Реклама
Lukas Spendlhofer играе за Hartberg. Пост: Защитник, Националност: Австрия, Възраст: 33, Ръст: 187 см, Пазарна стойност: 200 хил. €. 2026-2027 – мачове: 6, голове: 0, асистенции: 0. Последно записано участие: Grazer AK - Hartberg (30 октомври 2026 г.).
Последна актуализация:
Средна оценка по месеци
Докоснете графиката, за да смените стойностите
Контузен
Няма налични данни
Най-висока: 1,5 млн. € (1.06.2017 г.)
Hartberg – мачове: 5, голове: 0, асистенции: 0
Според наличните записи за Hartberg през сезон 2026/27, Lukas Spendlhofer е изиграл 271 минути и е започнал като титуляр в 2 мача.
Hartberg – мачове: 36, голове: 2, асистенции: 1
Sturm Graz – мачове: 160, голове: 7, асистенции: 2
Ascoli – мачове: 11, голове: 0, асистенции: 0
Genoa – мачове: 1, голове: 0, асистенции: 0
Свързани страници: Hartberg, Резултати на живо
Lukas Spendlhofer е на 33 години. Дата на раждане: 2 юни 1993 г..
Пост: Защитник.
Lukas Spendlhofer играе за Hartberg.
Ръст на Lukas Spendlhofer: 187 см.
Силен крак: Десен.
Националност: Австрия.
| Дата | Отбор | Възраст | Стойност |
|---|---|---|---|
| Hartberg | 32 г. | 200 хил. € | |
| Hartberg | 32 г. | 200 хил. € | |
| Nieciecza | 32 г. | 200 хил. € | |
| Nieciecza | 31 г. | 200 хил. € | |
| Nieciecza | 31 г. | 200 хил. € | |
| Nieciecza | 30 г. | 250 хил. € | |
| Maccabi Bnei Reineh | 29 г. | 300 хил. € | |
| Maccabi Bnei Reineh | 29 г. | 300 хил. € | |
| Ascoli | 29 г. | 200 хил. € | |
| Ascoli | 28 г. | 300 хил. € | |
| Bnei Sakhnin | 27 г. | 500 хил. € | |
| Bnei Sakhnin | 27 г. | 500 хил. € | |
| Sturm Graz | 27 г. | 600 хил. € | |
| Sturm Graz | 26 г. | 800 хил. € | |
| Sturm Graz | 26 г. | 1 млн. € | |
| Sturm Graz | 26 г. | 1,3 млн. € | |
| Sturm Graz | 25 г. | 1,3 млн. € | |
| Sturm Graz | 25 г. | 1,3 млн. € | |
| Sturm Graz | 24 г. | 1,3 млн. € | |
| Sturm Graz | 24 г. | 1,5 млн. € | |
| Sturm Graz | 23 г. | 1 млн. € | |
| Sturm Graz | 22 г. | 1 млн. € | |
| Sturm Graz | 22 г. | 1 млн. € | |
| Sturm Graz | 22 г. | 1 млн. € | |
| Sturm Graz | 21 г. | 750 хил. € | |
| Sturm Graz | 21 г. | 450 хил. € | |
| Sturm Graz | 21 г. | 200 хил. € | |
| Inter | 19 г. | 250 хил. € | |
| Inter Milan U19 | 19 г. | 300 хил. € | |
| Inter Milan U19 | 18 г. | 150 хил. € | |
| Inter Milan U19 | 18 г. | 100 хил. € | |
| Inter Milan U19 | 17 г. | 50 хил. € |
Пазарна стойност: 200 хил. €.
Lukas Spendlhofer през сезон 2026-2027: 6 мача, 0 гола и 0 асистенции във всички турнири.
Lukas Spendlhofer през сезон 2026-2027: 6 мача, 0 гола и 0 асистенции във всички турнири. Изиграни минути: 391. Средна оценка: 6,5.
| Сезон | Състезание | Отбор | Мачове | Изиграни минути | Голове | Асистенции | Оценка |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | Австрийска Бундеслига | Hartberg | 5 | 271 | 0 | 0 | 6,5 |
| Купа на Австрия | Hartberg | 1 | 120 | 0 | 0 | 6,3 | |
| 2025-2026 | Австрийска Бундеслига | Hartberg | 28 | 2414 | 2 | 1 | 6,9 |
| Купа на Австрия | Hartberg | 2 | 195 | 0 | 0 | 6,3 | |
| 2023-2024 | Първа лига (Полша) | Sturm Graz | 3 | 126 | 0 | 0 | – |
| 2022-2023 | Израелска Висша лига | Sturm Graz | 6 | 521 | 2 | 0 | – |
| Купа на Висшата лига на Израел |
| Sturm Graz |
| 1 |
| 44 |
| 0 |
| 0 |
| – |
| 2020-2021 | Серия Б | Ascoli | 11 | 919 | 0 | 0 | 6,3 |
|---|
| 2019-2020 | Австрийска Бундеслига | Sturm Graz | 24 | 2083 | 0 | 0 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Купа на Австрия | Sturm Graz | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,7 | |
| Лига Европа | Sturm Graz | 2 | 180 | 0 | 0 | – |
| 2018-2019 | Австрийска Бундеслига | Sturm Graz | 33 | 2970 | 2 | 0 | 6,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Лига Европа | Sturm Graz | 2 | 180 | 0 | 0 | 5,9 | |
| Шампионска лига | Sturm Graz | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,7 |
| 2017-2018 | Австрийска Бундеслига | Sturm Graz | 14 | 1166 | 0 | 0 | 6,8 |
|---|
| 2016-2017 | Австрийска Бундеслига | Sturm Graz | 32 | 2866 | 2 | 2 | 6,9 |
|---|
| 2015-2016 | Австрийска Бундеслига | Sturm Graz | 28 | 2484 | 0 | 0 | 7,0 |
|---|
| 2014-2015 | Австрийска Бундеслига | Sturm Graz | 10 | 830 | 1 | 0 | 7,2 |
|---|
| 2013-2014 | Австрийска Бундеслига | Sturm Graz | 1 | 54 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2012-2013 | Серия А | Genoa | 1 | 13 | 0 | 0 | – |
|---|