | 2 | 125 | 0 | 0 | 5,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Европейско първенство | УелсНационален отбор | 1 | 4 | 0 | 0 | – |
| 2019-2020 | English U23 Premier League | Astana | 1 | 90 | 0 | 0 | 7,2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| English U23 Premier League | Manchester United U23 | 1 | 32 | 0 | 0 | 6,6 | |
| Лига Европа | Manchester United | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,6 |