Реклама
Robbie McKenzie играе за Gillingham. Пост: Полузащитник, Националност: Англия, Възраст: 28, Ръст: 180 см, Пазарна стойност: 400 хил. €. 2026-2027 – мачове: 13, голове: 0, асистенции: 0. Последно записано участие: Gillingham - Grimsby Town (24 октомври 2026 г.).
Последна актуализация:
Средна оценка по месеци
Докоснете графиката, за да смените стойностите
Най-висока: 500 хил. € (27.06.2019 г.)
Gillingham – мачове: 12, голове: 0, асистенции: 0
Според наличните записи за Gillingham през сезон 2026/27, Robbie McKenzie е изиграл 951 минути и е започнал като титуляр в 10 мача.
Gillingham – мачове: 246, голове: 19, асистенции: 6
Hull City – мачове: 30, голове: 0, асистенции: 0
Свързани страници: Gillingham, Резултати на живо
Robbie McKenzie е на 28 години. Дата на раждане: 25 септември 1998 г..
Пост: Полузащитник.
Robbie McKenzie играе за Gillingham.
Ръст на Robbie McKenzie: 180 см.
Силен крак: Десен.
Националност: Англия.
Пазарна стойност: 400 хил. €.
Robbie McKenzie през сезон 2026-2027: 13 мача, 0 гола и 0 асистенции във всички турнири.
| Дата | Отбор | Възраст | Стойност |
|---|---|---|---|
| Gillingham | 27 г. | 400 хил. € | |
| Gillingham | 27 г. | 250 хил. € | |
| Gillingham | 26 г. | 200 хил. € | |
| Gillingham | 26 г. | 175 хил. € | |
| Gillingham | 25 г. | 200 хил. € | |
| Gillingham | 25 г. | 200 хил. € | |
| Gillingham | 24 г. | 250 хил. € | |
| Gillingham | 24 г. | 250 хил. € | |
| Hull City | 21 г. | 450 хил. € | |
| Hull City | 21 г. | 500 хил. € | |
| Hull City | 20 г. | 500 хил. € | |
| Hull City | 20 г. | 100 хил. € |
Robbie McKenzie през сезон 2026-2027: 13 мача, 0 гола и 0 асистенции във всички турнири. Изиграни минути: 1041. Средна оценка: 6,1.
| Сезон | Състезание | Отбор | Мачове | Изиграни минути | Голове | Асистенции | Оценка |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | Лига 2 (Англия) | Gillingham | 12 | 951 | 0 | 0 | 6,2 |
| Купа на лигата (Англия) | Gillingham | 1 | 90 | 0 | 0 | 5,1 | |
| 2025-2026 | Лига 2 (Англия) | Gillingham | 37 | 3082 | 4 | 0 | 6,3 |
| Купа на Англия | Gillingham | 1 | 104 | 0 | 0 | 6,4 | |
| Купа на лигата (Англия) | Gillingham | 1 | 37 | 0 | 0 | 6,1 | |
| 2024-2025 | Лига 2 (Англия) | Gillingham | 39 | 3256 | 6 | 1 | 6,5 |
| Купа на лигата (Англия) |
| 1 |
| 90 |
| 0 |
| 1 |
| 6,7 |
| 2023-2024 | Лига 2 (Англия) | Gillingham | 25 | 1024 | 1 | 0 | 6,4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Купа на лигата (Англия) | Gillingham | 2 | 180 | 2 | 0 | 7,1 | |
| Купа на Англия | Gillingham | 1 | 90 | 0 | 0 | 7,0 | |
| Трофи на ЕФЛ | Gillingham | 1 | 70 | 0 | 0 | 6,2 |
| 2022-2023 | Лига 2 (Англия) | Gillingham | 34 | 2913 | 1 | 0 | 6,2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Купа на Англия | Gillingham | 4 | 337 | 0 | 0 | 6,5 | |
| Трофи на ЕФЛ | Gillingham | 2 | 113 | 0 | 0 | 6,2 | |
| Купа на лигата (Англия) | Gillingham | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,5 |
| 2021-2022 | Лига 1 (Англия) | Gillingham | 38 | 3310 | 3 | 3 | 6,2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Трофи на ЕФЛ | Gillingham | 3 | 215 | 1 | 0 | – | |
| Купа на Англия | Gillingham | 1 | 56 | 0 | 0 | 6,1 | |
| Купа на лигата (Англия) | Gillingham | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,7 |
| 2020-2021 | Лига 1 (Англия) | Gillingham | 33 | 1691 | 1 | 1 | 6,4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Трофи на ЕФЛ | Gillingham | 3 | 180 | 0 | 0 | – | |
| Купа на лигата (Англия) | Gillingham | 3 | 208 | 0 | 0 | 6,6 | |
| Купа на Англия | Gillingham | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,5 |
| 2019-2020 | Чемпиъншип | Hull City | 7 | 605 | 0 | 0 | 6,4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Купа на Англия | Hull City | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,6 | |
| Купа на лигата (Англия) | Hull City | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,7 |
| 2018-2019 | Чемпиъншип | Hull City | 18 | 1003 | 0 | 0 | 6,4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Купа на Англия | Hull City | 1 | 90 | 0 | 0 | 5,6 |