Няма налични данни
Последна актуализация:
Пост: Полузащитник, Националност: Хърватия, Възраст: 38, Ръст: 184 см, Пазарна стойност: 1,5 млн. €. Ivan Rakitić през сезон 2024-2025: 38 мача, 2 гола и 4 асистенции във всички турнири.
Последният мач в наличните записи, в който Ivan Rakitić е играл, е Sibenik - Hajduk Split, с 90 минути на терена. Дата на мача: 25 май 2025 г..
Hajduk Split – мачове: 38, голове: 2, асистенции: 4
Al Shabab – мачове: 8, голове: 1, асистенции: 1
Sevilla – мачове: 227, голове: 20, асистенции: 20
Barcelona – мачове: 238, голове: 26, асистенции: 26
Schalke 04 – мачове: 55, голове: 0, асистенции: 0
Свързани страници: Резултати на живо
Ivan Rakitić е на 38 години. Дата на раждане: 10 март 1988 г..
Пост: Полузащитник.
Ръст на Ivan Rakitić: 184 см.
Силен крак: Десен.
Националност: Хърватия.
Пазарна стойност: 1,5 млн. €.
Ivan Rakitić през сезон 2024-2025: 38 мача, 2 гола и 4 асистенции във всички турнири.
Ivan Rakitić през сезон 2024-2025: 38 мача, 2 гола и 4 асистенции във всички турнири. Изиграни минути: 3174. Средна оценка: 6,8.
| Сезон | Състезание | Отбор | Мачове | Изиграни минути | Голове | Асистенции | Оценка |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024-2025 | Хърватска футболна лига | Hajduk Split | 35 | 3062 | 2 | 4 | 6,8 |
| Лига Конференция | Hajduk Split | 3 | 112 | 0 | 0 | 6,4 | |
| 2023-2024 | Саудитска Про лига | Al Shabab | 8 | 596 | 1 | 1 | 6,8 |
| Ла Лига | Sevilla | 18 | 1425 | 2 | 1 | 6,9 | |
| Шампионска лига | Sevilla | 6 | 459 | 0 | 3 | 7,0 | |
| Copa del Rey | Sevilla | 2 | 63 | 0 | 0 | 6,0 | |
| Суперкупа на УЕФА |
| 1 |
| 90 |
| 0 |
| 0 |
| 6,5 |
| Международни контроли на клубове | Sevilla | 1 | 61 | 0 | 0 | 6,1 |
| 2022-2023 | Ла Лига | Sevilla | 31 | 1788 | 1 | 3 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Лига Европа | Sevilla | 9 | 863 | 0 | 2 | 7,1 | |
| Шампионска лига | Sevilla | 6 | 421 | 0 | 1 | 6,6 | |
| Copa del Rey | Sevilla | 5 | 447 | 1 | 0 | 7,1 |
| 2022 | European Emirates Stadium Cup | Sevilla | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,3 |
|---|
| 2021-2022 | Ла Лига | Sevilla | 35 | 2185 | 4 | 6 | 6,9 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Шампионска лига | Sevilla | 5 | 275 | 2 | 1 | 6,7 | |
| Лига Европа | Sevilla | 3 | 217 | 1 | 0 | 6,7 | |
| Copa del Rey | Sevilla | 3 | 255 | 0 | 0 | 7,0 | |
| Международни контроли на клубове | Sevilla | 1 | 45 | 1 | 0 | 8,1 |
| 2020-2021 | Ла Лига | Sevilla | 37 | 2241 | 4 | 2 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Шампионска лига | Sevilla | 8 | 459 | 2 | 1 | 7,4 | |
| Copa del Rey | Sevilla | 4 | 336 | 2 | 0 | 7,6 | |
| Международни контроли на клубове | Sevilla | 1 | 90 | 0 | 0 | 7,5 | |
| Суперкупа на УЕФА | Sevilla | 1 | 56 | 0 | 0 | 5,9 |
| 2020 | Supercopa de España | Barcelona | 1 | 4 | 0 | 0 | 6,0 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Европейско първенство | ХърватияНационален отбор | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,7 |
| 2019-2020 | Ла Лига | Barcelona | 31 | 1584 | 1 | 3 | 7,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Шампионска лига | Barcelona | 7 | 345 | 0 | 1 | 6,5 | |
| Международни контроли на клубове | Barcelona | 2 | 135 | 1 | 0 | 7,7 | |
| Copa del Rey | Barcelona | 1 | 81 | 0 | 0 | 6,8 | |
| Европейско първенство | ХърватияНационален отбор | 1 | 44 | 0 | 0 | 6,6 | |
| European Championship qualification | ХърватияНационален отбор | 1 | 74 | 0 | 0 | 7,2 |
| 2018-2019 | Ла Лига | Barcelona | 34 | 2643 | 3 | 5 | 7,1 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Шампионска лига | Barcelona | 12 | 1020 | 1 | 2 | 7,1 | |
| Copa del Rey | Barcelona | 7 | 530 | 1 | 3 | 7,4 | |
| Международни контроли на клубове | Barcelona | 2 | 90 | 0 | 0 | 7,4 | |
| Supercopa de España | Barcelona | 1 | 45 | 0 | 0 | 7,3 | |
| Лига на нациите | ХърватияНационален отбор | 2 | 158 | 0 | 0 | 6,9 |
| 2018 | Световно първенство | ХърватияНационален отбор | 5 | 429 | 1 | 0 | 7,0 |
|---|
| 2017-2018 | Ла Лига | Barcelona | 35 | 2838 | 1 | 5 | 7,1 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Шампионска лига | Barcelona | 10 | 758 | 1 | 0 | 6,9 | |
| Copa del Rey | Barcelona | 7 | 482 | 2 | 0 | 7,3 | |
| Световно първенство | ХърватияНационален отбор | 2 | 210 | 0 | 0 | 6,9 |
| 2016-2017 | Ла Лига | Barcelona | 32 | 2344 | 8 | 5 | 7,1 |
|---|
| 2015-2016 | Ла Лига | Barcelona | 36 | 2580 | 7 | 2 | 7,1 |
|---|
| 2014-2015 | Ла Лига | Barcelona | 20 | 955 | 0 | 0 | 7,1 |
|---|
| 2014 | Световно първенство | ХърватияНационален отбор | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,6 |
|---|
| 2013-2014 | Ла Лига | Sevilla | 7 | 276 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Световно първенство | ХърватияНационален отбор | 2 | 180 | 0 | 1 | 7,3 |
| 2012-2013 | Ла Лига | Sevilla | 10 | 808 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2011-2012 | Ла Лига | Sevilla | 29 | 1351 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2010-2011 | Ла Лига | Sevilla | 3 | 200 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Бундеслига | Schalke 04 | 8 | 512 | 0 | 0 | – |
| 2009-2010 | Бундеслига | Schalke 04 | 11 | 507 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2008-2009 | Бундеслига | Schalke 04 | 13 | 682 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2007-2008 | Бундеслига | Schalke 04 | 23 | 1428 | 0 | 0 | – |
|---|