Средна оценка по месеци
Докоснете графиката, за да смените стойностите
Няма налични данни
Последна актуализация:
Sandy Baltimore играе за Chelsea(w). Пост: Полузащитник, Националност: Франция, Възраст: 26, Ръст: 156 см. Sandy Baltimore през сезон 2026-2027: 8 мача, 0 гола и 1 асистенция във всички турнири.
Последният мач в наличните записи, в който Sandy Baltimore е играл, е France (W) - Latvia (W), с 45 минути на терена. Дата на мача: 10 октомври 2026 г..
Chelsea (W) – мачове: 5, голове: 0, асистенции: 0
Според наличните записи за Chelsea (W) през сезон 2026/27, Sandy Baltimore е изиграл 156 минути и е започнал като титуляр в 2 мача.
Chelsea (W) – мачове: 75, голове: 17, асистенции: 10
Paris Saint Germain (W) – мачове: 114, голове: 19, асистенции: 26
Свързани страници: Chelsea(w), Резултати на живо
Sandy Baltimore е на 26 години. Дата на раждане: 19 февруари 2000 г..
Пост: Полузащитник.
Sandy Baltimore играе за Chelsea(w).
Ръст на Sandy Baltimore: 156 см.
Силен крак: Ляв.
Националност: Франция.
Sandy Baltimore през сезон 2026-2027: 8 мача, 0 гола и 1 асистенция във всички турнири.
Sandy Baltimore през сезон 2026-2027: 8 мача, 0 гола и 1 асистенция във всички турнири. Изиграни минути: 361. Средна оценка: 6,6.
| Сезон | Състезание | Отбор | Мачове | Изиграни минути | Голове | Асистенции | Оценка |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | English FA Women's Super League | Chelsea (W) | 5 | 156 | 0 | 0 | 6,6 |
| Women's Champions League | Chelsea (W) | 3 | 205 | 0 | 1 | 6,6 | |
| 2026 | Международни контроли на клубове | Chelsea (W) | 1 | 60 | 1 | 0 | 8,2 |
| Women's World Championship qualification(Europe) | ФранцияНационален отбор | 5 | 441 | 1 | 2 | 7,1 | |
| Международни приятелски мачове | ФранцияНационален отбор | 1 | 45 | 0 | 1 | 7,5 | |
| 2025-2026 | English FA Women's Super League | Chelsea (W) |
| 21 |
| 1110 |
| 3 |
| 1 |
| 6,7 |
| Women's Champions League | Chelsea (W) | 8 | 566 | 2 | 0 | 6,8 |
| English FA Women's Cup | Chelsea (W) | 3 | 124 | 0 | 0 | 6,3 |
| FA Women's League Cup | Chelsea (W) | 2 | 180 | 0 | 1 | 7,2 |
| WNL | ФранцияНационален отбор | 10 | 725 | 5 | 0 | 7,0 |
| Women's World Championship qualification(Europe) | ФранцияНационален отбор | 1 | 90 | 0 | 1 | 6,2 |
| 2025 | European Women's Championship | ФранцияНационален отбор | 4 | 220 | 1 | 0 | 6,9 |
|---|
| 2024-2025 | English FA Women's Super League | Chelsea (W) | 15 | 1121 | 4 | 3 | 7,2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Women's Champions League | Chelsea (W) | 8 | 506 | 2 | 1 | 6,9 | |
| English FA Women's Cup | Chelsea (W) | 5 | 346 | 3 | 2 | 7,7 | |
| Международни контроли на клубове | Chelsea (W) | 2 | 90 | 1 | 0 | 7,4 | |
| FA Women's League Cup | Chelsea (W) | 1 | 87 | 0 | 0 | 6,4 | |
| EuropeCW Q | ФранцияНационален отбор | 3 | 32 | 0 | 0 | 6,4 | |
| Международни приятелски мачове | ФранцияНационален отбор | 1 | 82 | 0 | 0 | 5,4 |
| 2024 | Международни контроли на клубове | Chelsea (W) | 1 | 76 | 1 | 1 | 8,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Women's Olympic Football Tournament | ФранцияНационален отбор | 3 | 177 | 0 | 1 | 6,6 | |
| Международни приятелски мачове | ФранцияНационален отбор | 2 | 83 | 1 | 0 | 7,2 |
| 2023-2024 | French Division 1 Feminine | Paris Saint Germain (W) | 18 | 1272 | 7 | 6 | 7,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Women's Champions League | Paris Saint Germain (W) | 11 | 857 | 1 | 2 | 6,8 | |
| French Coupe de Feminine | Paris Saint Germain (W) | 3 | 158 | 0 | 0 | – | |
| WNL | ФранцияНационален отбор | 3 | 72 | 0 | 0 | 6,6 | |
| EuropeCW Q | ФранцияНационален отбор | 1 | 45 | 0 | 0 | 5,8 |
| 2023 | Международни контроли на клубове | Paris Saint Germain (W) | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,3 |
|---|
| 2022-2023 | French Division 1 Feminine | Paris Saint Germain (W) | 21 | 1586 | 5 | 5 | 7,0 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Women's Champions League | Paris Saint Germain (W) | 8 | 448 | 1 | 0 | 6,8 | |
| French Coupe de Feminine | Paris Saint Germain (W) | 4 | 290 | 0 | 0 | 6,2 | |
| Международни приятелски мачове | ФранцияНационален отбор | 3 | 130 | 0 | 0 | 6,2 | |
| Women's Four Nations Tournament | ФранцияНационален отбор | 1 | 77 | 0 | 0 | 6,7 |
| 2022 | European Women's Championship | ФранцияНационален отбор | 2 | 92 | 0 | 0 | 6,3 |
|---|
| 2021-2022 | French Division 1 Feminine | Paris Saint Germain (W) | 22 | 1499 | 4 | 13 | 6,9 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Women's Champions League | Paris Saint Germain (W) | 10 | 692 | 0 | 0 | 6,8 | |
| French Coupe de Feminine | Paris Saint Germain (W) | 4 | 232 | 0 | 0 | – | |
| Women's World Championship qualification(Europe) | ФранцияНационален отбор | 7 | 364 | 1 | 3 | 7,3 | |
| Международни приятелски мачове | ФранцияНационален отбор | 4 | 197 | 0 | 1 | 6,6 | |
| Four Nations Tournament | ФранцияНационален отбор | 1 | 63 | 0 | 0 | 6,8 |
| 2020-2021 | Women's Champions League | Paris Saint Germain (W) | 6 | 446 | 1 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| French Division 1 Feminine | Paris Saint Germain (W) | 3 | 206 | 0 | 0 | – | |
| Международни приятелски мачове | ФранцияНационален отбор | 3 | 180 | 1 | 0 | 7,2 |
| 2019-2021 | European Women's Championship | ФранцияНационален отбор | 1 | 45 | 1 | 1 | 8,6 |
|---|
| 2019-2020 | Women's Champions League | Paris Saint Germain (W) | 3 | 125 | 0 | 0 | – |
|---|