Реклама
Sandro Lima играе за Ararat-Armenia. Пост: Нападател, Националност: Бразилия, Възраст: 36, Ръст: 186 см, Пазарна стойност: 150 хил. €. 2026-2027 – мачове: 12, голове: 4, асистенции: 1. Последно записано участие: SCU Torreense - Ararat-Armenia (5 ноември 2026 г.).
Последна актуализация:

Средна оценка по месеци
Докоснете графиката, за да смените стойностите
Най-висока: 900 хил. € (29.12.2019 г.)
Ararat-Armenia – мачове: 7, голове: 3, асистенции: 1
Според наличните записи за Ararat-Armenia през сезон 2026/27, Sandro Lima е изиграл 492 минути и е започнал като титуляр в 5 мача.
Ararat-Armenia – мачове: 12, голове: 4, асистенции: 1
Alverca – мачове: 31, голове: 6, асистенции: 2
Atlético Goianiense – мачове: 17, голове: 3, асистенции: 1
Pendikspor – мачове: 12, голове: 1, асистенции: 1
Manisa FK – мачове: 32, голове: 11, асистенции: 3
Gwangju – мачове: 31, голове: 8, асистенции: 6
Свързани страници: Ararat-Armenia, Резултати на живо
Sandro Lima е на 36 години. Дата на раждане: 28 октомври 1990 г..
Пост: Нападател.
Sandro Lima играе за Ararat-Armenia.
Ръст на Sandro Lima: 186 см.
| Дата | Отбор | Възраст | Стойност |
|---|---|---|---|
| Alverca | 35 г. | 150 хил. € | |
| Alverca | 35 г. | 150 хил. € | |
| Atletico Clube Goianiense | 34 г. | 150 хил. € | |
| Pendikspor | 33 г. | 175 хил. € | |
| Manisa | 33 г. | 200 хил. € | |
| Manisa | 33 г. | 250 хил. € | |
| Manisa | 33 г. | 250 хил. € | |
| Manisa | 32 г. | 250 хил. € | |
| Free Player | 32 г. | 250 хил. € | |
| Gwangju | 32 г. | 350 хил. € | |
| Gençlerbirliği | 31 г. | 375 хил. € | |
| Gençlerbirliği | 31 г. | 375 хил. € | |
| Gençlerbirliği | 30 г. | 325 хил. € | |
| Gençlerbirliği | 30 г. | 400 хил. € | |
| Tianjin Jinmen Tiger | 30 г. | 450 хил. € | |
| Gil Vicente | 29 г. | 725 хил. € | |
| Gil Vicente | 29 г. | 900 хил. € | |
| Estoril | 28 г. | 650 хил. € | |
| Estoril | 28 г. | 600 хил. € | |
| Viseu | 27 г. | 675 хил. € | |
| Viseu | 27 г. | 625 хил. € | |
| Viseu | 26 г. | 550 хил. € | |
| Viseu | 26 г. | 300 хил. € | |
| Viseu | 25 г. | 300 хил. € | |
| Chaves | 25 г. | 400 хил. € | |
| Chaves | 24 г. | 400 хил. € | |
| Rio Ave | 22 г. | 200 хил. € |
Силен крак: Десен.
Националност: Бразилия.
Пазарна стойност: 150 хил. €.
Sandro Lima през сезон 2026-2027: 12 мача, 4 гола и 1 асистенция във всички турнири.
Sandro Lima през сезон 2026-2027: 12 мача, 4 гола и 1 асистенция във всички турнири. Изиграни минути: 1016. Средна оценка: 6,6.
| Сезон | Състезание | Отбор | Мачове | Изиграни минути | Голове | Асистенции | Оценка |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | Лига Европа | Ararat-Armenia | 6 | 499 | 1 | 1 | 6,5 |
| Шампионска лига | Ararat-Armenia | 6 | 517 | 3 | 0 | 6,7 | |
| 2025-2026 | Примейра лига | Alverca | 29 | 1426 | 5 | 2 | 6,6 |
| Купа на лигата на Португалия | Alverca | 1 | 18 | 1 | 0 | 7,2 | |
| Купа на Португалия | Alverca | 1 | 69 | 0 | 0 | – | |
| 2025 | Серия Б (Бразилия) | Atlético Goianiense | 14 | 900 | 3 | 1 | 6,8 |
| 2024-2025 | Серия Б (Бразилия) |
| Atlético Goianiense |
| 3 |
| 183 |
| 0 |
| 0 |
| 6,3 |
| Турска Първа лига | Pendikspor | 12 | 821 | 1 | 1 | 6,5 |
| 2023-2024 | Турска Първа лига | Manisa FK | 31 | 2398 | 11 | 3 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Купа на Турция | Manisa FK | 1 | 44 | 0 | 0 | – |
| 2023 | К Лига 1 | Gwangju | 5 | 345 | 0 | 1 | 6,4 |
|---|
| 2022-2023 | К Лига 1 | Gwangju | 7 | 392 | 1 | 1 | 6,9 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| К Лига 2 | Gwangju | 2 | 180 | 3 | 1 | 8,5 |
| 2022 | К Лига 2 | Gwangju | 17 | 1089 | 4 | 3 | 7,0 |
|---|
| 2021-2022 | Турска Първа лига | Gençlerbirliği | 31 | 2567 | 13 | 4 | 6,9 |
|---|
| 2020-2021 | Турска суперлига | Gençlerbirliği | 16 | 1295 | 2 | 2 | 6,4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Международни контроли на клубове | Gençlerbirliği | 1 | 57 | 0 | 0 | 6,4 | |
| Купа на Китай | Tianjin Jinmen Tiger | 2 | 49 | 0 | 0 | – | |
| Китайска суперлига | Tianjin Jinmen Tiger | 1 | 28 | 0 | 0 | 6,4 |
| 2020 | Китайска суперлига | Tianjin Jinmen Tiger | 9 | 758 | 1 | 0 | 6,2 |
|---|
| 2019-2020 | Примейра лига | Gil Vicente | 32 | 2560 | 10 | 1 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Купа на лигата на Португалия | Gil Vicente | 2 | 113 | 1 | 0 | – |
| 2018-2019 | Лига Португал 2 | Estoril | 9 | 484 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Купа на лигата на Португалия | Estoril | 2 | 153 | 2 | 0 | – |
| 2013-2014 | Примейра лига | Rio Ave | 11 | 526 | 0 | 0 | – |
|---|