Реклама
Tadeu играе за Goiás - GO. Пост: Вратар, Националност: Бразилия, Възраст: 34, Ръст: 184 см, Пазарна стойност: 900 хил. €. 2026 – мачове: 23, голове: 2, асистенции: 0. Последно записано участие: Goias - CRB AL (3 ноември 2026 г.).
Последна актуализация:
Средна оценка по месеци
Докоснете графиката, за да смените стойностите
Няма налични данни
Най-висока: 2 млн. € (13.11.2022 г.)
Goiás – мачове: 21, голове: 2, асистенции: 0
Според наличните записи за Goiás през сезон 2026, Tadeu е изиграл 1890 минути и е започнал като титуляр в 21 мача.
Goiás – мачове: 295, голове: 8, асистенции: 3
Ferroviaria SP – мачове: 25, голове: 0, асистенции: 0
Osasco Sporting – мачове: 37, голове: 0, асистенции: 0
Свързани страници: Goiás - GO, Резултати на живо
Tadeu е на 34 години. Дата на раждане: 4 февруари 1992 г..
Пост: Вратар.
Tadeu играе за Goiás - GO.
Ръст на Tadeu: 184 см.
Силен крак: Десен.
Националност: Бразилия.
Пазарна стойност: 900 хил. €.
| Дата | Отбор | Възраст | Стойност |
|---|---|---|---|
| Goiás - GO | 34 г. | 900 хил. € | |
| Goiás - GO | 33 г. | 1 млн. € | |
| Goiás - GO | 33 г. | 1,2 млн. € | |
| Goiás - GO | 32 г. | 1,5 млн. € | |
| Goiás - GO | 32 г. | 1,5 млн. € | |
| Goiás - GO | 31 г. | 1,7 млн. € | |
| Goiás - GO | 31 г. | 2 млн. € | |
| Goiás - GO | 31 г. | 2 млн. € | |
| Goiás - GO | 30 г. | 2 млн. € | |
| Goiás - GO | 30 г. | 1,5 млн. € | |
| Goiás - GO | 30 г. | 1,5 млн. € | |
| Goiás - GO | 29 г. | 1,5 млн. € | |
| Goiás - GO | 29 г. | 1,2 млн. € | |
| Goiás - GO | 29 г. | 800 хил. € | |
| Goiás - GO | 28 г. | 900 хил. € | |
| Goiás - GO | 28 г. | 800 хил. € | |
| Goiás - GO | 27 г. | 1 млн. € | |
| Goiás - GO | 27 г. | 900 хил. € | |
| Ceara | 24 г. | 50 хил. € |
Tadeu през сезон 2026: 23 мача, 2 гола и 0 асистенции във всички турнири.
Tadeu през сезон 2026: 23 мача, 2 гола и 0 асистенции във всички турнири. Изиграни минути: 2070. Средна оценка: 7,2.
| Сезон | Състезание | Отбор | Мачове | Изиграни минути | Голове | Асистенции | Оценка |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | Серия Б (Бразилия) | Goiás | 21 | 1890 | 2 | 0 | 7,1 |
| Купа на Бразилия | Goiás | 2 | 180 | 0 | 0 | 8,4 | |
| 2025-2026 | Серия Б (Бразилия) | Goiás | 14 | 1260 | 0 | 0 | 6,7 |
| Купа на Бразилия | Goiás | 1 | 90 | 0 | 0 | 7,0 | |
| 2025 | Серия Б (Бразилия) | Goiás | 16 | 1440 | 2 | 2 | 7,0 |
| 2024-2025 | Серия Б (Бразилия) | Goiás | 15 | 1350 | 1 | 0 | 6,9 |
| 2024 | Серия Б (Бразилия) |
| Goiás |
| 21 |
| 1890 |
| 3 |
| 0 |
| 6,8 |
| Купа на Бразилия | Goiás | 4 | 360 | 0 | 0 | 6,8 |
| 2023-2024 | Серия Б (Бразилия) | Goiás | 9 | 810 | 0 | 0 | 7,1 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Серия А (Бразилия) | Goiás | 9 | 810 | 0 | 1 | 7,0 | |
| Копа Судамерикана | Goiás | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,2 |
| 2023 | Серия А (Бразилия) | Goiás | 22 | 1980 | 0 | 0 | 7,0 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Копа Судамерикана | Goiás | 4 | 360 | 0 | 0 | 6,8 |
| 2022-2023 | Серия А (Бразилия) | Goiás | 8 | 720 | 0 | 0 | 6,3 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Копа Судамерикана | Goiás | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,8 |
| 2022 | Серия А (Бразилия) | Goiás | 22 | 1980 | 0 | 0 | 7,1 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Купа на Бразилия | Goiás | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,7 |
| 2021-2022 | Серия А (Бразилия) | Goiás | 12 | 1080 | 0 | 0 | 6,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Серия Б (Бразилия) | Goiás | 8 | 720 | 0 | 0 | 6,8 |
| 2021 | Серия Б (Бразилия) | Goiás | 19 | 1710 | 0 | 0 | 6,6 |
|---|
| 2020-2021 | Серия Б (Бразилия) | Goiás | 11 | 990 | 0 | 0 | 7,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Серия А (Бразилия) | Goiás | 8 | 720 | 0 | 0 | 6,1 | |
| Копа Судамерикана | Goiás | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,1 |
| 2020 | Серия А (Бразилия) | Goiás | 24 | 2160 | 0 | 0 | 6,9 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Купа на Бразилия | Goiás | 2 | 180 | 0 | 0 | 8,0 |
| 2019-2020 | Серия А (Бразилия) | Goiás | 20 | 1768 | 0 | 0 | 7,1 |
|---|
| 2019 | Серия А (Бразилия) | Goiás | 6 | 540 | 0 | 0 | 7,1 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Кампеонато Паулиста А1 (Бразилия) | Ferroviaria SP | 7 | 660 | 0 | 0 | 7,0 |
| 2018-2019 | Серия А (Бразилия) | Goiás | 10 | 900 | 0 | 0 | 6,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Кампеонато Паулиста А1 (Бразилия) | Ferroviaria SP | 6 | 540 | 0 | 0 | 6,8 | |
| Серия Б (Бразилия) | Osasco Sporting | 15 | 1350 | 0 | 0 | 7,0 |
| 2018 | Серия Б (Бразилия) | Osasco Sporting | 7 | 630 | 0 | 0 | 7,0 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Кампеонато Паулиста А1 (Бразилия) | Ferroviaria SP | 3 | 270 | 0 | 0 | 6,8 |
| 2017-2018 | Серия Б (Бразилия) | Osasco Sporting | 15 | 1350 | 0 | 0 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Кампеонато Паулиста А1 (Бразилия) | Ferroviaria SP | 9 | 810 | 0 | 0 | 7,2 |