Реклама
Nenad Tomović играе за Čukarički. Пост: Защитник, Националност: Сърбия, Възраст: 39, Ръст: 184 см, Пазарна стойност: 25 хил. €. 2026-2027 – мачове: 2, голове: 0, асистенции: 0. Последно записано участие: Čukarički - Vojvodina Novi Sad (29 август 2026 г.).
Последна актуализация:
Средна оценка по месеци
Докоснете графиката, за да смените стойностите
Няма налични данни
Най-висока: 5,5 млн. € (6.01.2014 г.)
Čukarički – мачове: 2, голове: 0, асистенции: 0
Според наличните записи за Čukarički през сезон 2026/27, Nenad Tomović е изиграл 76 минути и е започнал като титуляр в 1 мач.
Čukarički – мачове: 31, голове: 1, асистенции: 0
AEK Larnaca – мачове: 31, голове: 0, асистенции: 1
Spal – мачове: 62, голове: 0, асистенции: 1
Chievo – мачове: 37, голове: 1, асистенции: 0
Fiorentina – мачове: 88, голове: 1, асистенции: 3
Lecce – мачове: 34, голове: 1, асистенции: 0
Свързани страници: Čukarički, Резултати на живо
Nenad Tomović е на 39 години. Дата на раждане: 30 август 1987 г..
Пост: Защитник.
Nenad Tomović играе за Čukarički.
Ръст на Nenad Tomović: 184 см.
| Дата | Отбор | Възраст | Стойност |
|---|---|---|---|
| Čukarički | 38 г. | 25 хил. € | |
| Čukarički | 38 г. | 25 хил. € | |
| Nea Salamis | 37 г. | 25 хил. € | |
| Nea Salamis | 37 г. | 75 хил. € | |
| Nea Salamis | 37 г. | 100 хил. € | |
| AEK Larnaca | 36 г. | 150 хил. € | |
| AEK Larnaca | 36 г. | 200 хил. € | |
| AEK Larnaca | 36 г. | 250 хил. € | |
| AEK Larnaca | 35 г. | 250 хил. € | |
| AEK Larnaca | 35 г. | 250 хил. € | |
| AEK Larnaca | 34 г. | 300 хил. € | |
| AEK Larnaca | 34 г. | 300 хил. € | |
| Spal | 33 г. | 300 хил. € | |
| Spal | 33 г. | 400 хил. € | |
| Spal | 32 г. | 400 хил. € | |
| Spal | 32 г. | 475 хил. € | |
| Spal | 32 г. | 600 хил. € | |
| Chievo | 31 г. | 600 хил. € | |
| Chievo | 31 г. | 900 хил. € | |
| Chievo | 30 г. | 1,5 млн. € | |
| Chievo | 30 г. | 2,5 млн. € | |
| Fiorentina | 29 г. | 3,3 млн. € | |
| Fiorentina | 29 г. | 4,5 млн. € | |
| Fiorentina | 28 г. | 5 млн. € | |
| Fiorentina | 28 г. | 5,5 млн. € | |
| Fiorentina | 27 г. | 5 млн. € | |
| Fiorentina | 27 г. | 5 млн. € | |
| Fiorentina | 26 г. | 5,5 млн. € | |
| Fiorentina | 26 г. | 5,5 млн. € | |
| Fiorentina | 25 г. | 4,5 млн. € | |
| Fiorentina | 25 г. | 2,5 млн. € | |
| Lecce | 24 г. | 1,3 млн. € | |
| Lecce | 24 г. | 1,4 млн. € | |
| Lecce | 23 г. | 1,8 млн. € | |
| Genoa | 22 г. | 2 млн. € | |
| Genoa | 21 г. | 2,2 млн. € | |
| Crvena Zvezda | 21 г. | 1,8 млн. € | |
| Crvena Zvezda | 21 г. | 1,5 млн. € | |
| Crvena Zvezda | 21 г. | 1,1 млн. € | |
| Crvena Zvezda | 20 г. | 750 хил. € | |
| Crvena Zvezda | 20 г. | 200 хил. € | |
| Rad Beograd | 20 г. | 75 хил. € |
Силен крак: Десен.
Националност: Сърбия.
Пазарна стойност: 25 хил. €.
Nenad Tomović през сезон 2026-2027: 2 мача, 0 гола и 0 асистенции във всички турнири.
Nenad Tomović през сезон 2026-2027: 2 мача, 0 гола и 0 асистенции във всички турнири. Изиграни минути: 76. Средна оценка: 5,8.
| Сезон | Състезание | Отбор | Мачове | Изиграни минути | Голове | Асистенции | Оценка |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | Сръбска суперлига | Čukarički | 2 | 76 | 0 | 0 | 5,8 |
| 2025-2026 | Сръбска суперлига | Čukarički | 28 | 2325 | 1 | 0 | 6,6 |
| 2024-2025 | Сръбска суперлига | Čukarički | 1 | 90 | 0 | 0 | 7,7 |
| 2023-2024 | Кипърска Първа дивизия | AEK Larnaca | 8 | 168 | 0 | 0 | – |
| Лига на конференциите | AEK Larnaca | 3 | 270 | 0 | 0 | – | |
| Купа на Кипър | AEK Larnaca | 1 | 44 | 0 | 0 | – | |
| 2022-2023 |
| Лига Европа |
| AEK Larnaca |
| 8 |
| 720 |
| 0 |
| 1 |
| 6,4 |
| Лига на конференциите | AEK Larnaca | 5 | 450 | 0 | 0 | 6,7 |
| Кипърска Първа дивизия | AEK Larnaca | 3 | 208 | 0 | 0 | – |
| Шампионска лига | AEK Larnaca | 1 | 90 | 0 | 0 | 7,0 |
| 2021-2022 | Шампионска лига | AEK Larnaca | 1 | 120 | 0 | 0 | 7,2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Кипърска Първа дивизия | AEK Larnaca | 1 | 8 | 0 | 0 | – |
| 2020-2021 | Серия Б | Spal | 33 | 2644 | 0 | 0 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Копа Италия | Spal | 4 | 178 | 0 | 0 | 6,4 | |
| Серия А | Spal | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,2 |
| 2019-2020 | Серия А | Spal | 22 | 1665 | 0 | 1 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Копа Италия | Spal | 2 | 155 | 0 | 0 | – |
| 2018-2019 | Серия А | Chievo | 10 | 741 | 1 | 0 | 6,3 |
|---|
| 2017-2018 | Серия А | Chievo | 27 | 2303 | 0 | 0 | 6,4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Серия А | Fiorentina | 2 | 135 | 0 | 0 | 6,2 |
| 2016-2017 | Серия А | Fiorentina | 26 | 1815 | 0 | 1 | 6,7 |
|---|
| 2015-2016 | Серия А | Fiorentina | 24 | 1672 | 0 | 0 | 6,8 |
|---|
| 2014-2015 | Серия А | Fiorentina | 24 | 2002 | 1 | 2 | 6,7 |
|---|
| 2013-2014 | Серия А | Fiorentina | 5 | 269 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2012-2013 | Серия А | Fiorentina | 7 | 340 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2011-2012 | Серия А | Lecce | 33 | 2888 | 1 | 0 | – |
|---|
| 2010-2011 | Серия А | Lecce | 1 | 94 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2009-2010 | Серия А | Genoa | 8 | 246 | 0 | 0 | – |
|---|