Най-висока: 5 млн. € (27.06.2019 г.)
Последна актуализация:
Пост: Полузащитник, Националност: Австралия, Възраст: 34, Ръст: 174 см, Пазарна стойност: 300 хил. €. Massimo Luongo през сезон 2025-2026: 11 мача, 1 гол и 0 асистенции във всички турнири.
Последният мач в наличните записи, в който Massimo Luongo е играл, е Queens Park Rangers - Millwall, с 15 минути на терена. Дата на мача: 18 октомври 2025 г..
Millwall – мачове: 11, голове: 1, асистенции: 0
Ipswich Town – мачове: 82, голове: 5, асистенции: 0
Sheffield Wednesday – мачове: 75, голове: 4, асистенции: 4
Queens Park Rangers – мачове: 151, голове: 9, асистенции: 14
Swindon Town – мачове: 1, голове: 0, асистенции: 0
Свързани страници: Резултати на живо
Massimo Luongo е на 34 години. Дата на раждане: 25 септември 1992 г..
Пост: Полузащитник.
Ръст на Massimo Luongo: 174 см.
Силен крак: И двата.
| Дата | Отбор | Възраст | Стойност |
|---|---|---|---|
| Millwall | 33 г. | 300 хил. € | |
| Millwall | 33 г. | 350 хил. € | |
| Ipswich | 32 г. | 400 хил. € | |
| Ipswich | 32 г. | 500 хил. € | |
| Ipswich | 31 г. | 500 хил. € | |
| Ipswich | 31 г. | 500 хил. € | |
| Ipswich | 31 г. | 500 хил. € | |
| Ipswich | 30 г. | 275 хил. € | |
| Ipswich | 30 г. | 350 хил. € | |
| Middlesbrough | 30 г. | 400 хил. € | |
| Middlesbrough | 29 г. | 800 хил. € | |
| Sheffield Wednesday | 28 г. | 1,6 млн. € | |
| Sheffield Wednesday | 28 г. | 1,6 млн. € | |
| Sheffield Wednesday | 28 г. | 2 млн. € | |
| Sheffield Wednesday | 27 г. | 2 млн. € | |
| Sheffield Wednesday | 27 г. | 2,5 млн. € | |
| Queens Park Rangers | 26 г. | 5 млн. € | |
| Queens Park Rangers | 25 г. | 4,5 млн. € | |
| Queens Park Rangers | 25 г. | 4,5 млн. € | |
| Queens Park Rangers | 24 г. | 4,5 млн. € | |
| Queens Park Rangers | 24 г. | 4 млн. € | |
| Queens Park Rangers | 23 г. | 4 млн. € | |
| Queens Park Rangers | 23 г. | 3,5 млн. € | |
| Queens Park Rangers | 22 г. | 3,5 млн. € | |
| Swindon Town | 22 г. | 1,5 млн. € | |
| Swindon Town | 20 г. | 400 хил. € |
Националност: Австралия.
Пазарна стойност: 300 хил. €.
Massimo Luongo през сезон 2025-2026: 11 мача, 1 гол и 0 асистенции във всички турнири.
Massimo Luongo през сезон 2025-2026: 11 мача, 1 гол и 0 асистенции във всички турнири. Изиграни минути: 702. Средна оценка: 6,5.
| Сезон | Състезание | Отбор | Мачове | Изиграни минути | Голове | Асистенции | Оценка |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | World Championship qualification (AFC) | АвстралияНационален отбор | 1 | 45 | 0 | 0 | 7,2 |
| 2025-2026 | Чемпиъншип | Millwall | 9 | 567 | 0 | 0 | 6,3 |
| English Football League Cup | Millwall | 2 | 135 | 1 | 0 | 7,3 | |
| 2024-2025 | Висша лига | Ipswich Town | 11 | 197 | 0 | 0 | 6,0 |
| FA Cup | Ipswich Town | 3 | 179 | 0 | 0 | 6,6 | |
| English Football League Cup | Ipswich Town | 1 | 24 | 0 | 0 | 6,8 |
| 2023-2024 | Чемпиъншип | Ipswich Town | 43 | 3173 | 3 | 0 | 6,6 |
|---|
| English Football League Cup | Ipswich Town | 1 | 8 | 0 | 0 | 6,0 |
| 2023 | Международни приятелски мачове | АвстралияНационален отбор | 1 | 66 | 0 | 0 | 7,2 |
|---|
| 2022-2023 | Лига Едно | Ipswich Town | 15 | 1145 | 2 | 0 | 6,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| FA Cup | Ipswich Town | 1 | 12 | 0 | 0 | 6,6 | |
| English U21 Premier League | Sheffield Wednesday | 1 | 58 | 0 | 0 | 6,7 |
| 2021-2022 | Лига Едно | Sheffield Wednesday | 27 | 2290 | 1 | 4 | 6,4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| FA Cup | Sheffield Wednesday | 1 | 16 | 0 | 0 | – | |
| English Football League Trophy | Sheffield Wednesday | 1 | 72 | 0 | 0 | – | |
| English Football League Cup | Sheffield Wednesday | 1 | 6 | 0 | 0 | 6,7 |
| 2020-2021 | Чемпиъншип | Sheffield Wednesday | 12 | 828 | 0 | 0 | 6,1 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| English Football League Cup | Sheffield Wednesday | 1 | 90 | 0 | 0 | 5,8 |
| 2019-2020 | Чемпиъншип | Sheffield Wednesday | 27 | 1477 | 3 | 0 | 6,3 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| English Football League Cup | Sheffield Wednesday | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,7 | |
| Арменска Висша лига | Sheffield Wednesday | 1 | 83 | 0 | 0 | 6,6 | |
| FA Cup | Sheffield Wednesday | 1 | 90 | 0 | 0 | – |
| 2018-2019 | Чемпиъншип | Queens Park Rangers | 41 | 3350 | 3 | 4 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Купа на Азия | Queens Park Rangers | 4 | 187 | 0 | 0 | 6,6 | |
| FA Cup | Queens Park Rangers | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,4 | |
| Международни приятелски мачове | Queens Park Rangers | 1 | 26 | 0 | 0 | 6,9 |
| 2017-2018 | Чемпиъншип | Queens Park Rangers | 39 | 3208 | 5 | 3 | 6,6 |
|---|
| 2016-2017 | Чемпиъншип | Queens Park Rangers | 35 | 2814 | 1 | 2 | 6,6 |
|---|
| 2015-2016 | Чемпиъншип | Queens Park Rangers | 29 | 2128 | 0 | 5 | 6,5 |
|---|
| 2014-2015 | Лига Едно | Swindon Town | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,1 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Лига Едно | Ipswich Town | 1 | 90 | 0 | 0 | 5,9 |
| 2013-2014 | Лига Едно | Ipswich Town | 1 | 85 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2012-2013 | Чемпиъншип | Ipswich Town | 5 | 213 | 0 | 0 | – |
|---|