Реклама
Tom Lockyer играе за Melbourne Victory. Пост: Защитник, Националност: Уелс, Възраст: 31, Ръст: 183 см, Пазарна стойност: 250 хил. €. 2026-2027 – мачове: 4, голове: 0, асистенции: 0. Последно записано участие: Melbourne Victory - Central Coast Mariners (1 ноември 2026 г.).
Последна актуализация:
Средна оценка по месеци
Докоснете графиката, за да смените стойностите
Контузен
Няма налични данни
Най-висока: 3,5 млн. € (18.12.2023 г.)
Melbourne Victory – мачове: 2, голове: 0, асистенции: 0
Според наличните записи за Melbourne Victory през сезон 2026/27, Tom Lockyer е изиграл 118 минути и е започнал като титуляр в 1 мач.
Melbourne Victory – мачове: 7, голове: 0, асистенции: 0
Bristol Rovers – мачове: 48, голове: 1, асистенции: 0
Luton Town – мачове: 118, голове: 7, асистенции: 2
Charlton Athletic – мачове: 43, голове: 1, асистенции: 0
Свързани страници: Melbourne Victory, Резултати на живо
Tom Lockyer е на 31 години. Дата на раждане: 3 декември 1994 г..
Пост: Защитник.
Tom Lockyer играе за Melbourne Victory.
Ръст на Tom Lockyer: 183 см.
Силен крак: Десен.
| Дата | Отбор | Възраст | Стойност |
|---|---|---|---|
| Bristol Rovers | 31 г. | 250 хил. € | |
| Bristol Rovers | 30 г. | 450 хил. € | |
| Free Player | 30 г. | 700 хил. € | |
| Luton Town | 30 г. | 800 хил. € | |
| Luton Town | 30 г. | 1,5 млн. € | |
| Luton Town | 29 г. | 2,5 млн. € | |
| Luton Town | 29 г. | 3,5 млн. € | |
| Luton Town | 28 г. | 3 млн. € | |
| Luton Town | 28 г. | 3 млн. € | |
| Luton Town | 27 г. | 2 млн. € | |
| Luton Town | 27 г. | 1,5 млн. € | |
| Luton Town | 26 г. | 1,5 млн. € | |
| Luton Town | 26 г. | 1,2 млн. € | |
| Luton Town | 26 г. | 1 млн. € | |
| Luton Town | 25 г. | 800 хил. € | |
| Charlton Athletic | 25 г. | 800 хил. € | |
| Charlton Athletic | 25 г. | 1 млн. € | |
| Charlton Athletic | 24 г. | 500 хил. € | |
| Bristol Rovers | 22 г. | 250 хил. € | |
| Bristol Rovers | 22 г. | 150 хил. € | |
| Bristol Rovers | 21 г. | 100 хил. € |
Пазарна стойност: 250 хил. €.
Tom Lockyer през сезон 2026-2027: 4 мача, 0 гола и 0 асистенции във всички турнири.
Tom Lockyer през сезон 2026-2027: 4 мача, 0 гола и 0 асистенции във всички турнири. Изиграни минути: 298. Средна оценка: 6,6.
| Сезон | Състезание | Отбор | Мачове | Изиграни минути | Голове | Асистенции | Оценка |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | А-лига | Melbourne Victory | 2 | 118 | 0 | 0 | 6,1 |
| Шампионска лига на Азия 2 | Melbourne Victory | 2 | 180 | 0 | 0 | 7,0 | |
| 2026 | Купа на Австралия | Melbourne Victory | 3 | 207 | 0 | 0 | 6,5 |
| 2025-2026 | Лига 2 (Англия) | Bristol Rovers | 16 | 969 | 0 | 0 | 6,2 |
| Купа на Англия | Bristol Rovers | 2 | 155 | 0 | 0 | 6,4 | |
| Трофи на ЕФЛ | Bristol Rovers | 1 | 90 | 0 | 0 | 5,5 | |
| 2024 | Европейско първенство |
| УелсНационален отбор |
| 1 |
| 90 |
| 0 |
| 0 |
| 6,7 |
| 2023-2024 | Висша лига | Luton Town | 15 | 1236 | 1 | 1 | 6,3 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Купа на лигата (Англия) | Luton Town | 1 | 45 | 0 | 0 | 6,1 |
| 2023 | Международни приятелски мачове | УелсНационален отбор | 1 | 45 | 0 | 0 | 7,3 |
|---|
| 2022-2023 | Чемпиъншип | Luton Town | 42 | 3638 | 4 | 1 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Купа на Англия | Luton Town | 3 | 181 | 0 | 0 | 6,6 | |
| Купа на лигата (Англия) | Luton Town | 1 | 90 | 1 | 0 | 7,0 |
| 2021-2022 | Чемпиъншип | Luton Town | 30 | 2451 | 1 | 0 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Купа на Англия | Luton Town | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,4 | |
| Купа на лигата (Англия) | Luton Town | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,8 | |
| Международни приятелски мачове | УелсНационален отбор | 1 | 90 | 0 | 0 | 8,0 |
| 2020-2021 | Чемпиъншип | Luton Town | 20 | 1516 | 0 | 0 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Купа на лигата (Англия) | Luton Town | 2 | 179 | 0 | 0 | 6,8 | |
| Купа на Англия | Luton Town | 1 | 90 | 0 | 0 | 5,6 | |
| Лига на нациите | УелсНационален отбор | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,8 |
| 2020 | Международни приятелски мачове | УелсНационален отбор | 1 | 90 | 0 | 0 | 7,4 |
|---|
| 2019-2020 | Чемпиъншип | Charlton Athletic | 43 | 3873 | 1 | 0 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Европейско първенство | УелсНационален отбор | 4 | 360 | 0 | 0 | 6,7 | |
| Международни приятелски мачове | УелсНационален отбор | 1 | 13 | 0 | 0 | – |
| 2018-2019 | Лига 1 (Англия) | Bristol Rovers | 10 | 900 | 1 | 0 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Трофи на ЕФЛ | Bristol Rovers | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,6 | |
| Купа на Англия | Bristol Rovers | 1 | 11 | 0 | 0 | 6,1 |
| 2017-2018 | Лига 1 (Англия) | Bristol Rovers | 10 | 900 | 0 | 0 | 6,3 |
|---|
| 2016-2017 | Лига 1 (Англия) | Bristol Rovers | 6 | 540 | 0 | 0 | 6,4 |
|---|